The London Textile Fair

 

03-04 Eylül 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan The London Textile Fair (TLTF) moda kumaşlar, baskı tasarımı, aksesuarlar ve eski giysiler sunan tekstil sektörünün İngiltere'deki lider endüstri fuarıdır. Fuar, Ocak ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez Business Design Center'da düzenlenmektedir. En son düzenlenen fuara çoğunluğu Avrupa'dan olmak üzere 500 katılımcı gelmiştir.

The London Textile Fair 2024 Fuar organizasyonu her katılımcıya sandalyeler, stant, korkuluklar, masa örtüsü ve bir tabela sağlamaktadır. İster büyük ister küçük bir üretici olsun, tekli masaların modüler formatı herkes için eşit bir fırsat sunmaktadır. Fuardaki masalar çekiliş ile seçilir, bu nedenle daha iyi bir pozisyon sipariş etme imkanı yoktur. Bu basit sistem aracılığı ile, sektörde oldukça önemli olan bu fuarın; düşük maliyeti ve tüm katılımcılara eşit şartlarda yaklaşılması gerektiğine dair anlayışı yansıtılmaktadır.

 

Fuarda Sergilenen Ürünler

Tekstil: Pamuk, gömleklik, jarse, ipek, dış giyim, yağmurluk, çevre dostu, kaplamalı kumaş, baskılı kumaşlar, yün, kamgarn, keten, tüvit, fantazi, flanel, sentetik, teknik vb.

Aksesuarlar ve Süsler:  Astarlar, deri etiketler, dokuma etiketler, asılı etiketler, elcikler, yamalar, kurbağalar, kayışlar, nakışlar, çiviler, perçinler , etiketler, paketleme, kişiselleştirilmiş aksesuarlar, düğmeler - askeri, korna, korozo, nehir kabuğu, paspas, boynuz reçinesi, naylon, cam, doğal süslemeler, faiz, plakalar, kol düğmeleri, iğneler, tokalar vb.

Baskı Tasarımı ve Vintage Giysiler: Dijital, elle çizilmiş, grafik veya vintage olsun, birinci sınıf tasarımcıların çarpıcı koleksiyonlarını en yüksek kalitede sergilemek, özel ve tek seferlik sanat eserlerini sergilemek veya satın almak için özel bir şanstır.

 

Fuara Katılın, Bağlantılar Edinin, İhracat Olanaklarını Kaçırmayın!

The London Textile fuarının ziyaretçilerinin yaklaşık %90'ı Birleşik Krallık'tan ve ana caddelerdeki perakende mağazaların en etkili alıcılarından ve tasarımcılarından bazılarının yanı sıra bağımsız tasarımcılardan ve sözleşmeli üreticilerin alıcılarından oluşuyor. The London Textile, yalnızca mevcut ilişkileri sürdürmek için değil, aynı zamanda yeni ve heyecan verici ürünlere kaynak sağlamak ve geliştirmek için gelen tasarımcıları, alıcıları ve ürün geliştiricileri fuara çekiyor. Fuar alanının Londra'nın merkezinde yer alması nedeniyle fuar, tüm katılımcılar için son derece uygundur. Aynı zamanda  ilham verici ve çok yönlü koleksiyonlar bulmak için harika bir fırsat sunuyor.

 

The London Textile Fuarı Katılımcı Listesi

400’den fazla katılımcı ve binlerce ziyaretçiyi Londra’da ağırlayan ve her yıl bu sayıları katlayan fuar, bu sene de 03-04 Eylül 2024 tarihlerinde düzenlenecek. Yenilikçi kumaşlar, moda aksesuarları ve tekstil sektöründe kullanılan diğer ürünlerle tanışma fırsatı bulabileceğiniz London Textile Fair'in 2024 Ocak ayı katılım listesi mevcuttur. 

London Textile Fair 2024 fuarının en son düzenlenmiş olan 2024 Ocak ayı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Tekstil Fuarını Dixifuar ile Keşfedin!

Dixifuar Londra'da Business Design Centre fuar merkezine toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilecek yakınlıktaki en iyi otellerde, en iyi fiyatlarla konaklamanıza imkan sağlar. Dixifuar'ın size özel seyahat paketleri ile hem vakit hem de nakit olarak kazançlı çıkarsınız. Dixifuar'ın seyahat paketleri gidiş-dönüş uçak biletlerini, konaklamayı ve havalimanı-otel arasında yapılacak transferleri kapsamaktadır. Talep edenler için kişiye ve fuara özel seyahat programları hizmetimiz dahilindedir. Siz ev tekstili ve moda sektöründe ihracat olanaklarını genişletirken, Dixifuar sizin zamandan tasarruf etmeniz için seyahat planlamanızı yapsın!

 

London Textile Fuarı Hakkında Bilgiler

3-4 Eylül 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan The London Textile Fair (TLTF) moda kumaşlar, baskı tasarımı, aksesuarlar ve eski giysiler sunan tekstil sektörünün İngiltere'deki lider endüstri fuarıdır.

Fuar Adı İngilizce The London Textile Fair
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ev Tekstili ve Moda Fuarı
Tarihler 03-04 Eylül 2024
Ülke  İngiltere
Şehir Londra
Fuar Alanı Business Design Centre
Fuar Alanı Adresi 52 Upper St, London N1 0QH, Birleşik Krallık
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail john@textileevents.co.uk
Organizatör Textile Events
Organizatör e-mail bronwen@textileevents.co.uk
Sektörler Tekstil, Ev Tekstili, Moda
Ürün Grupları

Tekstil, Pamuk, Gömleklik, Jarse, İpek, Dış Giyim, Yağmurluk, Kaplamalı Kumaş, Baskılı Kumaşlar, Yün, Tüvit, Flanel, Sentetik, Aksesuar ve Süsler, Astarlar , Deri Etiketler, Dokuma Etiketler, Asılı Etiketler, Elcikler, Yamalar, Kurbağalar, Kayışlar, Nakışlar, Çıtçıtlar, Perçinler, Etiketler, Ambalajlar, Kişiselleştirilmiş Aksesuarlar, Düğmeler Askeri, Korna, Korozo, Nehir Kabuğu, Paspas, Boynuz Reçinesi, Naylon, Cam, Doğal Süsler, Tabaklar, Kol Düğmeleri, İğneler, Tokalar, Baskı Tasarımları ve Vintage Giysiler, Lüks Erkek Giyim, Çağdaş Terzilik ve Yüksek Kaliteli Gömleklik, Güzel Giysiler, Avrupa Erkek ve Kadın Giyim Koleksiyonları, Dantel ve Örgü 

Fuar Metrekare Bilgisi

4.027 m2

Son Fuar Katılımcı Sayısı

400+

Son Fuar Ziyaretçi Sayısı

5000+

Düzenlenme Sıklığı

Yılda İki Kez
Fuar Giriş Ücretleri

-

Fuarın Şehre Mesafesi

5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSIAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), UIB (Uludağ İhracatçılar Birliği), DENIB (Denizli İhracatçılar Birliği)
Sektöre Ait Dergiler International Home Textile Magazine, Sleeptech Online Magazine, Tekstil Bussiness, Tekstil Teknoloji, Homex

 

Fuar Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

The London Textile Fair 2024 ev tekstili ve moda fuarı ne zaman yapılacak?

The London Textile Fair, 03-04 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

The London Textile Fair 2024 nerede gerçekleşiyor?

Fuar, Londra'da bulunan Business Design Centre'da gerçekleşecektir. 

The London Textile Fair fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Business Design Centre'a halk otobüsleri ve metro ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Angel Station otobüs durağı fuar merkezine 4 dakika, metro istasyonu ise 5 dakika yürüme mesafesindedir. Bazı otellerden fuar merkezine yürüyerek gidebilmek mümkündür. Özel araç kiralamayı düşünenler için fuar merkezi yakınında önrezervasyonlu bir park alanı bulunmaktadır.

The London Textile fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Premier Inn London Angel Islington ve Hilton London Angel Islington otelleri Business Design Centre fuar merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Prime Backpackers Angel, Oyo Angel Townhouse ve DoubleTree By Hilton London Angel Kings Cross otelleri ise toplu taşıma 5-10 dakika aralığında ulaşılabilecek uzaklıktadır. Bu otellerin yanı sıra, fuar merkezinin 5 kilometre çevresinde, toplu ulaşım araçları ile 15 dakikada ulaşılabilecek birçok otel seçeneği bulunmaktadır.

The London Textile 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşen The London Textile 2024 Ocak ayı katılımcı listesine ulaşmak için​ tıklayınız.

The London Textile Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için detaylı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

The London Textile Fair Milli Katılım listesinde mi?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

The London Textile 2024 Fuarı'nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor