A+A Düsseldorf

 

A+A Düsseldorf Fuarı 04-07 Kasım 2025 tarihleri arasında düzenlenecek olan Mesleki Güvenlik ve Sağlık Fuarı’dır. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yapılan bu ticari etkinlik iki yılda bir düzenlenmektedir. İş sağlığı ve güvenliği sektörü ile ilişkili olan firmalar katılımcı, kişiler de ziyaretçi olarak fuara katılım sağlamaktadır. Fuarda sektöre bütünsel bir şekilde yaklaşılarak tüm yönleri ele alınmaktadır. A+A Düsseldorf Fuarı için Messe Düsseldorf Fuar Alanı seçilmiştir.

İş sağlığı, güvenliği ve iş koruma ekipmanları konularında önde gelen fuarlar arasında gösterilmektedir. Fuar, içerisinde sektöre dair çok sayıda kongre de barındırmaktadır. Bu nedenle A+A Fuarı kongreleri ile de oldukça öne çıkmaktadır. Kongreler için seçilen konular tamamen sektör bilgisine, sektörün gelişmesine ve geleceğine yöneliktir. Kişisel koruma, operasyonel güvenlik, iş sağlığı, kurumsal moda, operasyonel yangın ve afet korumasından sektördeki kumaşlara, ara ürünlere ve bileşenlere kadar başka hiçbir etkinlik bu fuarın sunmuş olduğu çeşitliliği sunamamaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından sağlanan bilgi akışı, fuar sayesinde oluşturulan uluslararası platformdan tüm sektör bileşenlerine ulaşabilmektedir.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörü A+A Fuarı Sayesinde Buluşuyor

İş sağlığı ve güvenliği sektöründe öncü fuarlardan biri olarak gösterilen A+A Düsseldorf Fuarı, iş yerlerinde güvenlik ve sağlık konusunda dünyanın en büyük ve önemli etkinliğidir. Sahip olduğu birçok farklı nitelik ile ön plana çıkmaktadır. Katılımcı ve ziyaretçiler için ilgi çekici temalar hazırlanmasına özen gösterilmiştir. Fuar bünyesinde düzenlenen kongreler sektör ile alakalı yaşanan gelişmeler, kullanılan teknolojiler ve geleceğe dair fikirlerin tartışıldığı bir ortamdır.

Şirket sahipleri bu tür ticari etkinliklere katılım sağlayarak, çalışanlarının güvenliği için iş güvenliği hakkında birçok konuya hakimiyet kazanmaktadır. İşletmeler için çok önemli bir konu olan işçi sağlığı ve güvenliği, etkili ekipmanların yanı sıra farklı birçok ihtiyaç barındırmaktadır. Bu fuarda tüm bu ihtiyaçların ne olduğu ve gelecekte ne olacağına dair her türlü fikir sunulmaktadır. Aynı zamanda güncel teknolojiye uygun, işlevsel ve modaya uygun olan iş kıyafetlerinin nasıl olması gerektiğine dair; A+A Fuarı sektöre büyük oranda fikir vermektedir.

Fuarda yer alan ürün kategorileri kendi sitesinde yayınlanmaktadır. A+A Fuarı ürün kategorilerini görmek için tıklayınız. Aynı zamanda stant maaliyetinizi de hesaplayabilirsiniz. Stant maaliyeti için tıklayınız.

 

A+A Düsseldorf Fuar Verileri

Bugüne kadar,

 

A+A Düsseldorf 2017 verileri,

 

A+A Düsseldorf 2019 verileri,

 

A+A Düsseldorf 2021 verileri,

 

A+A Düsseldorf Fuarı Katılımcı Listesi

İki yılda bir gerçekleştirilen A+A Düsseldorf Fuarı kendi alanında en çok ilgi gören ticari etkinliklerden biridir. Fuar, sektörün güçlü bir şekilde büyümesine büyük oranda katkı sağlamaktadır. A+A Düsseldorf 2025 fuarının katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

A+A 2021 yılında düzenlendiğinde 56 ülkeden katılımcının ve ziyaretçinin ilgisi görmüştür. 2023 yılı A+A Düsseldorf Fuarı’na 65 Türk firması katılım sağlamıştır. En son düzenlenmiş olan A+A Düsseldorf Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Dixifuar ile Sektördeki Ağınızı Genişletin

Mesleki Güvenlik + Sağlık Fuarı olan A+A Düsseldorf Fuarı’na katılımcı ya da ziyaretçi olarak gidebilirsiniz. Fuara yapılan bu katılım ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği sektörüne dair güncel fikirlere sahip olarak, işinizde atacağınız bir sonraki adımı daha sağlam ve iyi bir şekilde atabilirsiniz. Bu etkinlikte yapılan bilgi akışı sizi sektörde daha rahat ilerletir. Bu fuara DixiFuar tur planlamaları ile katılım sağlayarak sektörde yaşanan trendleri öğrenebilir ve yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Seyahat planlamanızı ulaşım, konaklama ve transfer gibi hizmetlerin farklı seçeneklerde olduğu DixiFuar programları ile yapın.

 

A+A Düsseldorf Fuarı Hakkında Bilgiler

A+A Düsseldorf Fuarı 04-07 Kasım 2025 tarihleri arasında düzenlenen Mesleki Güvenlik ve Sağlık Fuarı’dır.

 Fuar Adı İngilizce A+A Düsseldorf
 Fuar Adı Türkçe Mesleki Güvenlik + Sağlık Fuarı
 Tarihler 04-07 Kasım 2025
 Ülke  Almanya 
 Şehir Düsseldorf 
 Fuar Alanı Messe Düsseldorf
 Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstra, e 61, D-40474 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail Tıklayın
 Organizatör Messe Düsseldorf
 Organizatör e-mail  info@messe-duesseldorf.de
 Sektörler  İş Sağlığı ve Güvenliği
 Ürün Grupları Ölçüm Sistemleri, Gürültü Koruması, Çevre Koruma, Acil Servisler, Endüstriyel Sağlık ve Güvenlik, Endüstriyel Hijyen, Endüstriyel Tıp, İş Kıyafetleri, Afet Kontrolü, Yangın Alarm Sistemleri, Yangın Önleme, Güvenlik Tesisatları, Güvenlik Sistemleri, Sağlık Hizmeti, Yangın Söndürücü, Koruyucu Ekipman, Kontrol ve Gözetleme Ekipmanları, Patlama Kontrolü, Mülk Güvenliği, Koruyucu Giysi, Sinyalizasyon Sistemleri, Özel Amaçlı Giysiler, Kişisel Güvenlik, İşçi Koruyucu Gözlükler, Duman Alarm Tesisatları, Düşmeleri Önleme
 Fuar Metrekare Bilgisi  305.727 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.204
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 25.000
 Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
 Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

 Fuarın Şehre Mesafesi 5,7 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar İş Sağlığı ve Güvenliği Dernekleri Federasyonu, İş Sağlığı ve Profesyonelleri Derneği, İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi (İSGÜM), İş Güvenliği İş Adamları Derneği (İSGİAD), İş Sağlığı Hemşireliği Derneği (İŞHEMDER)
 Sektöre Ait Dergiler İş Sağlığı ve Güvenliği Dergisi, Uluslararası Hakemli İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı Dergisi (UHİGÇSD), ASSAM Uluslararası Hakemli Dergi, KAMU-İŞ Dergi & Yayınları


 

A+A Düsseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

A+A Düsseldorf Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe öne çıkan bir fuar olan A+A Düsseldorf Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

A+A Düsseldorf Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

A+A Düsseldorf Fuarı 04-07 Kasım 2025 tarihleri arasında gerçekleşecek.

A+A Düsseldorf 2025 nerede gerçekleşecek?

Fuar Almanya’nın Düsseldorf şehrinde ve Messe Düsseldorf Fuar Alanı’nda gerçekleşecek.

A+A Düsseldorf fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

A+A Fuarı’na gitmek için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksiyi tercih edebilirsiniz. 2 numaralı tramvay (MesseOst/Stockumer Kirchstr çıkışı) ya da 722 numaralı otobüsü (Messe Ost or Messe Süd/CCD çıkışı) kullanabilirsiniz. Fuar alanına ulaşım hakkında daha detaylı bilgiyi sitenin ulaşım bölümünden alabilirsiniz. Sayfaya gitmek için tıklayınız.

Almanya Düsseldorf A+A Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Lindner Congress Hotel Dusseldorf, Premier Inn Dusseldorf City Ost, Intercity Hotel Dusseldorf ve Ruby Coco Hotel Dusseldorf gibi oteller fuar alanına yakın bir mesafede yer almaktadır.

A+A Düsseldorf 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

A+A Düsseldorf fuar biletleri henzü satışa sunulmamıştır.

A+A Düsseldorf Fuarı milli katılım listesinde var mı?

A+A Düsseldorf, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

A+A Düsseldorf 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

A+A Düsseldorf 2025 fuar standı başvuruları henzü başlamamıştır.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor