Intersec Dubai Fuarı

 

Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde 14-16 Ocak 2025 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan Intersec Fuarı, tarihinin en büyük etkinliklerinden birini yapmaya hazırlanmaktadır. Dünyanın her yerinden aldığı olumlu tepkiler çok fazladır ve buna göre en başarılı fuar etkinliklerinden biri beklenmektedir.

Güvenlik, emniyet ve yangından korunma sektörü için dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan Intersec Dubai, 12 salona yayılmış 1.300'den fazla katılımcının katılımıyla büyük bir etkinlik olacaktır. Binlerce küresel firmanın bu iş platformunda bir araya gelmesi hedeflenmektedir.

 

Sektörünüz için: Intersec Dubai Fuarı

Intersec Fuarı birçok farklı sektörü bir araya toplayan bir ticari sergidir. Intersec 2025 Dubai Fuarı; finans sektörüne yönelik gelişmiş güvenlik çözümleri, havacılık alanındaki tarama sistemleri, bina güvenlik sistemleri ile inşaat alanları, okul, otel, liman, lojistik, AVM, hastane ve devlet kurumları gibi alanların emniyetini sağlayacak sistem teknolojilerine dair geniş çaplı hizmetleri bir araya toplamaktadır.  

Fuarda yurt, siber ve ticari güvenlik, güvenlik ve sağlık ile yangın ve kurtarma sektörlerinde kaliteli ürünler ve hizmetler sunulacaktır. Ticaret, ağ oluşturma ve öğrenmeyle geçen fuar günleri boyunca en son teknoloji çözümleri, farklı sektörlerin önemli alıcılarıyla buluşturulacaktır. Bu fuara çevrimiçi kayıt yaptığınız zaman Intersec bünyesinde bulunan uygulamadaki ücretsiz İş Eşleştirme Programı’na otomatik erişim sağlayabilirsiniz; bu platformda işletmeniz için önemli olan katılımcılarla tanışabilir ve fuar öncesinde toplantı programları ayarlamak için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Fuarda bulunan “The Premium Club” belirli sektörlerden satın alma sürecindeki seçkin alıcılara ve etkileyicilere Intersec'i ziyaretleri sırasında ücretsiz avantajlardan yararlanma fırsatı sunan, yalnızca davetlilerin katılabildiği bir programdır. Daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz. Intersec cep telefonu uygulamasıyla da fuarda navigasyonunuzu ve etkileşiminizi kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

 

Intersec Fuarı Kat Planı

Intersec Fuarı kat planını bu görselden inceleyebilirsiniz.

Intersec Dubai Fuarı 16-18 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

 

Intersec Dubai Fuar Verileri

Intersec Dubai Fuarı 2026 Öngörüleri,

 

Intersec Fuarı 2023 verileri,

 

Intersec Fuarı 2019 verileri,

 

Intersec Fuarı 2017 verileri,

 

Intersec Dubai Fuarı 2024 Katılımcı Listesi

En son düzenlenen Intersec Dubai Fuarı’na Türkiye’den 35, Çin’den 65, Almanya’dan 62, İngiltere’den 94, İtalya’dan 31, Amerika’dan 48, Fransa’dan 23 ve diğer ülkelerden firmalar katılım sağlamıştır. Fuara katılan firmaların ülkelerine baktığımızda ne kadar güçlü iş birlikleri elde edileceği net bir şekilde görülmektedir. Sahip oldukları konumu garanti altında tutmak isteyen ve konumlarını güçlendirmeyi hedefleyen firmalar için oldukça yapıcı bir iş ortamı olmuştur. Gelecek yıllarda yapılacak olan Intersec hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için katılımcı listesine göz atılabilir. 16-18 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Intersec Dubai Fuarı 2024 katılımcı listesi açıklanmıştır.

Intersec Dubai Fuarı 2024 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Dixifuar ile Sektördeki Ağınızı Genişletin

Güvenlik, emniyet ve yangından korunma sektörüne ait ürün ve yeniliklerinizi sergilemenin en kolay ve avantajlı yolu, Intersec gibi fuarlardan geçmektedir. Intersec Dubai Fuarı gibi etkili bir ticari fuarda ürünlerinizi küresel pazarda alıcılar ile buluşturabilirsiniz. Yeni iş bağlantıları ve önemli iş adımları kazanacağınız bu fuarlarda DixiFuar büyük oranda işlerinizi kolaylaştırmaktadır. DixiFuar’ın Intersec Fuarı’na göre hazırladığı tur programlarına göz atmak için iletişime geçin. Bırakın DixiFuar sizin için en iyi seyahat planlamasını yapsın.

 

Intersec Dubai Fuarı Hakkında Bilgiler

Intersec Dubai Fuarı 16-18 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

 Fuar Adı İngilizce Intersec Dubai
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Emniyet ve Güvenlik Fuarı
 Tarihler 14-16 Ocak 2025
 Ülke  Birleşik Arap Emirlikleri
 Şehir Dubai
 Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
 Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail intersec@uae.messefrankfurt.com
 Organizatör Messe Frankfurt Middle East GmbH
 Organizatör e-mail  info@messefrankfurt.com
 Sektörler  Güvenlik, Emniyet ve Yangından Korunma
 Ürün Grupları İzleme Sistemleri, Gözetim, CCTV, DVR, Video Yönetimi ve Analitik, Erişim / Giriş Kontrolü, Kimlik Doğrulama Sistemleri, Biyometri / RFID, Ev ve Bina Otomasyonu, Kapılar, Turnikeler, Kilitler, (Dikenli Tel) Çitler (Zırhlı) Pencereler & Kapılar / Kasalar, Hırsız ve Hırsız Alarm Ekipmanları, Çevre Koruma Sistemleri ve Koruma Hizmetleri, İletim, Dernekler, Eğitim ve Öğretim. Fiziksel Erişim/Giriş Kontrolü, Elektronik Erişim, Mekanik Erişim, Çevre Güvenliği, Fiziksel Güvenlik, Kritik Altyapı Koruması, PSIM, Kapılar, Bariyerler, Turnikeler, Bariyerler, Kapı ve Kapı Açma Sistemleri, Stor Perdeler ve İlgili Güvenlik Cihazları, Elektronik Çevre Güvenlik Sistemleri, Sensör Sistemleri, Havaalanı Güvenliği, Endüstriyel Sağlık ve Güvenlik, Kontrol Ekipmanları, Yangın Alarm Sistemleri, İtfaiye Araçları, Yangın Önleme, Yangın Söndürme Ekipmanları, Güvenlik Tesisatları, Güvenlik Sistemleri, Yangın Söndürücü, Giriş Kontrolü, Kontrol ve Gözetleme Ekipmanları, Patlama Kontrolü, Kilitleme Tesisatları, Mülk Güvenliği, Koruyucu Giysi, Kurtarma Araçları, Hırsızlık Alarmı Ekipmanı, Polis Ekipmanları, Taşıma Koruma Sistemleri
 Fuar Metrekare Bilgisi  45.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 800+
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 43,305 
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri -
 Fuarın Şehre Mesafesi 3,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Youtube
Instagram

Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar FPPA Yangın Önleme ve Korunma Derneği, GÜSOD -Güvenlik Servisleri Organizasyon Derneği, Dernekler Bilgi Sistemi (DERBİS)
 Sektöre Ait Dergiler Yangın ve Güvenlik Dergisi, Yangın Mühendisliği Dergisi, Güvenlik Bilimleri Dergisi 


 

Intersec Dubai Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Intersec Dubai Fuarı 2025 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Intersec Dubai Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Son gerçekleşen Intersec Dubai Fuarı 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

Intersec Dubai 2025  Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Intersec Fuarı 14-16 Ocak 2025 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Intersec Dubai Fuarı nerede gerçekleşecek?

Intersec Dubai Fuarı Dubai World Trade Centre’da gerçekleşecektir.

Intersec Dubai fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Intersec Fuarı’nın yapıldığı Dubai World Trade Centre’a birçok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Toplu taşıma seçeneklerinden metroyu kullanarak fuar alanına gidebilirsiniz. Taksi ve özel araç da diğer seçenekler arasındandır. Şehrin merkezinde özel araçlar için 6 ücretli, 2 ücretsiz olmak üzere 8 adet otopark bulunmaktadır. 

Intersec Dubai Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer almaktadır. Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi birçok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

Intersec Dubai Fuarı 2025 biletini nasıl temin edebilirim?

Intersec Dubai 2025 Fuar bileti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Intersec Dubai Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Intersec Fuarı milli katılım listesinde yer almaktadır.

Intersec Dubai 2025 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Intersec Dubai 2025 Fuarı’nda stant kiralamak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor