Light & Building Frankfurt

 

Uluslararası Aydınlatma ve Yapı Endüstrisi Fuarı Light & Building Frankfurt 08-13 Mart 2026 tarihlerinde Almanya Frankfurt Messe Fuar Alanı'nda hibrit fuar olarak düzenleniyor. Organizasyon, bina hizmetleri teknolojisi ve elektrik mühendisliği alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarları arasında bulunuyor. Fuarın ilk kuruluş yılı olan 2000 senesinden beri iki yılda bir düzenlenen fuar dünyanın her yerinden mimarlar, elektrik mühendisleri, teknisyenler, planlamacılar ve perakendeciler için büyük değer yaratıyor.

Bilgilendirici ve ilham verici atmosferiyle Light + Building fuarı, sürdürülebilirlik, enerji verimliliği ve akıllı yaşamı kucaklayan bir gelecek için zemin hazırlamaktadır. Light & Building Frankfurt 2026 fuarı, sektörün ön saflarında yer almak ve aydınlatma ile bina teknolojileri dünyasının şekillenmesine katkıda bulunmak isteyen herkesin katılması gereken bir etkinliktir.

 

Dünyanın En Aydınlık Fuarı Light & Building Frankfurt

Aynı anda birden çok değer yaratan organizasyon güçlü bir endüstri platformu, trend belirleyici ve gelecek tasarımcısı olarak aydınlatma sektörünün önünü açmaktadır. Organizasyonda; aydınlatma şirketleri, zincir mağazalar, distribütörler, perakendeciler, mimarlar, ithalat ve ihracatçılar, yatırımcılar ile tasarımcılar ürün ve hizmetlerini sergiliyor. Teknoloji, teknik ve tasarımın bir arada olduğu organizasyon 200 binin üzerinde ziyaretçi sayısıyla gözden kaçırılmaması gereken büyük bir ticaret platformudur.

Light + Building 2026 fuarının en önemli özelliklerinden biri, en son aydınlatma teknolojilerine odaklanmasıdır. Etkinlikte mimari aydınlatmadan dekoratif aydınlatmaya kadar büyüleyici bir dizi armatür, ampul ve kontrol sistemi sergileniyor. Bu fuarda ziyaretçiler, kendilerini bir yaratıcılık dünyasına kaptırabilir, aydınlatmanın mekanları iyileştirme, ambiyans yaratma ve refahı artırma konusundaki dönüştürücü gücüne tanıklık edebilirler. Light & Building Frankfurt, aydınlatmanın yanı sıra bina hizmetleri teknolojisine de büyük önem vermektedir. Bu teknoloji, elektrik sistemleri, otomasyon, enerji yönetimi, güvenlik sistemleri ve akıllı ev çözümleri gibi çeşitli yönleri kapsamaktadır. 

Light & Building Frankfurt sadece bir ürün ve teknoloji vitrini değil; aynı zamanda bir yaratıcılık, fikir ve iş birliği merkezidir. Fuar, sektörde inovasyonu teşvik etmek ve sürdürülebilir uygulamaları desteklemek için de bir bilinç uyandırmaktadır. 

 

Sayılarla Light & Building Frankfurt

Light & Building Frankfurt 2024 yılı verileri,

 

 

Light & Building Frankfurt 2022 yılı verileri,

 

 

Light & Building Frankfurt 2018’de yılı verileri,

 

Geleceği Tasarlayan Fuarlara Sizi DixiFuar Ulaştırır

Aydınlatma teknolojileri ve bina sistemleri endüstrisinde geleceği tasarlayan etkinlik Light & Building Frankfurt, size yeni iş ortaklıkları, yeni iş fikirleri, yeni bilgi ve donanım kazandırmak için düzenleniyor. Siz organizasyonda yer almak için enerjinizi işinize aktarırken ulaşımdan konaklamaya bütün planlarınızı DixiFuar’a bırakabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş yenilikçi fuar tur paketini DixiFuar seçeneklerinde bulabilirsiniz.

 

Light + Building Fuarı Hakkında Bilgiler

Light+Building Frankfurt fuarı 3-8 Mart 2022 tarihlerinde Messe Frankfurt'ta. Uygun fiyatlı turlar için hemen tıklayın.

Fuar Adı İngilizce Light & Building 
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı
Tarihler 08-13 Mart 2026
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Şekli Hibrit
Fuar Alanı Messe Frankfurt
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail maria.hasselman@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt GMBH
Organizatör E-mail  info@messefrankfurt.com
Sektörler  Aydınlatma ve Bina Teknoloji Hizmetleri
Ürün Grupları Dış Aydınlatma, Teknik İç Lambalar, Teknik Işıklar, Işık Kontrolü & Yönetimi & Ölçümü, Teknik Aydınlatma Aksesuarları, Dekoratif Aydınlatma Ürünleri ve Aksesuarları, Klasik & Modern & Teknik Aydınlatma Ürünleri, Özel Aydınlatma, Akkor Lambalar, Deşarj Lambalar, Led Lambalar, Elektrik Lambalar ve Aksesuarları, Lamba Duyları, Kablo Uçlar, Kablo Yönlendirme Sistemleri, Dağıtım ve Birleştirme Malzemeleri, Şarj Altyapısı, Elektrik Dağıtım Sistemleri, Şalterler, Kurulum Anahtarları, Fiş&Priz Ekipmanları, Voltaj Korumaları, Elektrikli Isıtma, Elektrik Geri KAzanım Sistemleri, Havalandırma Tesisleri, Yenilenebilir Enerji, Akım Besleme, Piller, Akümülatör, Antenler, Geniş Bant Dağıtım Teknolojisi, İnternet Teknolojisi
Fuar Metrekare Bilgisi -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.169
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 151.192
Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 3,8 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Light World, Aydınlatma Dergisi, Professional Lighting Design Turkey

 

Light & Building Frankfurt Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Light & Building Frankfurt katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünyanın önde gelen ticaret fuarları arasında bulunan Light & Building Fuarı katılımcı bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Light & Building Frankfurt gerçekleşecek mi?

08-13 Mart 2026 tarihleri arasında Venue, Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

Light & Building Frankfurt fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

Light & Building Frankfurt ne zaman yapılacak?

Fuar, 08-13 Mart 2026 tarihleri arasında yapılacaktır.

Light & Building Frankfurt fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde Messe Frankfurt'a hava, tren veya araba ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Light & Building Frankfurt fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Bristol Hotel, Frankfurt, Capri By Fraser Frankfurt, Fleming’s Hotel, Frankfurt Messe, Fleming’s Hotel Frankfurt- Hamburger Allee, Hampton By Hilton Frankfurt City Centre Messe, Novotel Frankfurt City otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Light & Building Frankfurt fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Light & Building Frankfurt milli katılım listesinde mi?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Light & Building Frankfurt fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor