Interpack Dusseldorf

 

Interpack Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Fuarı, 1958 senesinden beri 3 yılda bir düzenlenen ve sektöründe dünyanın en büyük etkinliği olarak tanınan bir fuardır. Ambalaj sektörü ve bağlantılı olduğu bütün sektörleri tek merkezde buluşturan fuar, 2023 yılında 4-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenmişti. 2026 yılında ise 07-13 Mayıs tarihleri arasında tekrar Messe Düsseldorf'ta düzenlenecek.

Interpack Düsseldorf fuarı, geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Ambalaj makineleri, ambalaj malzemeleri, etiketleme ve kodlama sistemleri, dolum ve kapama makineleri, ambalaj tasarımı ve baskı teknolojileri, lojistik ve depolama çözümleri gibi birçok farklı ambalaj ve paketleme alanında ürünler ve hizmetler sunulmaktadır. 

 

Interpack Fuarı ile İş Bağlantılarınızı Zirveye Taşıyın

Paketleme teknolojisi, kalite güvencesi ve tüketicinin korunmasına ilişkin ürün ve çözümlerin takibinde İnterpack etkileşimli bir ortam yaratıyor. Günümüz ambalaj teknolojisi, standartlardan uzaklaştıkça çevre dostu, göz alıcı ve artırılmış gerçekliğe uyarlı teknolojiyi mümkün hale getiriyor. Bu fuar çok daha fazlasına tanık olacağınız, lider firmalar ve geliştiricilerle tanışıp iş bağlantıları kuracağınız ticari bir ortam yaratıyor.

Uluslararası Paketleme ve İşleme Fuarı İnterpack, üretim, geliştirme, paketleme ve dağıtıma kadar tüm endüstriyel süreçlerden sektör profesyonellerini kullanıcı, tasarımcı ve tedarikçilerle buluşturuyor. Sektörde inovasyon başlangıç noktası olan fuarın ziyaretçi hedef kitlesinde; gıda, içecek, makyaj, ilaç, fırıncılık, gıda dışı ürünler, sanayi ürünleri, lojistik ve nakliye şirketleri yer alıyor.

Ambalaj makinaları ve malzemeleri endüstrisinin üretim, dağıtım, geliştirme ve sürdürülebilir teknolojileri konferans ve sunumlarla ziyaretçilere aktarılıyor. Ödül törenlerinin, yarışma ve yıllık toplantıların yapıldığı fuar, küresel bilinirliği artırmak için mükemmel bir platformdur.

Ürün kategorileri; cam, metal, karton, plastik, mukavva ambalajlar, ilaç, kozmetik, konfeksiyon, fırıncılık, şekerleme paketlemeleri, yardımcı araç, gereç ve paketleme makineleri ile ekipmanlarıdır.

 

Interpack Fuarı Verileri

2017 değerlendirmelerinde;

 

Interpack Fuarı 2023 Verileri,

 

Interpack Düsseldorf Katılımcı Listesi

Interpack Düsseldorf Fuarı büyük bir katılımcı ve ziyaretçi ilgisi görmektedir. Başka hiçbir ticari fuarda bu derece nitelikli malzeme çeşitliliği, tüm endüstriyel sektörler, kişiye özel çözümler ve yenilikçi konseptlerle ambalaj endüstrisini tüm görkemi bir arada görülmemektedir.

Üç yılda bir düzenlenen fuar, bu yıl 07-13 Mayıs 2026 tarihleri arasında yapılacaktır. Interpack Düsseldorf 2026 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Interpack Düsseldorf Fuarı 2023 katılımcı listesini görüntülemek için tıklayınız.

 

Ticari Etkiletişiminizi Kolayca Artırın Diye Dixifuar Yanınızda

Tüm endüstriyel sektörleri ilgilendiren dünyanın en etkileşimli ticari fuarı Interpack Fuarı’nın yeni sunumuna katılmak Dixifuar ile çok daha zahmetsiz. Dixifuar ile iletişime geçin, her fuara özel oluşturulmuş fuar tur paketleriyle ihtiyacınıza en uygun seyahati planlayın.

 

Interpack Fuarı Hakkında Bilgiler

Interpack, Almanya’nın Düsseldorf kentinde  07-13 Mayıs 2024  tarihlerinde düzenlenecek. Fuara özel en iyi tur programları Dixifuar'da.

Fuar Adı İngilizce Interpack Düsseldorf
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ambalaj ve Paketleme Fuarı
Tarihler 07-13 Mayıs 2026
Ülke  Almanya
Şehir Düsseldorf
Fuar Alanı Messe Düsseldorf
Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Organizatör Messe Düsseldorf GMBH
Organizatör e-mail  infoservice@messe-duesseldorf.de
Sektörler  Ambalaj ve Paketleme
Ürün Grupları Karton & Plastik & Metal & Cam & Mukavva Ambalajlar, Gıda Ambalajları, Konfeksiyon Paketleme, Fırıncılık Paketleme, İlaç Paketleme, Paketleme Makineleri, Ambalaj Malzemeleri, Ambalaj Araçları, Yardımcı Ambalaj Araçları ve Ambalaj Üretimi, Şekerleme Üretimi için Makineler, Unlu Mamül & Atıştırmalık & Tahıl Üretimi için Makine ve Ekipmanları, Eczacılık ve Kozmetik Üretimi için Makine ve Ekipmanlar
Fuar Metrekare Bilgisi  178.131 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.866
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 170.899
Düzenlenme Sıklığı Üç Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 6,4 km.
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Sektöre Ait Birlik ve Odalar ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği), AMD (Ambalaj Makinecileri Derneği, FASD (Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği), KASAD (Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, SEPA (Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği), MASD (Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Ambalaj Dünyası, Plastik & Ambalaj Teknolojisi, Packworld Türkiye

 

Interpack Dusseldorf Hakkında Sık Sorular Sorular

 

Interpack Dusseldorf katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Interpack 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Interpack Dusseldorf nerede gerçekleşiyor?

Sektöründe dünyanın en büyük etkinliği olarak tanınan İnterpack, Messegelande Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

Interpack Dusseldorf tarihleri nelerdir?

07-13 Mayıs 2026 tarihleri arasında yapılacaktır.

Interpack Dusseldorf fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Toplu ulaşım, kendi aracınız ve taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Interpack Dusseldorf fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel, Hilton Düsseldorf, Hotel Schnellenburg, Airport Fashion Hotel, Hotel Aleksandra gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Interpack Dusseldorf fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Interpack Dusseldorf milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Interpack Dusseldorf fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşma talebiniz için tıklayınız.

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor