Plast Milano

 

Plast Milano, her üç yılda bir yapılan Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı’dır. 2018’deki son etkinliğin ardından 2021’de yapılması planlanan fuar, Covid-19 nedeniyle ertelenmiş ve 5-8 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşmiştir. Plast Milano'nun gelecek etkinliği 2026 yılında gerçekleşecektir. İtalya’nın Milano şehrinde, Fiera Milano Rho’da düzenlenecek olan Plast Milano 2026, plastik ve kauçuk endüstrisi için en büyük uluslararası ticaret fuarlarından biridir.

Plast 2026 Milano fuarı; plastik ve kauçuk endüstrisinde hammadde, işleme makineleri, kalıplar, geri dönüşüm ve atık yönetimi ile bitmiş ürünler dahil olmak üzere çok çeşitli ürün gruplarını kapsamaktadır.

 

Sektörün Geleceği, Plast Milano 2026'da İnşa Ediliyor

Günlük hayatımızın her noktasında yer alan plastik, işlenmeye ve geliştirilmeye çok müsait bir üründür. Plastik ürünlerin çok yönlülüğü, dayanıklılığı, hafifliği, maliyet verimliliği ve geri dönüştürülebilirliği, onları çok çeşitli uygulamalar için vazgeçilmez bir malzeme haline getirmektedir. Bu yüzden ürün portföyünün oldukça geniş olduğu Plast Milano fuarı ambalaj, yapı-inşaat, sağlık, spor, eğlence, elektronik, tarım ve enerji için önem taşımaktadır. Katılımcılar arasında plastik ve kauçuk endüstrisindeki üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcıların yanı sıra araştırmacılar, üniversiteler ve dernekler de yer almaktadır.

Plast Milano 2023, 55.000 metrekareden fazla bir sergi alanında, yenilikçi malzemeler ve makineler, son teknoloji üretim süreçleri, bitmiş ürünler ve kişiselleştirilmiş hizmetler de dahil olmak üzere sektöre 360 derecelik bir genel bakış sundu. Plast Milano 2026 fuarının da benzer şekilde sektöre geniş bir bakış açısı sunması beklenmektedir.

Siz de plastik ve kauçuk ile ilgili pazar trendlerini, son teknolojileri keşfetmek, sektördeki uzmanlardan bilgi edinmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için Plast 2026’ya katılabilirsiniz.

 

Plast Milano Fuarı Verileri

Plast Milano 2015 fuarı verileri,

 

Plast Milano 2018 fuarı verileri,

 

Plast Milano 2023 fuarı verileri,

 

Plastik Sektörünün Merkezi Plast Milano Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı olan Plast Milano ile geleceğin inşasına tanıklık edin. Sektördeki gelişmeleri yakından görmek ve plastiğin geleceğine yolculuk yapmak için DixiFuar’ı tercih edin, Plast 2026 Milano için size sunacağımız uygun planlardan yararlanın.

 

Plast Fuarı Hakkında Bilgiler

Avrupa bölgesindeki en büyük plastik ve kauçuk endüstrisi fuarı olan Plast Milano, 5-8 Eylül 2023’te dünyanın dört bir yanından sektör uzmanlarını Milano'da bir araya getirecek.

Fuar Adı İngilizce Plast Milan
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı
Tarihler Eylül 2026
Ülke  İtalya
Şehir Milano
Fuar Alanı Fiera Milana Rho
Fuar Alanı Adresi Strada Statale Sempione, 28, 20017 Rho MI
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim E-mail info@plastonline.org
Organizatör  Promaplast srl 
Organizatör E-mail  info@promaplast.org
Sektörler  Plastik ve Kauçuk
Ürün Grupları  Enjeksiyon Kalıplama, Ekstrüzyon, Şişirme Kalıplama, Termoform ve Kaynak Makineleri, Köpük, Reaktif Ve Güçlendirilmiş Reçineler İçin Makineler, Laboratuvar Kontrol ve Test Ekipmanları, Plastik ve Kauçuk İşleme için Yardımcı Ekipmanlar, Eklemeli İmalat Ürünleri, Yarı Mamul ve Bitmiş Ürünler, Hızlı Prototipleme, İkinci El ve Geri Kazanılmış Plastikler, Geri Dönüşüm Ekipmanları, Hammaddeler, Akrilikler, Poliamidler, Poliolefinikler, Stirenler, Vinilikler, Termoplastik Polyesterler, Termosetler, Floropolimerler, Elastomerler, Pigmentler, Renklendiriciler, Masterbatchler, Dolgu Maddeleri, Takviyeler, Katkı Maddeleri, Proses Yardımcıları ve Diğer Plastikler, İkincil ve Rejenere Hammaddeler, R PET R PE, R PP, ABS R, R PVC, Rejenere Elastomerler, Kompozitler, Plastik ve Kauçuk Alaşımları, Plastik Ürün Tasarımı, 3D Baskı
Fuar Metrekare Bilgisi 55,000+ metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı  1.325
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  50.000
Düzenlenme Sıklığı  3 Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri 

Henüz Belli Değil

Fuar Alanının Şehre Mesafesi  14-15 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), Kauçuk Derneği, PLASFED (Plastik Sanayicileri Federasyonu), GEKSANDER (Geri Kazanım Sanayicileri Derneği), Lasder (Lastik Sanayicileri Derneği), GEKADER (Geri Dönüşüm ve Geri Kazanımcılar Derneği), SEPA (Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği) 
Sektöre Ait Dergiler PLASFED Dergi, PAGEV Plastik Dergisi, Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi, Geri Dönüşüm Ekonomisi Dergisi 

 

Plast Milano Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Plast Milano 2026  fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Plastik sektörünün öne çıkan fuarlarından Plast Milano’nun en son düzenlenmiş olan 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Plast Milano fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Plast Milano 2026 fuarının Eylül ayında gerçekleşmesi planlanmaktadır. 

Plast 2026 Milano nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı, Fiera Milano RHO'da gerçekleşecektir.

Plast Milano fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fiera Milano Rho fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı veya taksiyi kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Plast Milano fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

5G Tower Hotel, BEHOME Fiera, Hotel NH Milano Fiera, Relais Villarosa gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Plast Milano 2023 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti konusunda ayrıntılı bilgi ilerleyen tarihlerde güncellenecektir. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Plast Milano fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Plast Milano 2023 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralama talebiniz için info@plastonline.org ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor