ArabPlast Dubai

 

ArabPlast Dubai, iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Arap Plastik ve Kauçuk Fuarı’dır. MENA bölgesindeki en büyük plastik, petrokimya ve kauçuk endüstrisi fuarı olan ArabPlast, 13-15 Aralık 2023’te dünyanın dört bir yanından sektör uzmanlarını Dubai’de bir araya getirecektir.

30 yılı aşkın bir süredir düzenlenen ArabPlast; petrokimya, plastik, ambalaj ve kauçuk sektörlerini tek çatı altında birleştiren bir fuardır. Son olarak düzenlenen ArabPlast 2021 fuarı, dünyanın 30 ülkesinden 217 katılımcı ve 6 ülke pavilyonunun bir araya geldiği ilk canlı ve kişisel ticaret fuarı oldu. İki yılın ardından düzenlenecek olan ArabPlast 2023 fuarı, Dubai World Trade Centre’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.ArabPlast Dubai, iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Arap Plastik ve Kauçuk Fuarı’dır. MENA bölgesindeki en büyük plastik, petrokimya ve kauçuk endüstrisi fuarı olan ArabPlast, 13-15 Aralık 2023’te dünyanın dört bir yanından sektör uzmanlarını Dubai’de bir araya getirecektir.
30 yılı aşkın bir süredir düzenlenen ArabPlast; petrokimya, plastik, ambalaj ve kauçuk sektörlerini tek çatı altında birleştiren bir fuardır. Son olarak düzenlenen ArabPlast 2021 fuarı, dünyanın 30 ülkesinden 217 katılımcı ve 6 ülke pavilyonunun bir araya geldiği ilk canlı ve kişisel ticaret fuarı oldu. İki yılın ardından düzenlenecek olan ArabPlast 2023 fuarı, Dubai World Trade Centre’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

ArabPlast Fuarı Tur Paketleri

13-15 Aralık 2023’te yapılacak olan Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı ArabPlast Dubai'ye gitmek için DixiFuar’ı tercih edin, ArabPlast 2023 Dubai turları için size sunacağımız uygun paket programlarından yararlanın.

2 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

4*5* otellerde 2 gece konaklama

1.069 EUR'dan itibaren

Detay

Plastik ve Kauçuk sektrünün önemli fuarı olan ArabPlast Dubai fuarı, 13-15 Aralık 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’de gerçekleşecek. Otel, uçak bileti, transfer dahil paket programlar 1.069 EUR'dan başlayan fiyatlarla Dixifuar'da.

2 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul'dan gidiş dönüş uçak biletleri

Havalimanı-otel arası transferler dahil

4*5* otellerde 2 gece konaklama

1.069 EUR'dan itibaren

Detay

 

Plastik ve Kauçuk fuarı olan ArabPlast Dubai, 13-15 Aralık 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’de gerçekleşecek. Otel, uçak bileti, transfer dahil paket programlar 1.069 EUR'dan başlayan fiyatlarla Dixifuar'da.

3 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

4*5* otellerde 3 gece konaklama

1.069 EUR'dan itibaren

Detay

Plastik ve Kauçuk fuarı olan ArabPlast Dubai, 13-15 Aralık 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’de gerçekleşecek. Otel, uçak bileti, transfer dahil paket programlar 1.179 EUR'dan başlayan fiyatlarla Dixifuar'da.

4 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

4*5* otellerde 4 gece konaklama

1.179 EUR'dan itibaren

Detay

 

Plastik ve Kauçuk Sektörleri, ArabPlast 2023’te Yenilikçi Bir Form Kazanıyor

Plastik, kauçuk, ambalaj ve petrokimya modern endüstrideki en önemli malzemelerdendir ve günlük hayatımızda kullanımları her yerde mevcuttur. Ev eşyalarından otomobillere ve tıbbi cihazlara kadar birçok ürünün imalatında temel bileşenlerdir. ArabPlast Dubai 2023 fuarı, bu sektörlerdeki en son gelişmelerin ve yeniliklerin sergileneceği mükemmel bir platformdur.

Uzun süreler kullanılabilen plastiğin bir özelliği de geri dönüştürülebilir olmasıdır ve bu da onu çevre dostu bir seçenek haline getirir. Ayrıca ArabPlast 2023 fuarı, sürdürülebilir üretimde plastik ve kauçuğun kullanımını teşvik etmek için önemli bir merkezdir.

Pazar alanı daima genişleyen plastiğin 2021’den 2028’e kadar %3,4’lük bir CAGR (yıllık bileşik büyüme oranı) ile 2028’e kadar 750,1 milyar ABD dolarına ulaşması beklenmektedir. Bu da onu dünya ekonomisinde çok önemli bir noktaya getirmektedir. Siz de büyüyen pazar payının yanında daima gelişen plastik, kauçuk ve petrokimya sektörünün tüm yönlerini ArabPlast 2023’te bulabilirsiniz.

 

ArabPlast Dubai Fuarı Verileri

ArabPlast 2019 verileri,

 

ArabPlast 2021 verileri,

 

DixiFuar Sizin için Seyahatinizi Planlar

Plastik ve kauçuk sektörünün büyüyen pazarına dahil olmak ve bölgenin en önemli ticaret fuarlarından olan ArabPlast Dubai 2023’e katılmak için vakit kaybetmeyin. DixiFuar ile iletişime geçin, güvenle seyahat edebileceğiniz ve ayrıntıları düşünmek zorunda kalmayacağınız uygun planlardan yararlanın.

 

ArabPlast Fuarı Hakkında Bilgiler

Orta Doğu’nun önemli fuarlarından ArabPlast, 13-15 Aralık 2023 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce International Trade Show for Plastics, Petrochemicals, Packaging & Rubber Industry
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Arap Plastik ve Kauçuk Fuarı
Tarihler 13-15 Aralık 2023
Ülke  Birleşik Arap Emirlikleri-BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı DWTC - Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Centre 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail rasheed@alfajer.net
Organizatör  Al Fajer Information & Services
Organizatör E-mail  rasheed@alfajer.net
Sektörler  Plastik, Kauçuk, Petrokimya, Ambalaj
Ürün Grupları  Baskı Ekipmanları, İşaretleme Ekipmanı, Kabartma Ekipmanları, Laminasyon Tesisi, Kaplama Tesisi, Floklama Tesisi, Şişirme Kalıpları, Metalizasyon Tesisi (Vakum Biriktirme), Kalıp İçi Dekorasyon Ekipmanı, Enjeksiyon ve Sıkıştırma Kalıbı, Ekstrüzyon Kalıpları, Standart Kalıp Parçaları, Tabanlar, Kalıp Bağlama Sistemi ve Enerji Kaplinleri, Plastik Ambalaj Makine-Teknolojileri, Güçlendirilmiş Plastikler, Katkı Maddeleri, Yapıştırıcı ve Tutkallar, Kozmetik Kimyasalları, Korozyon Önleyiciler, Deterjan Hammaddeleri, Gübreler, Dolgu Maddeleri, Boya Reçineleri, Petrokimyasallar, Baskı Mürekkepleri, Termoplastikler, Termosetler, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Makineleri, Pultrüzyon Ekipmanları 
Fuar metrekare bilgisi 4.700 metrekare
Son fuar katılımcı sayısı  217
Son fuar ziyaretçi sayısı  11.230
Düzenlenme sıklığı  2 Yılda Bir
Fuar giriş ücretleri  Henüz Belli Değil
Fuar alanının şehre mesafesi  3,5 km
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre ait birlik ve odalar PLASFED (Plastik Sanayicileri Federasyonu), PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), GEKADER (Geri Dönüşüm ve Geri Kazanımcılar Derneği), Kauçuk Derneği, GEKSANDER (Geri Kazanım Sanayicileri Derneği), Lasder (Lastik Sanayicileri Derneği), SEPA (Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği) 
Sektöre ait dergiler PAGEV Plastik Dergisi, PLASFED Dergi, Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi, Geri Dönüşüm Ekonomisi Dergisi

 

ArabPlast Dubai 2023 Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

ArabPlast 2023 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Plastik sektöründe öne çıkan ArabPlast 2023 katılımcı listesi, henüz açıklanmamıştır. Son düzenlenen ArabPlast 2021 katılımcı listesine ulaşmak istiyorsanız tıklayınız.

ArabPlast Dubai 2023 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

ArabPlast 2023 fuarı, 13-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir.

ArabPlast 2023 nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Arap Plastik ve Kauçuk Fuarı, Dubai’de gerçekleşecektir.

ArabPlast fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Dubai World Tade Centre fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı veya taksiyi kullanabilirsiniz. Bunun yanında bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel servisleri de bulunmaktadır.

ArabPlast fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Novotel World Trade Centre ve Ibis Dubai World Trade Centre fuar alanında yer almaktadır. Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza DubaiThe H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi pek çok otel de fuar alanına yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

ArabPlast 2023  fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletine ulaşmak ve bilgi almak için tıklayınız.

ArabPlast Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

ArabPlast 2023 Dubai fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralama talebiniz ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim