Beautyworld Middle East Dubai Turları

Beautyworld Middle East Dubai Turları

 

Beautyworld Middle East Dubai Fuarı, 30 Ekim-01 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Güzellik ve Sağlık Ürünleri Fuarı’dır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık şehri olan Dubai’de yapılan bu fuar, sektörde en dikkat çeken ticari fuarlardan biridir. 1996’dan beri her yıl sektör öncülerini bir araya getirir ve Orta Doğu’nun en büyük Güzellik ve Sağlık Ürünleri Fuarı olarak yerini almaktadır. Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılacak olan fuar, uluslararası pazarı canlandırma ve sektör firmalarını buluşturma konusunda etki sahibidir.

 

Kozmetik ve Kişisel Bakım Sektörü

Kozmetik ve kişisel bakım sektörü; güzellik, sağlık ve kişisel bakımı için kullanılan ürünlerin üretim ve pazarlanması gibi faaliyetleri gerçekleştiren sektördür. Ürün içerikleri genel olarak cilt ve saç bakımı, makyaj malzemeleri, parfüm, diş bakımı ve güneş koruma gibi çeşitli kategorileri kapsamaktadır. Günlük ya da haftalık olarak kullanılan bu ürünlere talep her zaman vardır. Bu nedenle sektör pazarı daima canlı kalmaktadır ve bu canlılığı sayesinde sürekli olarak büyüme göstermektedir. Kozmetik ve kişisel bakım sektörü, zamanla dünyada büyük ve etkili bir endüstri haline gelmiştir.

 

Dubai Hakkında Bilgi

1900’lü yıllarda küçük bir balıkçı ve liman kasabası olan Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten biridir. Dubai yaşadığı hızlı değişimlerle beraber, dünyanın en fazla merak edilen şehirlerindendir. Başta iş amaçlı olmak üzere, turistik ziyaretçileri de oldukça fazladır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en fazla nüfusa sahip olan şehri Dubai, lüks şehirler arasında gösterilmektedir. Farklı ülkelerden birçok insanın ziyaret ettiği bir şehir olduğu için yemek konusunda kendini geliştirmiştir. Burada dünya mutfak yemeklerinin çok iyi yapıldığı restoranlar bulabilirsiniz.

 

Dubai World Trade Centre Fuar Alanı

Dubai’nin gözde ticaret merkezlerinden biri olan Dubai World Trade Centre, 1,3 milyon metrekareyi aşan bir sergi alanına sahiptir. 1979 yılında inşa edilmiş, 38 katlı ve 184 m yüksekliğinde bir gökdelendir. Bölgede ve şehirde planlanan tüm ticari etkinlikler için akla ilk gelen adrestir. Çeşitli fuar, sergi ve diğer organizasyonlara göre şekil olabilecek kapasitesi vardır. Dubai World Trade Centre yılda 500’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapar ve restoran, otel, ofis, dinlenme salonları gibi göründüğünden çok daha fazlasına sahip olan bir fuar alanıdır. Bugüne kadar 184 ülkeyi temsil etmiştir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor