Apparel Sourcing Paris Autumn

 

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarı, yılda iki kez modanın şehri Paris’te düzenlenen tekstil ve tekstil tedarik fuarıdır. Apparel Sourcing Autumn Paris fuarı, 1-3 Temmuz 2024 tarihlerinde Paris Le Bourget fuar alanında düzenlenecektir. Fuarın sonbahar edisyonu olan bu etkinlikte kış ve sonbahar modasına yön verecek tekstiller, giyim ürünleri, örgüler, ayakkabılar ve çok daha fazlası yer bulacaktır.

Fuar sadece giyim dünyasını değil, aynı zamanda tekstil tedarik ve üretim sektörünü de kapsıyor. Tekstil endüstrisinin gelişen teknolojileri, sürdürülebilir üretim ve inovatif malzemeler fuar kapsamında masaya yatırılacak. Ziyaretçiler, sektördeki en son gelişmeleri takip etme ve iş birliği olanakları fırsatı bulacaklar.

 

Tekstil Tedarik ve Üretiminde Yenilik: Apparel Sourcing Paris Fuarı

Tekstil sektörünün temelinde ürünlerin üretilmesi ve tedarik zinciri yatar. Bu alanlar, ham malzeme temininden başlayarak tasarım, üretim ve dağıtıma kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterir. Tekstil tedarik zinciri, pamuk, yün, sentetik kumaşlar ve diğer malzemelerin üreticilerinden başlayarak, dokuma, örme, baskı, boyama gibi işlemleri içerir. Üretim aşamasında ise tasarımın prototip haline getirilmesi, kalıp oluşturulması ve nihai ürünün üretilmesi gibi adımlar yer alır.

2011 yılından beri düzenlenen Apparel Sourcing Paris fuarı, senede iki kez düzenlenmektedir. Texworld Evolution Paris, Leatherworld, Texworld Denim, Avantex fuarlarıyla birlikte düzenlenen bu fuar; tekstil tedarik ve üretim sektörüne odaklanan önemli bir etkinliktir. Bu fuar; uluslararası alıcıları ve satıcıları bir araya getirerek tekstil ürünleri, giyim, aksesuarlar ve hammadde tedariki konularında iş birliği ve ticaret fırsatları sunar. Yeni trendleri keşfetmek, potansiyel iş ortaklarıyla bağlantı kurmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmek için Aparel Sourcing Paris Autumn 2024, ideal bir platform sunar.

Eş zamanlı yürütülen diğer fuarların odak noktaları şöyle olacak:

Texworld: Geniş bir tekstil, süsleme ve aksesuar yelpazesi sunacaktır. Türkiye’den de pek çok katılımcı çekmektedir.

Texworld Denim: Hammaddeden bitmiş ürüne kadar denimin yani kotun serüveni sunulacak.

Avantex: Gelişmiş ve sürdürülebilir bir moda için çözümler ve ürünler olacak.

Leatherworld: Avrupa’nın deri ürünleri konusunda tedarikçi fuarıdır. Deri ayakkabı, deri çanta, deri ceket ve tekstilde deriye ait her şey burada olacak.  

Fuarda ayrıca birçok eğitici konferans ve seminer de düzenlenecektir.

Apparel Sourcing Paris Autumn Fuarı Verileri

Apparel Sourcing Paris fuarı, Texworld Evolution fuarı ile beraber düzenlenmekte ve fuar verileri de ortak sayılmaktadır.

Apparel Sourcing Paris fuarının 2019 verileri,

 

Apparel Sourcing Paris Autumn Fuarı Katılımcı Listesi

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarının 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Apparel Sourcing Paris fuarı, her yıl ülkemiz de dahil olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesinden büyük ilgi görmektedir. Katılımcı listesini ilerleyen günlerde açıklanması beklenmektedir

 

Apparel Sourcing Paris Fuarı DixiFuar’ın Hazırladığı Turlar ile Ulaşabilirsiniz!

Apparel Sourcing Paris; giyim ürünleri ve tadarik zinciri konusunda katılımcı ve ziyaretçilerine en yeni trendleri sunan bir fuardır. Fuar aynı zamanda Texworld Evolution Paris fuarıyla aynı alanda ve aynı tarihte düzenlenmektedir. Tekstil ve tekstil tedariki konusunda uzmanlaşmış bu fuarlara her yıl Türkiye’den yüksek bir katlım olmaktadır. Türk dokuma ürünleri, halılar, kumaşlar, pamukçuluk, nakışlar ve çok daha fazlası; fuarda en çok ilgi gören alanların başında gelir. Hemn DixiFuar ile iletişime geçin ve Apparel Sourcing Paris Autumn 2024 fuarında avantajlı turlarla yer alın!

 

Apparel Sourcing Paris Autumn Fuarı Hakkında Bilgiler

İki senede bir düzenlenen Apparel sourcing Paris bu sene 1-3 Temmuz 2024 tarihlerinde Paris Le Bourget fuar alanında düzenlenecektir.

 Fuar Adı İngilizce Apparel Sourcing Paris Autumn
 Fuar Adı Türkçe

Hazır Giyim Tedarik Paris Sonbahar Fuarı

 Tarihler 1-3 Temmuz 2024
 Ülke  Fransa
 Şehir Paris
 Fuar Alanı Paris Le Bourget
 Fuar Alanı Adresi

Carrefour Charles Lindbergh, 93350 Le Bourget, Fransa

 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail kitty.yan@hongkong.messefrankfurt.com
 Organizatör

Messe Frankfurt France S.A.S

 Organizatör e-mail  info@france.messefrankfurt.com
 Sektörler  Tekstil 
 Ürün Grupları

Erkek Giyim, Spor Giyim, Gömlek, Terzilik, Palto, İç Giyim, Mayo, Üniforma, Örme, Bayan Giyim, Spor Giyim, Blur/Fuzzy, Takım Elbise, Palto, İç Giyim, Mayo, Üniforma, Örgü, Çocuk Giyim: Bebek 0-18 Ay, Çocuk 2-6 Yaş, Genç 6-14 Yaş, Örgü, Moda Aksesuarları: Çantalar ve Deri Ürünler, Ayakkabılar, Eldivenler ve Atkılar, Çoraplar, Şapkalar ve Kepler, Kravatlar ve Papyonlar

 Fuar Metrekare Bilgisi  26.400 m² 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 648
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 14.862
 Düzenlenme Sıklığı Yılda İki Kez
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 11,9 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

-

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar MHGF (Moda ve Hazır Giyim Federasyonu), MTD (Moda Tasarımcıları Derneği), Tekstil Tasarımcıları Derneği, ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), IHKIB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği)
 Sektöre Ait Dergiler Adres, TextoWear, Textotex Online Magazine, Hedef


 

Apparel Sourcing Paris Autumn Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Şubat ayında gerçekleştirilecek olan Apparel Sourcing Paris fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız. Autumn yani Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan fuarın katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarı, 1-3 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Apparel Sourcing Paris Autumn 2024 fuarı nerede gerçekleşecek?

Tekstil ve tedarik konusunda uzman fuar Apparel Sourcing Paris Autumn, Paris Le Bourget’te  gerçekleşecektir.

Apparel Sourcing Paris Autumn fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Paris Havalimanı fuar alanına 30 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otobüs ya da araçla şehir merkezinden rahatlıkla buraya ulaşabilirsiniz.

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Appart'City Confort Le Bourget - Aéroport, fuar alanına 1,2 km mesafede yer alan 4 yıldızlı bir oteldir. ibis Le Bourget oteli de fuar alanına araç ile 11 dakikalık uzaklıkta yer alır. Alana en yakın otellerden birisi ise Hôtel Kyriad Le Bourget’tir ve sadece 9 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunur.

2024 Apparel Sourcing Paris Autumn fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Apparel Sourcing Paris Autumn fuar biletleri için henüz bir veri yoktur, güncel bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Apparel Sourcing Paris Autumn 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Apparel Sourcing Paris Autumn fuarında stant kiralamak için kitty.yan@hongkong.messefrankfurt.com mail adresiyle bağlantı kurabilirsiniz.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor