WorldFood İstanbul

 

Dünyanın en önemli gıda fuarlarından biri olan WorldFood İstanbul, her yıl sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirerek zengin bir lezzet şöleni sunmaktadır. WorldFood İstanbul fuarı, 6-9 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşmiştir. Gelecek WorldFood İstanbul fuarı, 3-6 Eylül 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İstanbul gıda sektörü, bu fuarda da kendini hissettirecek ve süt ürünlerinden hamur işine, donmuş gıdalardan baharat çeşitlerine kadar çeşitli ürün gruplarını sergileyecektir. WorldFood İstanbul 2024, ziyaretçilerine benzersiz bir gastronomik deneyim sunacaktır.

 

Bu heyecan verici fuarda; ziyaretçiler güncel gıda trendlerini takip edebilir, yenilikçi ürünleri keşfedebilir ve sektörün önde gelen markalarıyla doğrudan iletişim kurma fırsatını yakalayabilir. Fuar alanında gerçekleşen tadım etkinlikleri, ürün tanıtımları ve seminerler sayesinde sektör profesyonelleri ve ticari ziyaretçiler bilgilerini güncelleyebilir ve iş bağlantıları kurabilirler

 

Lezzetin Buluşma Noktası: WorldFood İstanbul 2024

 

WorldFood İstanbul, uluslararası katılımcıları ve ziyaretçileri ağırlayarak küresel gıda ticaretine katkıda bulunmaktadır. Bu büyüleyici fuar, gıda endüstrisindeki yenilikleri dünyaya duyurmakta, yeni pazarları keşfetme fırsatı sunmakta ve iş birliklerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul gıda sektörünün de buluşma noktası olan fuar; sektör profesyonelleri için eşsiz bir platform oluşturarak bilgi paylaşımını teşvik etmekte ve ilerlemelerin ivme kazanmasına yardımcı olmaktadır.

WorldFood İstanbul , katılımcılara ve ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmak için çeşitli heyecan verici etkinliklerle dolu bir fuar programına sahiptir. Bu yılki fuar, sadece sergilenen ürünlerle sınırlı kalmayacak aynı zamanda sektördeki önemli konuları ele alacak konferanslar, eğitim atölyeleri ve gastronomik etkinliklerle de zenginleştirilecektir.

İş Geliştirme Konferansı: İş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan konferans; ilham verici sunumlar ve panel tartışmalarıyla katılımcılara değerli bilgiler sunacak.

Food Masters Class: Süründürülebilir sektör çalışmaları yürüten firmalar ile şeflerin, çevre mühendislerinin ve gastronomi liderlerinin bir araya gelip tematik sohbetler gerçekleştireceği bir alandır.

Food Tech Garage- Kadın Girişimciler Alanı: Sağlıklı, vegan, organik ürünlerin yanı sıra bioteknoloji, inovatif tarım uygulamaları ve sektöre özel teknolojik çözümler gibi gıda alanında öncü olan yenilikleri keşfetmek isteyenleri bir araya getiriyor. Bu alanda, kadın girişimciler kendi markalarını tanıtabilir, ürünlerini sergileyebilir ve iş birliği fırsatları yakalayabilirler.

Show Mutfağı Atıksız Menüler ve Şef Atölyeleri: Bu alanda atıksız ve yeşil mutfak süreçleri, yeni gastronomi destinasyonları ve yenilikçi mutfak teknolojileri üzerine eğitimler ve deneyimler sunulacak.

 

WorldFood İstanbul Fuarı Verileri

WorldFood İstanbul 2023 verileri,

 

WorldFood İstanbul 2022 verileri,

 

WorldFood İstanbul 2021 verileri,

WorldFood İstanbul Katılımcı Listesi

WorldFood İstanbul 2023 katılımcı listesi açıklanmıştır. En son düzenlenen WorldFood İstanbul 2023 fuarı, 31. kez düzenlemiş ve 1.117 katılımcıyı ağırlamıştır. Ağırlıklı olarak Türk firması bulunan fuarda 800 satın alıcı da yer almıştır. Temel gıdalar, şekerli mamuller, gıda bileşenleri ve içecekler gibi birçok ürün grubunun temsilcisi fuarda ürünlerini tanıtmıştır.

En son gerçekleşmiş WorldFood İstanbul 2023 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Gıda ve İçecek Sektörünün Önemli Buluşması WorldFood İstanbul’a DixiFuar ile Katılın

WorldFood İstanbul, zengin bir kültürel mirasa sahip olan İstanbul’da gerçekleşmesiyle ayrı bir öneme sahiptir. İstanbul, dünya mutfağının eşsiz bir karışımını sunmakta; tarihi, turistik ve gastronomik cazibesiyle ünlü olan bir şehirdir. WorldFood İstanbul 2024’ün sunacağı gıda ve içecek şölenine DixiFuar ile katılabilir, sektörün profesyonelleriyle bir araya gelebilirsiniz. Unutulmaz bir fuar deneyimi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

WorldFood İstanbul Fuarı Hakkında Bilgiler

 

Gıda ve içecek sektörünün önemli fuarı WorldFood İstanbul, 6-9 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. İstanbul gıda sektörünün zengin sunumuna katılmak ve fuarda yer almak için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

 Fuar Adı İngilizce WorldFood Istanbul: International Food Products & Processing Technologies Exhibition 
 Fuar Adı Türkçe WorldFood İstanbul: Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarı 
 Tarihler 03-06 Eylül 2024
 Ülke  Türkiye
 Şehir İstanbul
 Fuar Alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
 Fuar Alanı Adresi Cumhuriyet Mah Eski Cumhuriyet, Hadımköy Yolu Cd No:9 D:1, 34500 Büyükçekmece / İstanbul
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail info.turkey@icaevents.com.tr
 Organizatör ICA Events  
 Organizatör e-mail  info.turkey@icaevents.com.tr
 Sektörler  Gıda ve İçecek / Gıda Teknolojileri
 Ürün Grupları Konserve Yiyecek, Konserve Et, Konserve Balık, Konserve Sebze ve Meyve, Süt ve Krema, Fermente Süt Ürünleri ve Yoğurtlar, Tereyağı, Dondurma, Donmuş Yoğurt & Meyveli Dondurma, Peynir, Atıştırmalık Yiyecekler, Baharat, Bakliyat, Bebek Mamaları, Bitkisel & Hayvansal Yağlar, Hazır Gıda Maddeleri, Hızlı Hazırlanan Yiyecekler, Kahvaltılık Gevrekler, Koruyucu Maddeler, Kuruyemiş, Tohumlar & Kurutulmuş Meyveler, Makarnalar, Malzemeler ve Katkı Maddeleri, Otlar, Baharatlar & Çeşniler & Tuz, Reçel, Bal & Kahvaltılıklar, Soslar & Turşular, Yumurtalar, Zeytinler, Et ve Et Ürünleri, Tavuk Eti, Çay ve Kahve, Balık ve Deniz Ürünleri, Bisküvi, Kek, Çiklet, Doğu Tatlıları ve Helvalar, Hamur İşleri, Donmuş Gıdalar, Sebze ve Meyveler, Doğal ve Organik Ürünler, Gluten-Free (Glutensiz Ürünler), Alkolsüz İçecekler, Meyve Suları, Gıda Taşıma ve Lojistik, Ambalajlar, Soğuk Zincir, Soğuk Depolama Ekipmanları, Temizlik ve Hijyen Ürünleri, Islak Mendiller
 Fuar Metrekare Bilgisi  26.162 metrekare 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.117 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 64.146
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil 
 Fuarın Şehre Mesafesi 27,5 km 
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Linkedin

Instagram
Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GGD (Gıda Güvenliği Derneği), Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu, TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Gıda 2000, Drinktech, Dünya Gıda Online Magazine, Food Machine, Süt Dünyası, Food Turkey, Food Sektör

 

 

WorldFood İstanbul Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

 

 

WorldFood İstanbul fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

WorldFood İstanbul fuarının en son gerçekleşmiş olan 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

WorldFood İstanbul 2024 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

WorldFood İstanbul 2024 fuarı, 3 ve 6 Eylül tarihlerinde gerçekleşeektir.

WorldFood İstanbul nerede gerçekleşecek?

WorldFood İstanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

WorldFood İstanbul fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne metro ve metrobüs gibi ulaşım ağları sayesinde erişebilirsiniz. Anadolu Yakasından Söğütlüçeşme - Avcılar 34AS ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak gidebilirsiniz. Avrupa yakasından gelmek istiyorsanız Zincirlikuyu – Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

WorldFood İstanbul fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü, fuar alanına sadece 1,8 km mesafede yer alan modern ve iyi hizmet sunan bir oteldir. Ramada by Wyndham Beylikdüzü, fuar alanına yürüyerek 15 dakikada ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Livello Hotel Beylikdüzü de fuar alanına arabayla 10 dakika sürecek mesafede yer alan bir başka otel seçeneğidir.

WorldFood İstanbul 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti ile ilgili bilgiler ilerleyen tarihlerde güncellenecektir.

WorldFood İstanbul fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

WorldFood İstanbul 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Turkey.Food@icaevents.com.tr mail adresine talebinizi iletebilirsiniz.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor