Texprocess Frankfurt

 

Hazır giyim ve fonksiyonel tekstil işleme endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı Texprocess, 21-24 Nisan 2026 tarihlerinde Messe Frankfurt'ta katılımcılarına ve ziyaretçilerine kapı açacaktır. 2011 senesinden beri iki yılda bir düzenlenen organizasyon, teknik tekstil, ürün ve üretim teknolojilerinin tanıtıldığı Techtextil ile eş zamanlı gerçekleştirilmektedir. Farklı ülkelerden, tekstil işleme tedarikçileri ile tekstil malzemeleri işleyicileri bu organizasyonda bir araya gelmektedir. 

Texprocess Frankfurt fuarı; tekstil üreticileri, giyim üreticileri, teknik tekstil şirketleri, konfeksiyon atölyeleri ve diğer endüstri profesyonellerini bir araya getirmektedir. Fuarda; otomasyon, dijitalleşme, veri yönetimi, kesim ve dikiş teknolojileri gibi sektörün önde gelen konuları ve trendleri üzerine odaklanılmaktadır. İnovasyon merkezi olan etkinlik bütün tekstil zincirini kapsayan malzemeleri ve teknolojileri sergileyecektir.

 

Tekstil İşleme Endüstrisinin Kalbi Texprocess’te Atıyor!

Texprocess Frankfurt, tekstil ve esnek malzeme üretimi amacıyla kullanılan son teknoloji makineleri, tesis sistemlerini, süreç ve hizmetleri sergiliyor. Fuarın ürün çeşitleri arasında tasarım, kesme ve işleme süreçleri, CAD/CAM süreçleri, yapıştırma, yerleştirme, birleştirme aşamaları, otomasyon, aksesuar, iç ve dış malzemelerin yanı sıra tekstil lojistiği, ütüleme, test teknolojisi, geri dönüşüm ve çevre koruma alanını da kapsayan tüm işlem adımları yer alıyor.

Fuar; yenilikçi makine ve ekipmanların, üretim süreçlerinin, kalıp hazırlama tekniklerinin, tekstil işleme yazılımlarının, lojistik çözümlerinin, sürdürülebilir üretim teknolojilerinin ve diğer ilgili ürün ve hizmetlerin sergilendiği geniş bir sergi alanına sahiptir.

Texprocess Frankfurt, sektördeki iş birliklerini teşvik etmek, yeni iş fırsatları yaratmak ve bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla düzenlenen çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasında seminerler, konferanslar, teknik sunumlar ve moda şovları bulunmaktadır. Texprocess 2026, sektörü harekete geçiren güncel konuların, akademik sunum, araştırma ve danışmanlık hizmetlerinin yapıldığı etkili bir platform olmayı hedeflemektedir.

 

Sayılarla Texprocess Fuarı

Texprocess 2022 yılı verileri,

 

Texprocess 2019 verileri,

 

Texprocess 2017 verileri,

 

Texprocess Frankfurt Katılımcı Listesi

 Tekstil teknolojisinin yarınını şekillendiren ve sektöre yaratıcı bakış açıları sunan Texprocess Frankfurt fuarı, 2022 yılında toplamda 2.978 katılımcıyı bünyesinde ağırlamıştır. Türkiye’nin en çok ziyaret eden ülkeler kategorisinde yer aldığı fuar 2026'da da binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamak için hazırlanmaktadır.

Texprocess Frankfurt fuarının 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Fırsat Yaratmak İçin DixiFuar Yeterli

Texprocess Fuarı, tüm ticari ziyaretçilere son teknolojiyi takip ederek yeni ve güçlü iş bağlantıları kurma fırsatı sunar. Sistem, süreç ve hizmetlerden yerinde haberdar olmak için siz de fuara katılmayı ihmal etmeyin. DixiFuar yurtdışı fuar tur paketleriyle işletmenize uygun seçeneklerden faydalanın, en konforlu ve ekonomik şekilde fuarda yerinizi alın!

 

Texprocess Frankfurt Fuarı Hakkında Bilgiler

Texprocess Fuarı, tüm ticari ziyaretçilere son teknolojiyi takip ederek yeni ve güçlü iş bağlantıları kurma fırsatı sunar. Sistem, süreç ve hizmetlerden yerinde haberdar olmak için siz de fuara katılmayı ihmal etmeyin. Dixifuar yurtdışı fuar tur paketleriyle işletmenize uygun seçeneklerden faydalanın, en konforlu ve ekonomik şekilde fuarda yerinizi alın.

Fuar Adı İngilizce Texprocess Frankfurt
Fuar Adı Türkçe Teknik Tekstil Fuarı
Tarihler 21-24 Nisan 2026
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Alanı Messe Frankfurt
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail texprocess@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt GMBH
Organizatör e-mail  info@messefrankfurt.com
Sektörler Tekstil, Tekstil Teknolojileri
Ürün Grupları Nonwowen Kumaşlar, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil İşleme, Tekstil Teknolojileri, Zırh, Tente Kumaşları, Çantalar, Panjur Sistemleri, Örgüler, Halılar, Kaplama Makineleri, Kompozitler, Kaplama Malzemeleri, Kılıflar, Lifler, Filtreler, Yangından Korunma Donanımları, Folyo, Isıya Dayanıklı Giysiler, Yalıtım, İç Astarlar, Deri ve Suni Membranlar, Hafif Kumaşlar, Ağlar, Dokusuz Kumaşlar, Promosyon Malzemeleri, çatılar, Halatlar, Güneş Sistemleri, Ses Bariyerleri, Kayışlar, Branda Kumaşları, Tekstil Bakım Ürünleri, Döşemelik Kumaşlar, Su geçirmez Tabakalar
Fuar Metrekare Bilgisi   
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.300
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 63.000
Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın Şehre Mesafesi 3,8 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram

Youtube 
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSIAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), UIB (Uludağ İhracatçılar Birliği), DENIB (Denizli İhracatçılar Birliği)
Sektöre Ait Dergiler International Home Textile Magazine, Sleeptech Online Magazine, Tekstil Bussiness, Tekstil Teknoloji, Homex

 

Texprocess Frankfurt Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Texprocess Frankfurt katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Hazır giyim ve fonksiyonel tekstil işleme endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı 2026 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Texprocess Frankfurt gerçekleşecek mi?

21-24 Nisan 2026 tarihleri arasında Venue, Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

Texprocess Frankfurt fuarı nerede gerçekleşiyor?

Fuar, Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

Texprocess Frankfurt tarihleri nelerdir?

21-24 Nisan 2026 tarihleri arasında yapılacaktır.

Texprocess Frankfurt fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde Messe Frankfurt'a hava, tren veya araba ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Texprocess Frankfurt fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Bristol Hotel, Frankfurt, Capri By Fraser Frankfurt, Fleming’s Hotel, Frankfurt Messe, Fleming’s Hotel Frankfurt- Hamburger Allee, Hampton By Hilton Frankfurt City Centre Messe, Novotel Frankfurt City otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Texprocess Frankfurt fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletiniz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Texprocess Frankfurt milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Texprocess Frankfurt stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor