ProWein Düsseldorf

 

ProWein, dünyanın önde gelen Uluslararası Şarap ve Alkollü İçecekler Fuarı’dır. Her yıl Düsseldorf’ta gerçekleştirilen büyüleyici ProWein fuarı, 16-18 Mart 2025’te Messe Düsseldorf’ta düzenlenecek ve şarap sektöründeki yenilikleri, trendleri, muhteşem tatları bir araya getirecektir. Şarap üreticileri, ithalatçılar, distrübütörler, perakandeciler, sommelier’ler ve şarapseverler ProWein Düsseldorf 2025 fuarının büyülü dünyasında buluşacaktır.

Şarap sektörünün yaratıcı ve dinamik atmosferini yansıtacak olan ProWein Düsseldorf 2025 fuarında özgün tatlar, benzersiz aroma profilleri ve kaliteli ürünleri yakından görebilirsiniz. Burada yeni şaraplar keşfedebilir, farklı üreticilerden gelen çeşitli şaraplarla tadım yapabilir ve sektörün önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı yakalayabilirsiniz

 

ProWein Düsseldorf 2025’te Şarap Tutkunlarını Bekleyen Benzersiz Deneyimler

Güneşin zarif ışıklarında, şarabın kırmızıdan beyaza ve sarıya dönüşen muhteşem renkleriyle dans ettiğini bir düşünün. Dünyanın dört bir yanından gelen şarap üreticilerinin, sommelier’lerin ve şarap tutkunlarının bir araya geldiği büyülü bir ortam hayal edin. İşte tam da bu atmosferi yaratmak için ProWein Düsseldorf fuarı sizi çağırıyor!

ProWein Düsseldorf 2025, şarap sektörünün büyüleyici dünyasını keşfetmek, yeni tatlarla tanışmak ve iş bağlantıları kurmak için en ideal yerdir. Her yıl binlerce katılımcı ve ziyaretçi, Düsseldorf’ta buluşur ve şarabın büyülü dünyasına adım atar. ProWein; şarap sektörüne ilham veren, heyecan verici ve unutulmaz bir deneyim sunan bir fuar olarak kendini kanıtlamıştır.

ProWein Düsseldorf fuarının eğildiği belli başlı konu başlıkları vardır ve her biri için belli bölümler oluşturulmuştur:

Same but Different Trend Show: ProWein Düsseldorf’ta, yenilikçi ve kalıpları yıkan trendleri keşfetmek isteyenlere yönelik özel bir bölümdür.

Organic World Sergisi: Sağlıklı beslenmeye ve organik ürünlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu bölümde, sağlıklı ve çevreci şaraplar ile gıdaların sunulduğu bir sergi alanı sizi beklemektedir.

The ProWein Champagner Lounge: 150’den fazla şampanya evi ve ünlü markaların yer aldığı özel bir lounge alanı. Bollinger, Vranken-Pommery, Lanson gibi prestijli markaların enfes şampanyalarını keşfedebileceğiniz bölümdür.

Masterclasslar & Atölyeler: Gastronomlar için düzenlenen atölye çalışmaları, masterclasslar ve çeşitli tadımların yapıldığı etkinlik alanı. Bu bölüm alkolsüz, düşük alkollü veya alkollü içeceklerle unutulmaz tat deneyimleri için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Ambalaj ve Tasarım: Şarap etiketleri ve kapaklarında yeni trendleri ve yenilikçi tasarımları keşfetmek için bu bölüme uğrayabilirsiniz.

MUNDUS VINI Tadım Alanı: Bu özel tadım alanında, dünyanın dört bir yanından gelen en iyi ve ödüllü şarapları keşfetme fırsatı bulacaksınız. Şarap dünyasının en seçkin ürünlerini bir arada bulabileceğiniz kapsamlı bir sunumun gerçekleşeceği alandır.

Sıfırın Dünyası: Şaraplar hakkında çeşitli konferanslar, panel tartışmaları ve sunumlar gerçekleştirilen bölümdür. Alkolsüz şaraplar, düşük alkollü içecekler ve yenilikçi seçeneklerle tanışma ve bilgi edinme fırsatını kaçırmayın.

 

ProWein Düsseldorf Fuarı Verileri

ProWein Düsseldorf fuarı 2023 verileri,

 

ProWein Düsseldorf fuarı 2022 verileri,

ProWein Düsseldorf Fuarı Katılımcı Listesi

Şarap ve alkollü içecekler sektörünün lider fuarlarından ProWein Düsseldorf 2023’de 5 binin üzerinde katılımcı yer almıştır. T.C. Ticaret Bakanlığının uluslararası fuarlar için düzenlediği milli katılım listesinde yer alan ProWein fuarının 2024 etkinliğine Türkiye’den de 9 şirket katılmıştır. Türkiye’nin sahip olduğu şarap üretim potansiyeli göz önüne alındığında ProWein Düsseldorf 2025; Türk şarap üreticileri, distrübütörleri, ithalatçıları tarafından oldukça önemli bir fuardır.

En son düzenlenmiş olan ProWein Düsseldorf 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Keyif Veren Fuar ProWein Düsseldorf 2025’e DixiFuar ile Katılın

ProWein Düsseldorf 2025 fuarı, şarap tutkunlarının kalplerini fethedecek benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Bu prestijli etkinliğe katılarak dünya çapında ünlü şarap üreticilerinin en seçkin ürünlerini keşfedebilir, lezzetli tadımlarla şarapların büyülü dünyasına yolculuk yapabilirsiniz. DixiFuar olarak bu önemli etkinliğe katılmak isteyen herkesi destekliyoruz. Size en iyi fiyatlarla uçak, otel ve transfer dahil tur paketleri sunarak, fuara katılımınızı kolay bir hale getiriyoruz. ProWein Düsseldorf 2025 fuarında unutulmaz anılar biriktirmek ve şarap tutkunlarıyla bir araya gelmek için DixiFuar ile iletişime geçin.

 

Prowein Düsseldorf Fuarı Hakkında Bilgiler

Şarap ve alkollü içecekler fuarı ProWein düsseldorf, keyifli ve verimli bir fuar için 10-12 Mart 2024'te Messe Düsseldorf'ta düzenlenecek.

 Fuar Adı İngilizce ProWein Düsseldorf  
 Fuar Adı Türkçe ProWein - Uluslararası Şarap ve Alkollü İçecekler Fuarı 
 Tarihler 16-18 Mart 2025
 Ülke  Almanya
 Şehir Düsseldorf
 Fuar Alanı Messe Düsseldorf
 Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf, Almanya
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail prowein@messe-duesseldorf.de
 Organizatör Messe Düsseldorf GmbH 
 Organizatör e-mail  info@messe-duesseldorf.de
 Sektörler  Şarap ve Alkollü İçecekler Sektörü
 Ürün Grupları Şaraplar, Köpüklü Şaraplar, Perakende Mağazalarda ve Gastronomide Pazarlama için Aksesuarlar, Alkollü İçecekler, Gazozlar, Maden Suyu, Craft Bira, Elma Şarabı, Meyve Aromalı Köpüklü Şarap, Karbondioksit Eklenmiş İnci Şarabı, Cin, Hollanda Cini, Mısır Likörü, Uzo, Berrak İçkiler, Likörler, Meyveli İçkiler, Rum, Tekila, Brandy, Viski, Votka, Bar Araç ve Gereçleri, Kokteyl Çalkalayıcıları, Ölçü Kapları, Dekantörler, Paketleme, Şarap Rafları, Şarap Buzdolapları, Şişe Soğutucuları, Damla Tutucular/Dökme Ağızlıkları, Tirbuşonlar, Şarap Termometreleri, Tıpalar, Dekoratif Şişeler, Şarap Taşıyıcıları, Etiketleme
 Fuar Metrekare Bilgisi  72.986 metrekare
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 5.764
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 49.304
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 6 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Linkedin

Youtube
Twitter
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar ŞARAPDER (Şarap Üreticileri Derneği), Şarap Uzmanları ve Eğitimcileri Derneği, TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), OİV (Uluslararası Bağ ve Şarap Örgütü)
 Sektöre Ait Dergiler Gusto Dergisi, Decanter (İngiltere)

 

 

ProWein Düsseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

ProWein Düsseldorf fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşmiş olan ProWein Düsseldorf 2024 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

ProWein Düsseldorf 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

ProWein Düsseldorf, 16-18 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 ProWein Düsseldorf nerede gerçekleşecek?

ProWein Düsseldorf 2025 fuarı, Messe Düsseldorf fuar alanında gerçekleşecektir.

ProWein Düsseldorf fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Şehir merkezinden Messe Düsseldorf fuar alanına Rheinbahn tramvayının U78 hattını kullanarak Merkur Spiel-Arena/Messe Nord istasyonunda indikten sonra 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

ProWein Düsseldorf fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ruby Coco Hotel Dusseldorf, fuar alanına 6 km mesafede yer alır. Wyndham Garden Düsseldorf City Centre Königsallee ise 4 yıldızlı bir oteldir ve fuar alanına yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf ise fuar alanına 6 km uzaklıktadır ve Steinstrasse/Königsallee Metro İstasyonu’na da yürüme mesafesindedir.

ProWein Düsseldorf 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

ProWein Düsseldorf 2025 fuar bileti için kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

ProWein Düsseldorf fuarı milli katılım listesinde var mı?

ProWein Düsseldor fuarı, milli katılım listesinde yer almaktadır.

ProWein Düsseldorf 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

ProWein Düsseldorf 2025 fuarında stant kiralamak hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor