MWC Barcelona

 

Mobil endüstrinin dünyada en büyük toplantısı olan Mobile World Congress, 03-06 Mart 2025 tarihlerinde mobil dünyanın başkenti Barcelona'da Fira Barcelona Gran Via Fuar Alanı'nda düzenlenecektir. Kuruluş yılı 1987 olmasıyla birlikte 2006 senesine kadar 3GSM World olarak düzenlendi. 2006’dan beri her yıl yapılan ve ticari ziyaretçilere açık olan bilgi ve iletişim teknolojisi toplantısında, sektörde rol alan dünya devleri ile dünyanın geleceği yeniden tasarlanıyor.

Yenilikçi ürünler, akıllı cihazlar, kablosuz ağlar, IoT (nesnelerin interneti) çözümleri, yapay zeka, 5G teknolojisi gibi sektörün geleceğini şekillendiren konular bu fuarda odak noktası haline gelmektedir. Yenilikçi ürünlerin tanıtıldığı, iş birlikleri ve yatırımların gerçekleştiği MWC Barcelona, sektörün büyümesine ve ilerlemesine büyük katkılar sağlamaktadır.

 

Bağlantının Gücünü Keşfetmek İçin Davetlisiniz

“Bağlantının Gücü” odağında liderler, yenilikçiler ve yaratıcılar dünyanın tanıdığı en büyük mobil etkinliği Mobile World Congress’te buluşacaktır. Organizasyonda dünyanın her yerinden gelen mobil operatörleri, teknoloji sağlayıcılarını, cihaz üreticilerini, yazılım şirketleri, endüstri liderleri, satıcı ve geliştiricileri temsil eden profesyoneller bir araya gelecektir. Dünya devleri ve büyümekte olan bütün girişimciler için önemli bir buluşma ortamı sağlayan mobil iletişim fuarında yeni teknolojiler, geleceği şekillendiren yenilikçi ürünler, hizmetler ve büyük fikirler sergilenecektir.

Mobile World Congress fikirlerinizi, tasarılarınızı ve tutkunuzu paylaşabileceğiniz kilit insanlarla doğrudan konuşabileceğiniz benzersiz bir ortam sunmaktadır. Yerel firmalar için dijital alanda ihracata katkı sağlamak ve geliştirilen ürünlerini global pazarda sunabilmek için bu konferans oldukça önemlidir.

 

Sayılarla Mobile World Congress Fuarı

2022 yılı final raporuna göre;

 

2019 etkinliğinde,

 

2018 sürümünde,

 

MWC Barcelona Katılımcı Listesi

En son düzenlenen MWC Barcelona Fuarı’na 202 bölgeden 2 bin 400 katılımcı ilgi göstermiştir. 03-06 Mart  2025 tarihlerinde yapılacak olan MWC Barcelona Fuarı 2025 yılı katılımcı listesi henü yayınlanmadı. Son gerçekleşen MWC Barcelona 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

DixiFuar ile MWC Ulaşmak Çok Daha Konforlu

Mobil iletişim endüstrisinin ilgiye beklenen ticaret konferansında yer almak, profesyonel bağlantılarınızı artırmak için Mobile World Congress’de yerinizi alın. Dijital dünyanın merkezine yolculuk ve konaklama planlarınızı alanında uzman DixiFuar ile yapabilir, DixiFuar ayrıcalıklarıyla size ve işletmenize uygun fuar tur paketlerinden yararlanabilirsiniz.

 

MWC Fuarı Hakkında Bilgiler

Mobile World Congress MWC Barcelona 26-29 Şubat 2024 Fira Barcelona Gran Via mobil dünyanın en önemli fuarlarından biridir.

Fuar Adı İngilizce Mobile World Congress Barcelona
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Mobil İletişim Konferansı
Tarihler 03-06 Mart 2025
Ülke  İspanya
Şehir Barcelona
Fuar Alanı Fira Barcelona Gran Via 
Fuar Alanı Adresi Av. Joan Carles I, 64, 08908 L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar iletişim e-mail registration@mwcbarcelona.com
Organizatör GSMA
Organizatör E-mail  info@gsma.com
Sektörler  Mobil İletişim
Ürün Grupları Mobil Ağ Alt Yapı, Mobil Teknoloji, Ağ Yazılımları, Mobil Kimlik Doğrulama ve Güvenlik Çözümleri, 5G, 5G Endüstrisi, Mobil Operatörler, Mobil Servisler, Mobil Uygulamaları, Sağlık ve Biyoteknoloji için Mobil Yenilikler, Otomotiv için Mobil Yenilikler, Ödemeler için Mobil Yenilikler, Medya ve Eğlence, Mobil İnovasyonlar, Akıllı Telefonlar, Bağlantılı Cihazlar, Mobil Teknolojileri, Multimedya, Telekominikasyon, İnovasyon
Fuar Metrekare Bilgisi 120.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1900
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 61,000+
Düzenlenme Sıklığı Her yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuar Alanının Şehre Mesafesi 7,8 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Linkedin
Twitter
Youtube
Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOBİSAD ( Mobil İletişim Araçları Ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Mobisad Dergisi

 

MWC Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

MWC Barcelona fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

MWC Barcelona  fuarının  2025 katılımcı listesi henüz yayınlanmadı. Son gerçekleşen 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

MWC Barcelona nerede gerçekleşiyor?

Mobil endüstrinin dünyada en büyük toplantısı olan Mobile World Congress, Barcelona Gran Via’da gerçekleşecektir.

MWC Barcelona tarihleri nelerdir?

Fuar, 03-06 Mart 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

MWC Barcelona fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Fira Gran Via mekanı, tek bir çatı altında ve Barselona şehir merkezine yakın sonsuz konumlar sunmaktadır. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

MWC Barcelona yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Eurohotel Gran via Fira, Hotel Fira Congress Barcelona, Hotel Porta Fira, Travelodge Barcelona Fira, Apartment Barcelona-Congress ve Hotel Barcelona yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

MWC Barcelona fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

MWC Barcelona milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

MWC Barcelona 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor