Medic East Africa

 

Doğu Afrika’nın önde gelen etkinliklerinden Medic East Africa, her yıl Eylül ayında Kenya’nın başkenti Nairobi’de düzenlenen uluslararası bir sağlık fuarıdır. Medic East Africa 2023 fuarı, Kenyatta International Convention Centre’da 11-13 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenecektir.

2019 yılından sonra pandemi nedeniyle birkaç kez iptal edilmek zorunda kalınan Medic East Afrika, 2023 senesi etkinliği için geri dönüyor. 2023 Medic East Africa, 3.000’den fazla sağlık ve tıbbi laboratuvar profesyoneline; 150’den fazla uluslararası ve bölgesel ilaç tedarikçisine, üreticisine, hizmet sağlayıcısına ev sahipliği yapacaktır. Etkinlik süresince en yeni tıbbi ürünleri, hizmetleri ve teknolojileri görebilir; sektör dehalarından bölgenin karşı karşıya olduğu temel sağlık sorunlarını öğrenebilir ve zengin içeriklerdeki konferanslara katılabilirsiniz.

 

Afrika’dan Dünya’ya Uzanan Bir Sağlık Öncüsü Medic East Africa

Afrika kıtasında kısa sürede en önemli sağlık sektörü fuarlarından biri haline gelen Medic East Africa, sektördeki kilit oyuncularla ticareti ve ikili görüşmeleri teşvik etmektedir. Hükümetler, tıp dernekleri, bölgesel federasyonlar, önde gelen kamu ve özel sağlık kuruluşları tarafından gösterilen sürekli destek, fuarın bir iş ve eğitim platformu olarak başarısında çok önemli bir rol oynamıştır. Medic East Afrika 2023 fuarı, Afrika ve ötesinden giderek artan sayıda katılımcı, ziyaretçi ve konuşmacıyı kendine çekerek gerçek anlamda uluslararası bir etkinlik haline gelmektedir.

Sağlık hizmetleri fuarlarının dünya çapında yaygınlaşması, sağlık hizmetlerinin küresel bir sorun olarak artan önemini ve sağlık sektöründe sürekli olan bir yenilik ihtiyacını vurgulamaktadır. 2023 Medic East Afrika fuarı, alanda yaşanan yeniliklerin, en son teknolojilerin görülebileceği; sağlık sorunlarına yönelik ihtiyaç duyulan çözümlerin tartışılacağı mükemmel bir platformdur. Fuar boyunca düzenlenecek konferanslarda, sağlık hizmetlerinin finansmanı ve düzenlenmesi, dijital sağlık, hasta merkezli bakım ve sağlık sisteminin güçlendirilmesi dahil olmak üzere sağlık hizmetlerinin çeşitli alanlarında iç görülerin, deneyimlerin ve en iyi uygulamaların paylaşılması planlanmaktadır.

 

Medic East Africa Fuarı Verileri

Medic East Africa 2019 verileri,

  • 4.500 metrekareden oluşan fuar alanında 24 ülkeden 178 katılımcı sektörün son trendlerinden oluşan ürünlerini sergiledi.
  • 36 ülkeden 4.455 ziyaretçi, fuar alanında sergilenen son teknolojileri ve yenilikleri inceleme fırsatı buldu.
  • Fuar süresince 3 büyük konferans düzenlendi ve bu konferanslar 647 kişi katıldı.
  • Uluslararası 7 ülkenin kurduğu pavilyonlarda 3.633 sektör profesyoneli yer aldı.
  • Fuar için açılmış dijital ortamlara 37.899 ziyaretçi erişim sağladı ve 37.899 adet web sitesi ziyareti kaydedildi.
  • Fuarın YouTube, Twitter ve Facebook sayfalarına 12.936 adet ziyaretçi katılımı oldu.

 

Medic East Africa 2018 verileri,

  • Etkinlikte 4.000’den fazla sağlık profesyoneli ve 25 ülkeden 250’nin üzerinde katılımcı yer aldı.
  • Fuarda 50’den fazla önde gelen sağlık uzmanı, politikacı ve sektör liderinin konuşmacı olarak yer aldığı üç günlük bir konferans düzenlendi.
  • Afrika Sağlık Federasyonunun lansmanı, üst düzey hükümet yetkilileri ve sektör liderleri de dahil olmak üzere önemli sayıda katılımcının ilgisini çekti.

 

Sağlık Sektörünün Gelişmelerini Medic East Africa’da DixiFuar ile Keşfedin

Potansiyel iş fırsatlarını ve iş birliklerini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunan, Afrika’nın önde gelen fuarı Medic East Africa 2023’e katılmak DixiFuar ile çok kolay. Bu eşsiz fuar ziyaretiniz için DixiFuar’ı tercih edin ve size sunacağımız esnek seyahat seçeneklerimizden yararlanın.

 

Medic East Africa Fuarı Hakkında Bilgiler

Medic East Africa 2023, 11-13 Eylül 2023 tarihlerinde Kenya'nın Nairobi kentinde düzenlenecek. Fuar turları hakkında bilgi almak için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Adı İngilizce Medic East Africa
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Sağlık Fuarı
Tarihler 11-13 Eylül 2023
Ülke  Kenya
Şehir Nairobi
Fuar Alanı Kenyatta International Convention Centre  
Fuar Alanı Adresi City Square, along, Harambee Ave, Nairobi, Kenya
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail mea@informa.com
Organizatör Informa Life Sciences Exhibitions 
Organizatör e-mail  info@lifesciences-exhibitions.com
Sektörler  Sağlık
Ürün Grupları Tıbbi Cihazlar, Laboratuvar Ekipmanları, Hastane Malzemeleri, Cerrahi Malzemeler, Tıbbi Mobilyalar, Diş Hekimliği Ekipmanları, Rehabilitasyon ve Ortopedik Ekipmanlar, Teknik Tıbbi Ekipman, Teşhis, -Fizyoterapi, Ortopedi, İlaçlar, İlaç Takviyeleri, Radyoloji, Kardiyoloji, Bilgi Teknolojisi, Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri, Sağlık Hizmetleri Altyapıları, Önleyici ve Tanımlayıcı Tedaviler
Fuar Metrekare Bilgisi  4.500 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 178
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 8.088
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 1.3 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Linkedin

Sektöre Ait Birlik ve Odalar

TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), TSİD (Türkiye İlaç Sanayii Derneği), AİFD (Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği), ARTED (Araştırmacı Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği), MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği), TEB (Türk Eczacıları Birliği), TKD (Türk Kardiyoloji Derneği)

Sektöre Ait Dergiler Popüler Sağlık, Medikal Türk, Adli Tıp Dergisi, Farmaskop, Paramedik ve Acil Sağlık Hizmetleri Dergisi 

 

Medic East Africa Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Medic East Africa 2023 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Medic East Africa 2023 fuarı katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son gerçekleşmiş 2019 fuarının katılımcı listesini görmek istiyorsanız tıklayınız.

Medic East Africa 2023 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Fuar, 11-13 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2023 Medic East Africa fuarı nerede gerçekleşecek?

Afrika bölgesinin önemli fuarı, Nairobi’de Kenyatta International Convention Centre fuar alanında gerçekleşecektir.

Medic East Africa 2023 fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı’ndan fuar alanına taksi veya özel aracınızla 20 dakikalık bir sürede ulaşabilirsiniz. Nairobi şehir merkezinden ise 15 dakikalık bir yürüyüş ile fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Medic East Africa fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Nairobi Serena Hotel, Best Western Plus Meridian Hotel, Hotel and Suites ve Hotel Mokka City otelleri hem fuar alanına hem de şehir merkezine yakın ideal otellerdir.

2023 Medic East Africa fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve ön kayıt formunu doldurmak için tıklayınız.

Medic East Africa milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Medic East Africa 2023’te stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve ön kayıt formunu doldurmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.