Light + Intelligent Building Middle East

 

Bölgenin hızla büyüyen aydınlatma ve akıllı yapı pazarına hizmet eden Light + Intelligent Building Middle East Fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenecektir. 14-16 Ocak 2025 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da yapılacak fuar, büyük kazanç sağlayan fuarlar arasında yerini almaktadır.

Geleceğin yapılı çevreleri yalnızca ileri teknoloji entegrasyonları ve yenilikçi tasarımlarından ibaret değildir. Ekolojik olarak bilinçli, sosyal olarak sorumlu ve temelde sürdürülebilir alanlar inşa etmekle ilgilidir. Tüm bu bilince sahip, geleceğe uyum sağlayan vizyon sahibi fikirlerin ve son teknoloji çözümlerin olduğu bu fuarı keşfetmek için katılımcı ya da ticari ziyaretçi olabilirsiniz. Light+Intelligent Fuarı’na ticari ziyaretçi olarak gelebilmek için buradan ziyaretçi kaydı yaptırabilirsiniz.

 

Aydınlanmış Gelecek: Light + Intelligent Fuarı Işığın ve Binaların Geleceğine Nasıl Yön Verecek?

Light & Building Frankfurt Fuarı’ndan ilham alınan ancak ayrı bir yolun çizildiği Light+Intelligent Building 2025 Fuarı’nda, çevremizdeki yapılar konusunda üzerimize düşen sorumluluk bu sektörün ayrılmaz bir parçası olarak ele alınıyor. “Aydınlanmış Gelecek” ile tasarım anlayışının, teknolojik gelişmelerin ve sürdürülebilir uygulamaların birleştiği bölgesel bir platform sunmayı amaçlamaktadır. Fuarın tek amacı mimari estetiği artırmak değil, aynı zamanda sorumluluk anlayışı ile de örtüşen sektör yeniliklerini ön plana çıkarmaktır. Bu sayede daha parlak ve akıllı bir sektör geleceğine zemin hazırlamayı amaçlamaktadır. Bölgenin en kapsamlı ve etkili iş platformlarından biri olan Light+ Intelligent; aydınlatma ve bina teknoloji hizmetleri sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını bir araya toplamaktadır. Burada yenilikçi ürün ve çözümler, ağ oluşturma ve ürün tedarik etme gibi sektörü besleyecek her çeşit iş faaliyeti gerçekleştirilmektedir.Messe Frankfurt, Asya, Orta Doğu ve Güney Amerika olmak üzere üç kıtada aydınlatma ve yapı teknolojileri fuarları düzenlemektedir. Bu fuarlar bölgeye bağlı olarak bina hizmetleri teknolojisinin çeşitli yönlerini bir araya getiriyor ve temsil ediyor. Dünya çapında düzenlenen fuarlara buradan göz atabilirsiniz.

Light+ Intelligent Building Fuarı 2025 mega projeler ile doğru bir bölgede düzenlenmektedir. Birçok farklı proje ile milyar dolarlık işlerin yapılması beklenmektedir. Bu sektör için bölge büyük bir potansiyel taşımaktadır. Yenilikçi Tasarım, Sürdürülebilir Gelecek ve Sorunsuz Entegrasyon temalarının yansıtılacağı fuar; Intersec Dubai Güvenlik Fuarı ile de eş zamanlı ve aynı fuar alanında düzenlenecek. Böylelikle geleceğe hem aydınlık hem güvenli bir bakış çizilecek.

 

Light + Intelligent Building Middle East Fuarı Kat Planı

Light + Intelligent Building Middle East Fuarı ürünlerinin sergileneceği kat planını bu görselden inceleyebilirsiniz.

Bölgenin hızla büyüyen akıllı yapı pazarına hizmet eden Light+ Intelligent Building Middle East Fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenecektir.

 

Light + Intelligent Building Middle East Fuar Verileri

Light +Intelligent Building Fuarı 2023 verileri,

 

Light+Intelligent Building Fuarı 2025 Katılımcı Listesi

Light+Intelligent Building Fuarı sektörü için oldukça doğru seçilmiş bir bölgede düzenlenmektedir. Büyük projelerin yeni bakış açıları ile yorumlandığı bu fuar, tüm dünyadan ilgi görmektedir. Firmaların iş birliklerinin yanı sıra vizyonlarını da büyük ölçüde geliştirebilecekleri bir fuardır. Birbirinden farklı ve özgün tasarımların, yenilikçi fikirlerin yer aldığı fuarda rakipsiz ağ ve bilgi oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Light+Intelligent Building Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son düzenlenen Light and Intelligent Building Fuarı 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Akıllı Yapı Merkezindeki Light+Intelligent Building Fuarı’na DixiFuar ile Katılın

Aydınlatma teknolojileri ve bina sistemleri sektöründe geleceği şekillendiren ticaret fuarı Light+Intelligent, bölgenin hızlı büyüyen akıllı yapı pazarına hizmet etmektedir. Firmalara yeni iş ortaklıkları, yeni iş fikirleri, sektör bilgisi ve trendleri burada konuşuluyor. Eğer sizler de bu fuara katılım sağlamak isterseniz, ulaşımdan konaklamaya kadar tüm seyahat planlamasını DixiFuar sizler için en iyi şekilde yapar.

 

Light + Intelligent Building Fuarı Fuarı Hakkında Bilgiler

Light+ Intelligent Building Middle East Fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenecektir.

 Fuar Adı İngilizce Light + Intelligent Building Middle East
 Fuar Adı Türkçe Aydınlatma ve Yapı teknolojileri Fuarı
 Tarihler 14-16 Ocak 2025 
 Ülke  Birleşik Arap Emirlikleri
 Şehir Dubai
 Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
 Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail light-building@messefrankfurt.com
 Organizatör Messe Frankfurt Middle East GmbH
 Organizatör e-mail  info@messefrankfurt.com
 Sektörler  Aydınlatma ve Bina Teknoloji Hizmetleri Sektörü
 Ürün Grupları Dış Aydınlatma, Teknik İç Lambalar, Teknik Işıklar, Işık Kontrolü & Yönetimi & Ölçümü, Teknik Aydınlatma Aksesuarları, Dekoratif Aydınlatma Ürünleri ve Aksesuarları, Klasik & Modern & Teknik Aydınlatma Ürünleri, Özel Aydınlatma, Akkor Lambalar, Deşarj Lambalar, Led Lambalar, Elektrik Lambalar ve Aksesuarları, Lamba Duyları, Kablo Uçlar, Kablo Yönlendirme Sistemleri, Dağıtım ve Birleştirme Malzemeleri, Şarj Altyapısı, Elektrik Dağıtım Sistemleri, Şalterler, Kurulum Anahtarları, Fiş&Priz Ekipmanları, Voltaj Korumaları, Elektrikli Isıtma, Elektrik Geri KAzanım Sistemleri, Havalandırma Tesisleri, Yenilenebilir Enerji, Akım Besleme, Piller, Akümülatör, Antenler, Geniş Bant Dağıtım Teknolojisi, İnternet Teknolojisi 
 Fuar Metrekare Bilgisi  53.000  m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.000
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 47.000 
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Ücretsiz
 Fuarın Şehre Mesafesi 3,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Linkedin
Facebook
Youtube
Instagram

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Light World, Aydınlatma Dergisi, Professional Lighting Design Turkey 


 

Light + Intelligent Building Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Light + Intelligent Building 2025 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Light+Intelligent Building Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Light+Intelligent Building Fuarı 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

Light + Intelligent Building Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Light+ Intelligent Fuarı 14-16 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Light + Intelligent Building 2025 Fuarı nerede gerçekleşecek?

Fuarı Dubai World Trade Centre’da gerçekleştirilecektir.

Light + Intelligent Building Fuarı’na kimler katılabilir?

Light+ Intelligent Building Fuarı’na mimarlar, danışmanlar, tesis müdürleri, otel işletmecileri, distribütörler, MEP müteahhitleri, elektrik planlayıcıları ve belediyeler katılabilir.  

Light + Intelligent Building fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Light + Intelligent Building Fuarı’nın yapıldığı Dubai World Trade Centre’a birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Toplu taşıma seçeneklerinden metroyu kullanarak fuar alanına gidebilirsiniz. Taksi ve özel araç da diğer seçenekler arasındandır. Şehrin merkezinde özel araçlar için 6 ücretli, 2 ücretsiz olmak üzere 8 adet otopark bulunmaktadır.

Light + Intelligent Building Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer almaktadır. Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi birçok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

Light + Intelligent Building Fuarı 2025 biletini nasıl temin edebilirim?

Light+Intelligent Fuarı 2025 biletini buradan temin edebilirsiniz.

Light + Intelligent Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Light+Intelligent Fuarı milli katılım listesinde yer almaktadır.

Light + Intelligent 2025 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Light+Intelligent Building 2025 Fuarı’nda stant kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor