Prodexpo Moskova

 

Gıda endüstrisinin uluslararası öneme sahip fuarı PRODEXPO 2025, 03-05 Şubat 2025 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova Expocentre’de düzenlenecektir. Temel yiyecek, içecek ve gıda hammaddelerine pazar sağlayan organizasyon dünyanın Rusya ile gıda bağlantısına kaynaklık yapıyor. Fuar organizasyonları kapsamında 30’dan fazla ülke arasında en zengin alkollü içecek çeşidini ve şarap vitrinini ziyaretçilerine sunan Prodexpo 2025, bölgenin en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini elinde tutuyor.

ProdExpo Moskova, gıda ve içecek sektöründeki profesyoneller için kaçırılmayacak bir fırsattır. Yenilikleri keşfetmek, iş birlikleri kurmak ve geleceğin trendlerini yakalamak için bu heyecan verici fuara katılmak büyük bir avantaj yakalamak demektir.

 

Kaliteyi Lezzetle Buluşturan Fuar: Prodexpo

Rusya’nın en büyük gıda ve içecek fuarı Prodexpo, işletmelerin yeni ürünlerini sektöre tanıtıp potansiyel müşterileri ile güçlü bağlantılar kuracağı etkili bir platformdur. Seçkin gıda ve içecek çeşitlerinin bir arada yer aldığı organizasyonda; sağlıklı besin grubundan organik ürünlere, temel gıda maddelerinden gıda katkı maddelerine, spor ürünlerinden egzotik ürünlere, sektörün ambalaj ve paketleme çözümlerinden ekipmanlarına uzanan çok sayıda ürün ve katılımcı profili dikkat çekiyor.

28 yıldır her sene düzenlenen Prodexpo Fuarı ile dünya gıda devleri, toptancılar, gıda üreticileri, perakende zincirleri, bar ve restoranlar bir araya gelerek markalarının uluslararası bilinirliğini ve satışlarını artırıyor.

Türkiye’de gıda sektörü alanında ihracat yapılan ilk üç ülke arasında Rusya yer alıyor. Rus pazarı Türkiye için önemli bir kaynak yaratıyor ve Prodexpo güvenli ekonomik ilişkiler kurabilmenin yolunu açıyor. Aynı zamanda Türkiye’den katılacak firmalara %95’e kadar devlet desteği sağlanıyor.

 

Prodexpo Moskova Fuarı Verileri

Prodexpo Moskova 2023 yılı verileri,

 

Prodexpo Moskova 2022 yılı verileri,

 

Prodexpo Moskova 2020 yılı verileri,

 

Prodexpo Moskova 2019 yılı verileri,

 

Prodexpo Moskova Katılımcı Listesi

Gıda ve içecek sektörünün öne çıkan ticari fuarları arasında gösterilen Prodexpo Moskova, 03-05 Şubat 2025 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Fuar her geçen yıl üzerindeki ilgi artırarak, ziyaretçi ve katılımcı sayılarını büyütmektedir. Bu yılda büyük bir ilginin beklendiği fuara 138 Türk firma katılım sağlamıştır.

Son gerçekleşen Prodexpo Moskova 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Yurt Dışı Fuar Organizasyonunda DixiFuar Yanınızda!

Prodexpo 2025, Rus pazarında daha fazla tanınmanız ve yeni iş bağlantıları kurmanız için beklentinizi bir üst seviyeye çıkarırken 20 yılı aşkın sektör deneyimiyle DixiFuar sizi üst düzey fuarlara ulaştırır. Doğru zamanlamayla ihtiyaçlarınıza yönelik seçenekler sunan DixiFuar ile yurt dışı fuar turlarınız seyahatten konaklamaya eksiksiz gerçekleşir. Tercihiniz konfordan yanaysa Dixifuar her zaman yanınızda!

 

prodexpo moskova-infografik.jpg

 

PRODEXPO Fuarı Hakkında Bilgiler

5-9 Şubat 2024 tarihinde yapılacak Prodexpo Moskova fuarı için en uygun programlar Dixifuar.com'da

Fuar Adı İngilizce Prodexpo
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Gıda, İçecek ve Gıda Hammaddeleri Fuarı
Tarihler 03 - 05 Şubat 2025
Ülke  Rusya
Şehir Moskova
Fuar Alanı Moskova Expocentre
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail piskareva@expocentr.ru
Organizatör Expocentre
Organizatör e-mail  info@expocentr.ru
Sektörler  Gıda ve İçecek
Ürün Grupları Bisküvi, Çikolata ve Şekerli Mamuller, Et ve Et Mamulleri ile Şarküteri Ürünleri, Hububat Bakliyat Mamulleri, Unlu Mamuller ve Pastacılık Ürünleri, Su Ürünleri, Katı ve Sıvı Yağlar, Kuruyemiş, Süt ve Süt Ürünleri, Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Çay, Kahve, Soslar ve Baharatlar 
Fuar Metrekare Bilgisi  100.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.032
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 67.753
Düzenlenme Sıklığı Her Sene
Fuar Giriş Ücretleri -
Fuarın Şehre Mesafesi 5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları VK
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD(Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Dünya Gıda Online Magazine, Drinktech, Food Turkey, Süt Dünyası, ZZ Dergisi, Food Sektör, Gıda 2000, Food Machine

 

Prodexpo Moskova Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Prodexpo Moskova katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Gıda endüstrisinin uluslararası öneme sahip fuarı PRODEXPO katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Prodexpo Moskova Fuarı gerçekleşecek mi?

03 - 05 Şubat 2025 tarihleri arasında Venue, Expocentre’de gerçekleşecektir.

Prodexpo Moskova nerede gerçekleşiyor?

Fuar, Moskova'daki Expocentre fuar alanında gerçekleşecektir. 

Prodexpo Moskova tarihleri nelerdir?

Fuar, 03- 05 Şubat 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

Prodexpo Moskova fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Expocenter mekanı’na otobüs ve toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Prodexpo Moskova yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Crowne Plaza Moskova WTC, Apart otel Mezhdunarodnaya, Holiday Inn Express Moskova gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Prodexpo Moskova fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Prodexpo Moskova milli katılım listesinde var mıdır?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Prodexpo Moskova fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor