CWIEME Berlin

 

CWIEME Berlin; elektrik makineleri, bobinaj, yalıtım ve elektrik üretim teknolojilerini sergileyen bir fuardır. CWIEME Berlin 2025 fuarı, 03-05 Haziran 2025 tarihleri arasında Messe Berlin fuar alanında gerçekleştirilecektir. 80 farklı ülkeden 600’ün üzerinde katılımcı ve 6 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan 2024 fuarından sonra bu yıl da yine yüksek bir katılım beklenmektedir.

27 yıldır düzenlenen CWIEME Berlin; bobinaj sistemleri, elektrik motorları, transformatörler, yalıtım malzemeleri ve benzeri elektrik makineleriyle ilgili geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Ayrıca endüstri liderleri ve uzmanlar tarafından verilen konferanslar ve seminerler aracılığıyla katılımcılara sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgi alma şansı da sunmaktadır.

 

CWIEME Berlin 2025 Fuarı: Elektrik Makineleri, Bobin Sargısı ve İzolasyon ile İlgili Her Şey

CWIEME Berlin, Avrupa'nın en büyük ve kapsamlı bobin sarma, izolasyon ve elektrik imalatı fuarı olarak öne çıkmaktadır. Fuar; dünya genelinden transformatör, elektrik motoru ve enerji üretimi endüstrisinin önde gelen temsilcilerini bir araya getirmektedir. Fuar, üreticilere ve tedarikçilere en yeni makineleri, ürünleri, hizmetleri ve cihazları sergileme şansı tanırken, ziyaretçilere ürünleri doğrudan inceleme ve karşılaştırma imkânı sağlar.

Otomotiv, enerji, elektrik, yazılım veya demir-çelik firmaları; CWIEME Berlin 2025 fuarına katılabilirler. Bu fuarda sektörleri ve üretimleri ile ilgili birçok fırsatı değerlendirebilirler. Elektrikli araçlar ve e-mobilite ile ilgilenen otomotiv firmaları bu fuarda kendileri için çok değerli bilgiler edinebilir. Elektrik bobin sarma ve izolasyon sistemleri üreten şirketler, CWIEME Berlin fuarında birçok iş birliği elde edebilirler. Ya da yapı ve inşaat sektöründen firmalar, bu fuarda elektrik sistemleri ve enerji verimliliği gibi konularda bilgi sahibi olabilir, iş birlikleri kurabilirler.

 

CWIEME Berlin 2024 fuarının içeriğinde şunlar vardı:

Connect @ CWIEME Programı: Bu program, sektördeki alıcı ve tedarikçileri bir araya getiren bir bağlantı programıdır. Bileşen, hammadde, üretim makineleri alanındaki tedarikçiler veya ünlü markalar bu program sayesinde alıcılarla buluşur. Önceden randevulaşarak bire bir şeklinde toplantı yaparlar. 2023’teki katılımcıları arasında Bosch, Ford, Porsche, Siemens, Toyota ve Hitachi Energy gibi büyük firmalar da yer almıştır ve toplamda 3.200’ün üzerinde toplantı gerçekleştirilmiştir.

Program hakkında detaylı bilgiyi ve katılım sürecinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Ülke Pavilyonları: Birçok farklı ülkenin katılımcılarının bir arada bulunduğu ve hizmetlerinin tanıtıldığı stantlardır.

Start-up Zone: Fuarın yenilikçi girişimlere odaklanan bir bölümüdür. Bu alanda, sektöre yön verme potansiyeline sahip start-up’lar, teknolojilerini ve çözümlerini sergilerler.

Bilgi Dolu Konferanslar: CWIEME Berlin, sektör uzmanları tarafından yönetilen bilgi dolu konferanslarla katılımcılara sektördeki güncel konuları ele alma şansı sunar.

 

CWIEME Berlin Fuarı Verileri

CWIEME Berlin 2023 fuarı verileri,

 

CWIEME Berlin 2022 fuarı verileri,

 

CWIEME Berlin Fuarı Katılımcı Listesi

CWIEME Berlin 2025 fuarının katılımcı henüz listesi açıklanmamıştır. Fuar, geçtiğimiz etkinliğinde 88 ülkeden katılımcı ağırlamıştı. Genel olarak katılımcı ve ziyaretçilerin büyün çoğunluğu yurt dışından gelmiştir.

CWIEME Berlin 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

CWIEME Berlin Fuarında DixiFuar ile Yer Alın

Berlin Messe’de gerçekleşecek olan CWIEME Berlin fuarı; bobin sarma, elektrik üretimi, izolasyon konuları ile ilgili alıcı ve satıcıları bir araya getirecektir. Fuarda dünya devi markalar da bulunacaktır. Berlin’deki bu önemli fuarda yer almak için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz!

 

CWIEME Berlin Fuarı Hakkında Bilgiler

14-16 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan CWIEME Berlin fuarı, elektrik ve elektronik alanında birçok dünya devini ziyaretçilerle buluşturacak.

Fuar Adı İngilizce CWIEME Berlin (The Global Coil Winding and Electrical Manufacturing Event)
Fuar Adı Türkçe CWIEME Berlin - Bobinaj, Yalıtım ve Elektrik Fuarı
Tarihler 03-05 Haziran 2025
Ülke  Almanya
Şehir Berlin
Fuar Alanı Messe Berlin
Fuar Alanı Adresi Messedamm 22, 14055 Berlin
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail sales@cwiemeevents.com
Organizatör Hyve Group
Organizatör e-mail  Tıklayın
Sektörler  Elektrik ve Elektronik
Ürün Grupları

Elektronik ve Elektrikli Bileşenler, Transformatör Bileşenleri ve Aksesuarları, Sargı Sistemleri ve Malzemeleri, Elektromekanik Bileşenler, Diğer Makineler & Üretim Sistemleri, Mıknatıslar & Manyetik Malzemeler, IT & Yazılım, Güç Kaynakları, Ara Yarı Mamuller ve Malzemeler, Kalite Test ve Ölçüm, İzolasyon ve Koruyucu Malzemeler, Motor Bileşenleri ve Aksesuarları, Tel ve Kablolar, Elektrikli Çelik, Otomasyon ve Kontrol Sistemleri, Reçineler, Yapıştırıcılar, Kaplamalar, Bobinler, Emprenye Sistemleri, Lehimleme, Simülasyon Yazılımları, Komütatörler  

Fuar Metrekare Bilgisi  -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 600 +
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 5.000 +
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuarın Şehre Mesafesi 12 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Twitter
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar EYODER (Enerji Verimliliği ve Yönetimi Derneği), TET (Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği), EMOSAD (Elektrik Motorları Sanayicileri Derneği), (EMSAD) Elektromekanik Sanayiciler Derneği, ELDER (Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği) 
Sektöre Ait Dergiler IEEE Spectrum, EDN (Electronic Design News), Electronic Design, Power Electronics News 


 

CWIEME Berlin Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

CWIEME Berlin 2025 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düzenlenen CWIEME Berlin 2024 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

CWIEME Berlin fuarı ne zaman gerçekleşecek?

CWIEME Berlin fuarı, 03-03 Haziran 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 CWIEME Berlin fuarı nerede gerçekleşecek?

2025 CWIEME Berlin fuarı Messe Berlin’de gerçekleşecektir.

CWIEME Berlin fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Berlin şehir merkezinde bulunan S Hackescher Markt istasyonundan tren ile Messe Berlin’e 25 dakikada ulaşabilirsiniz, S Westkreuz durağında indikten sonra 8 dk yürüyüş ile buraya varabilirsiniz. Berlin Brandenburg Havaalanı’ndan ise 30 dakikalık bir transfer işlemiyle Messe Berlin’e ulaşabilirsiniz. DixiFuar’ın müşterilerine özel transfer hizmetleri de bulunmaktadır.

CWIEME Berlin fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

ibis Berlin Messe, Hotel Messe, Ringhotel Seehof Berlin, Motel und Restaurant Avus otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

CWIEME Berlin 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

CWIEME Berlin 2025 fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

CWIEME Berlin 2025 fuarı milli katılım listesinde var mı?

CWIEME Berlin fuarı, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

CWIEME 2025 Berlin fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

CWIEME Berlin 2025 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor