Tube & Wire Dusseldorf

 

Uluslararası alüminyum, demir, çelik ve metal işleme sektörünün saygın fuarı Tube & Wire Düsseldorf 15-19 Nisan 2024 tarihinde Messe Düsseldorf Fuar Alanı'nda yapılacak. Tube & Wire Düsseldorf boru, tel, kablo ve tüp işleme alanlarında dünyanın en önemli ticaret fuarlarından biridir. Dünyanın değişik ülkelerinden gelen katılımcılar teknolojik yeniliklerini uluslararası profesyonellere ve sektör kullanıcılarına tanıtırlar. Tube & Wire Düsseldorf’taki en büyük hedef bir ürünü satmak değil sektörün güçlenmesi ve potansiyellerini kullanarak yenilikler üretmesidir.

Bu benzersiz fuar; boru üretimi, tüp işleme, teller, yaylar ve telli ürünler gibi metal işleme alanlarında faaliyet gösteren firmaların öncelikli hedefidir. Tube & Wire Düsseldorf fuarı; sektör profesyonellerine en son trendleri, makine ve ekipmanları, malzemeleri, işleme teknolojilerini ve kalite standartlarını sunarak sektöre yön vermektedir.

Endüstrileri Buluşturan Fuar Tube & Wire Düsseldorf

İlk kez 1986 yılında düzenlenen Tube&Wire Düsseldorf sektörler arasında yarattığı sinerji ile aynı mekanda paralel olarak düzenleniyor. Bir başka deyişle tek biletle iki fuar gezilebiliyor. Her iki fuar da etkinlik boyunca önemli görüşmelere, ticaret bağlantılarına ve iş ortaklıklarına sahne oluyor.

Fuara ziyaretçi gönderen sektörler arasında, otomotiv, telekomünikasyon, metal sanayi, gaz ve petrol, elektrik, yapı ve kimyasalları, demir, çelik endüstrileri,  test ve kontrol sistemleri, zanaat sektörleri, yatırımcı, işletmeci ve üreticileri yer alıyor. Katılımcı ve ziyaretçilerin kapsamlı bilgi alışverişi yaşadığı fuarda özellikle hammaddeler, test teknikleri ve değişen teknolojiye, özel tel ve kablolara, özel nitelikli hafif ve dayanıklı boru teknolojisinin yeniliklerine herkesten önce erişme fırsatı bulabilirsiniz.

Kablo ve tel endüstrisinin her alanında; kablo işleme, akıllı üretim, özel teller, Wire Düsseldorf’un sektör profesyonellerine tanıttığı yenilikler arasındadır. Fuar, sektörün karar alıcılarıyla tanışıp markanızın dünya pazarındaki yerini göreceğiniz, bilinçli rekabet edeceğiniz ortam yaratır.

Boru hammadde ve üretim makinalarının, cam, elyaf, beton, seramik, fiber, demir ve demir dışı boruların sergilendiği Tube Düsseldorf sektörde en iyileri tanımak ve büyük iş anlaşmaları yapmak için etkin bir platformdur.

 

Wire & Tube Düsseldorf Verileri

Wire & Tube 2016 yılı verileri,

 

Wire & Tube 2018 yılı verileri,

 

Tube & Wire 2021 yılı verileri,

Tube & Wire Düsseldorf Katılımcı Listesi

Tube & Wire Düsseldorf fuarı, sektöre yön veren profesyonellerin bir araya geldiği ve işbirliklerinin geliştirildiği önemli bir platformdur. 2022 senesinde fuara 1.800’ün üzerinde katılımcı firma katılmışır. Katılımcıların çoğunluğunu oluşturan ilk üç ülke sırasıyla Almanya, İtalya ve Türkiye olmuştur.

15-19 Nisan  2024 tarihinde gerçekleşecek olan  Tube & Wire Düsseldorf fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar Sizi Zirveye Taşıyacak Fuara Ulaştırır

Sektörün en önemli fuarlarından Wire & Tube Düsseldorf’ta dünyanın dört bir yanından katılan ticaret ziyaretçilerinin üçte ikisi yeni iş ortaklarını buldu. Yeni pazarlar bulma yolunda fuar seyahat planlarınızı yaparken siz düşünmeyin. Sizin için oluşturulmuş avantajlı fuar tur paketlerinden DixiFuar aracılığıyla online hizmet alın, fuar seyahatinizi sorunsuz gerçekleştirin!

 

Tube & Wire Düsseldorf Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası tel, boru ve kablo sektörlerinin saygın fuarı Tube&Wire Düsseldorf 7-11 Aralık 2020 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce Tube & Wire Dusseldorf
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Tel, Kablo, Boru Malzemeleri Fuarı
Tarihler 15-19 Nisan 2024
Ülke  Almanya
Şehir Düsseldorf
Fuar Alanı Messe Düsseldorf 
Fuar Alanı Adresi Am Staad, 40474 Dusseldorf
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail info@messe-dusseldorf.de
Organizatör Messe Düsseldorf Gmbh
Organizatör e-mail  info@messe-dusseldorf.de
Sektörler  Alüminyum, Demir, Çelik ve Metal İşleme
Ürün Grupları Metalik Boru ve Boru İmalat Makineleri, Metalik Borular için İşleme Makineleri, Metalik Boruların İşlenmesi için Araçlar, Yardımcı Malzemeler, Tüpler, Borular, Tüp Ürünleri ve Tüp Aksesuarları, Boru ve Boru Endüstrisi için Test Teknolojisi, Sensör ve Kalite Teknolojisi, Boru ve Boru Endüstrisi İçin Çevre Teknolojisi, Boru ve Boru Üretim için Yazılımlar, Özel Alan Boru Hattı, Plastik Borular
Fuar Metrekare Bilgisi  52.959 metrekare
Son fuar Katılımcı Sayısı 1058
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 42,248
Düzenlenme Ssıklığı İki Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri

Günlük Bilet Online: 42 EUR / Gişede: 60 EUR

Tüm Fuar Günleri Online: 82 EUR / Gişede: 100 EUR

Fuar Alanının Şehre Mesafesi 6,4 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Linkedin
Wordpress

Sektöre Ait Birlik ve Odalar ÇEBİD(Çelik Boru İmalatçıları Derneği),YİSAD(Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler  


 

Tube & Wire Düsseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Tube & Wire 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Uluslararası tel, boru ve kablo sektörlerinin saygın fuarı Tube & Wire Düsseldorf katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız. 

Tube & Wire Dusseldorf gerçekleşecek mi?

15-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Venue, Messegelande Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

Tube & Wire Dusseldorf fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messegelande Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

Tube & Wire Dusseldorf tarihleri nelerdir?

15-19 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Messegelande Düsseldorf fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Toplu ulaşım, kendi aracınız ve taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Tube & Wire Dusseldorf fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel, Hilton Düsseldorf, Hotel Schnellenburg, Airport Fashion Hotel, Hotel Aleksandra gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Tube & Wire Dusseldorf fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Tube & Wire 2024 milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Tube & Wire Dusseldorf stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor