Kind + Jugend Köln

 

Kind + Jugend Köln, yılda bir defa düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı’dır. Almanya’nın Köln şehrinde yapılan bu fuar, 3-5 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Sektör içerisinde oldukça dikkat çeken bir fuardır ve en fazla ilgi gören çocuk ve bebek fuarlarından biridir.

Kind + Jugend Köln Fuar etkinliği için, Köln Messe fuar alanı tercih edilmektedir. Bu fuar alanı uluslararası bir fuar ve sergi merkezidir. Almanya’nın en büyük ticaret fuar organizatörlerinden biridir. 284.000 m² sergi alanı mevcuttur ve bununla birlikte bölgenin üçüncü büyük fuar alanıdır. Kind + Jugend Köln Fuarı, çeşitlerin oldukça fazla olduğu bir fuar konseptine sahiptir. Buna göre fuar alanının geniş olması, bu fuar için önemli olan bir detaydır. Aynı zamanda fuar alanı bölgedeki popüler iş mekanlarından biri olarak gösterilmektedir. Bu fuar uluslararası çapta bir fuar etkinliği olduğu için birçok ülkeden katılım sağlanmaktadır. Köln Kind + Jugend 2024 Fuarı bebek/ çocuk aksesuarları, bebek/çocuk modası, dokuma, tasarım, tekstil endüstrisi için renklendiriciler ve kimyasal yardımcı maddeler, lifler, iplikler ve kumaşlar, tekstil, boya terbiye, örgü, hazır giyim, mobilya, ev tekstili, hamile giyim, bebek ve çocuk modası, bebek arabaları, güvenlik ve izleme gibi içeriklere sahiptir.

 

Bebek ve Çocuk Ürünleri Sektörünün Öncü Firmaları Kind+Jugend Fuar’da Bir Araya Geliyor

Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı’nda sergilenen ürünlerin tümü, oldukça fazla ihtiyaç duyulan ürünlerin arasında yer almaktadır. Bebek ve çocuklar ile alakalı her türlü ürüne her zaman için oldukça büyük bir talep vardır. Köln Kind+Jugend 2024 Fuarı her yıl düzenlenen ve pazar alanında oluşan bu talebin karşılanabileceği iyi bir uluslararası fuar alanıdır.

Kind+Jugend Fuarı’nda birçok ürün seçeneği mevcuttur. Bebek ve çocuk dünyasına dair her şeyin olduğu bu fuara, öncü firmalar büyük bir ilgi göstermektedir. Bu fuar sayesinde birçok Türk firması kendi ürünlerini uluslararası pazarda gösterme imkanına sahip oluyor. Sektör içerisinde her yıl büyük bir ilgi ile karşılaşan bu fuar, birçok farklı ülkeden 9.102 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.

Almanya Kind+Jugend 284.000 m² büyüklüğünde olan bir fuar alanında düzenlenmektedir. Bu fuar alanı, Köln şehrinin ulaşımı oldukça kolay bir konumunda bulunur. Koelnmesse fuar alanı 1922 yılında kurulmuş olan köklü bir ticaret merkezidir. Fuar alanı, Köln Messe/Deutz istasyonunun hemen bitişiğinde yer almaktadır. Bu istasyonun Deutsche Bahn, Köln Hbf ve Köln/Bonn Havaalanı’na bağlantıları bulunmaktadır. Aynı zamanda Koelnmesse’nin batısında Ren Nehri üzerinde olan 40 hektarlık büyük bir park olan Rheinpark ve açık hava tiyatrosu bulunur. Fuar merkezinin sahip olduğu elverişli konum, Kind+Jugend Fuarı’na katılım sağlayacak kişi ve firmalar için oldukça avantajlı bir durumdur. Konumu nedeni ile sürekli olarak artış gösteren bir ziyaretçi sayısına sahiptir. Kind+Jugend Köln Fuarı sayesinde bir araya gelen dünya markaları kendilerini Almanya pazarında tanıtabilme imkanı yakalayabilecektir. Eğer sizler de bebek ve çocuk dünyasına ait her ürünü yakından takip edebilmek ve aynı zamanda sektör öncülerinden bilgi edinmek isterseniz, Kind+Jugend’e katılabilirsiniz.

 

Kind+Jugend Köln Fuar Verileri

Kind+Jugend Köln 2017 verileri,

 

Kind+Jugend Köln 2018 verileri,

 

Kind+Jugend Köln 2019 verileri,

 

Kind+Jugend Köln 2021 verileri,

 

Kind+Jugend Köln 2022 verileri,

 

Kind+Jugend köln 2023 fuarı verileri,

 

Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı olan Kind+Jugen Köln Fuarı ile bu sektöre ait özgün ve yeni ürünlerin her birini keşfedin. Sektör içerisinde yaşanan gelişim ve geleceğe dair olan yeni fikirleri edinebilmek için DixiFuar’ı tercih edin. Kind+Jugend 2024 Fuarı için, DixiFuar’ın sizlere sunduğu birbirinden eşsiz ve uygun olan planlarından size göre olanından yararlanın.

 

 Kind+Jugend Fuarı Hakkında Bilgiler

Kind-Jugend Köln Fuarı 7-9 Eylül 2023 tarihlerinde Almanya Köln'de düzenlenecektir.

Fuar Adı İngilizce Kind+Jugend Köln
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı
Tarihler 3-5 Eylül 2024
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Köln Messe
Fuar Alanı Adresi

Koelnmesse

Messepl. 1, 50679 Köln, Almanya

Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail -
Organizatör  Koeln Messe
Organizatör E-mail  kindundjugend@visitor.koelnmesse.de
Sektörler 

Bebek ve Çocuk Ürünleri

Ürün Grupları Bebek/ Çocuk Aksesuarları, Bebek/Çocuk Modası, İç Mekan Güvenlik Ürünleri, Tasarım, Destek Yapıları ve Aksesuarları, Hamile Modası, İplikler ve Kumaşlar, Pusetler, Tekstil, Çocuk Oto Koltukları, Örgü, Mobil Uyku, Mobilya, Ev Tekstili, Hamile Giyim, Bebek ve Çocuk Modası, Bebek Arabaları, Güvenlik ve İzleme, Yaşam Tarzı ve Ev Dekorasyonu, Elektronik ve Akustik Çocuk Oyuncakları, Havlu Kumaş ve Pelüş Oyuncaklar, Ahşap Çocuk Oyuncakları, Plastik Oyuncaklar, Öğrenme/Okuma/Multimedya, Anaokulu Ve Okul Gereçleri, Bakım, Anne - Sağlık Ve Bakım
Fuar metrekare bilgisi 284.000 m²
Son fuar katılımcı sayısı  974
Son fuar ziyaretçi sayısı  15.000 +
Düzenlenme sıklığı  Yılda bir defa
Fuar giriş ücretleri  Henüz Belli Değil
Fuar alanının şehre mesafesi  Şehir Merkezinde
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
İnstagram
Linkedin
Sektöre ait birlik ve odalar TEMSAD(Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği), ÖRSAD(Örme Sanayicileri Derneği), İHKİB 
Sektöre ait dergiler

Little Style, Baby&Kids, Bebek, Tekstil News, Tekstil Trend, Tekstil, Evim, Benissimo

 

 

Kind+Jugend Köln Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Kind+Jugend Köln 2024 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düzenlenmiş olan Kind+Jugend Köln 2023 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kind+Jugend Köln Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Kind + Jugend Köln Fuarı 3-5 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Kind+Jugend 2024 nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Çocuk ve Bebek Eşyaları Fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecektir.

Kind + Jugend Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Koelnmesse fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksi kullanabilirsiniz.

Köln Kind+Jugend Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller hangileridir?

Dorint Hotel An der Messe Köln, ibis Koeln Messe, Adina Apartment Hotel Cologne gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kin+Jugend 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti Haziran 20242te satışa sunulacaktır. Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Kind+Jugend Köln Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Fuar Köln + Jugend milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Kind+Jugend 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Kind+Jugend Köln stantı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kiralamak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor