Marmomac Verona

 

Marmomac, doğal taş ve tasarım sektöründe dünyanın önde gelen fuarlarından biridir. Her yıl Eylül ayında İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenmektedir. Marmomac Verona 2024 Fuarı, bu yıl 24-27 Eylül 2024 tarihlerinde Veronafiere’de düzenlenecektir. Fuar, uluslararası ölçekte en son yenilikleri, projeleri, doğal taş malzemelerin mimarideki ve tasarımdaki ifade potansiyelini tanıtan birçok girişimi vurgulayacaktır.

1965’ten beri düzenlenen Marmomac, her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 1.200 katılımcıya ve binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Fuarda doğal taşın tüm çeşitleri sergilenirken ziyaretçiler; işleme makineleri, aletler, ekipmanlar ve aksesuarlar gibi sektörle ilgili diğer ürünleri de görme fırsatı bulurlar. 2024 Marmomac Verona Fuarı, doğal taş sektöründeki yenilikleri takip etmek, sektör profesyonelleriyle bağlantı kurmak ve iş birliği fırsatları yakalamak için en doğru adreslerden birisidir. 

 

Doğanın En Zarif Hali: Marmomac Verona 2024 ile Taşın Büyüsüne Kapılın

Doğanın en güzel armağanlarından biri olan doğal taşlar, tarih boyunca insanlığın dikkatini çekmiş ve kullanım alanları giderek genişlemiştir. Günümüzde taş sektörü; doğal taşların üretim, işleme ve pazarlama süreçlerini içeren bir sektördür. Mimari, inşaat, iç dekorasyon ve başka birçok alanda kullanılabilen taş ürünlerinin sergileneceği Marmomac Verona 2024 Fuarı, görsel bir şölen sunmaya hazırlanmaktadır.

Marmomac Verona, taş sektörünün tüm dünyada önde gelen markalarını ve üreticilerini bir araya getiren bir fuar olarak her yıl düzenlenmektedir. Bu fuar; mermer, granit, traverten, kireç taşı, oniks, porselen gibi doğal taş ürünlerini kapsamaktadır. Marmomac fuarı, ziyaretçilerine sadece doğal taşın güzelliğini değil aynı zamanda işlevselliğini ve dayanıklılığını da göstermektedir. Bu fuar, doğal taşın kullanımının sonsuz çeşitliliğini ortaya koyarak ziyaretçilerine ilham kaynağı olmaktadır.

2024 Marmomac Verona yalnızca bir fuar değildir, bunun yanında sektörel konferanslara, eğitim seminerlerine, ürün tanıtımlarına, sanatsal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip etmek, en son trendleri görmek, doğal taşın güzellik ve dayanıklılığından faydalanmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir etkinliktir.

Tüm bunların yanında Marmomac fuarı, pandemi ile başlattığı Marmomac Plus (MPlus) adlı uygulamayı da her sene katılımcı ve ziyaretçilerinin hizmetine sunmaktadır. MPlus, tüm yıl boyunca aktif olan ve hizmete abone olduktan sonra taş sektöründeki tüm şirketlere açık olan sanal bir alandır. Marmomac Plus’a katılmak, Verona’daki Marmomac fuarına kayıt olmak üzere tüm Marmomac girişimlerine erişim sağlamaktadır.

 

Marmomac Fuarı Verileri

Marmomac 2019 verileri,

 

Marmomac 2021 verileri,

 

Marmomac 2022 verileri,

 

Marmomac Verona Fuarı Katılımcı Listesi

Her yıl büyük bir ilgi ile düzenlenen ve doğal taş sektörünü bir araya getiren fuara katılım oranı gün geçtikçe artış göstermektedir. Doğanın ne zarif halinin sergilendiği Marmomac Verona Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son yapılan Marmomac Fuarı’na 1.207 katılımcı gelmiştir. Marmomac Verona Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Taşın Doğallığına Yakın Bir Seyahat için DixiFuar Hizmetinizde

Marmomac, sizlere taş sektörünün büyüsüne kapılmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Marmomac Verona 2024 Fuarı'na katılarak doğanın en zarif halini keşfedebilir, sektörün dünya çapındaki önemli paydaşlarıyla buluşabilirsiniz. Doğallığın ve estetiğin bir arada olduğu bu seyahatte, unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun. DixiFuar ile taşın büyüsüne kapılın ve uygun seyahat planlarımızdan yararlanın.

 

Marmomac Fuarı Hakkında Bilgiler

 Marmomac Verona Fuarı doğal taş sektörü için öne çıkan uluslararası bir fuardır.

 

 Fuar Adı İngilizce Marmomac Verona
 Fuar Adı Türkçe Marmomac Uluslararası Taş ve Dekorasyon Fuarı
 Tarihler 24-27 Eylül 2024
 Ülke  İtalya
 Şehir Verona
 Fuar Alanı Verona Exhibition Centre 
 Fuar Alanı Adresi Veronafiere, Viale del Lavoro 8, 37135 Verona 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail customercare@marmomac.it  
 Organizatör Veronafiere S.p.A.
 Organizatör e-mail  info@veronafiere.it
 Sektörler  Doğal Taş Sektörü
 Ürün Grupları Mermer, Taş ve Tasarım, Granit, Doğal Taş, Mermer Aglomeraları, Bloklar ve Yontulmamış Taş, Mermer Bloklar, Granit Bloklar, Mermer Mutfak Tezgahlaro, granite Mutfak Tezgahları, Mermer Lavabolar, Duş Tabanları, Maki̇ne ve Eki̇pman, Doğal Taş Sektörü Makine ve Ekipmanları, , Taşıma ve Kaldırma Araçları, Ekoloji ve Arındırma Makine ve Sistemleri, Sayısal Kontrol Makineleri, Aletler ve Kimyasallar, Aşındırıcılar, Elmas Aletler, Mimari Mirasın Korunması İçin Teknolojiler, Sanatsal Bronz Kutsal Sanatları
 Fuar Metrekare Bilgisi  65.000 metrekare +
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.207 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 47.000
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri

1 Girişlik Tam Bilet, Online Satın Alma ile: 25 €

Aynı Gün İçinde İki Girişlik Bilet,Online Satın Alma ile: 40 €

2 Günlük Bilet, Online Satın Alma ile: 35 €

4 Günlük Bilet, Online Satın Alma ile: 45 €
 Fuarın Şehre Mesafesi 3 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Youtube
Linkedin

Instagram
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar Doğal Taşçılar Birliği Derneği, TÜMMER (Tüm Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği), IMIB (İstanbul Maden İhracatçıları Birliği), Diyarbakır Mermerciler ve Madenciler Derneği, Denmerder (Denizli Madenciler ve Mermerciler Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Marble Trend Magazine, The Stone World, E-Taş Dergisi, Natura Dergi

 

 

Marmomac Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Marmomac Verona Fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Doğal taş sektörünün öncü Marmomac Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Marmomac Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Marmomac Verona fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Marmomac 2024 fuarı, 24-27 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 Marmomac fuarı nerede gerçekleşecek?

Taş sektörünün her yönünü keşfedeceğiniz fuar, İtalya’nın Verona şehrinde gerçekleşecektir.

Marmomac Verona fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Valerio Catullo Havalimanı’ndan Verona şehir merkezine günlük servisler ile 12 km gibi bir mesafenin ardından ulaşabilirsiniz. Veronafiere fuar alanı ise şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıktadır ve tren istasyonuna, Venedik-Milano otoyolundaki “Verona Sud” çıkışına sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Marmomac Verona 2024 fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel San Pietro, Crowne Plaza Verona otelleri fuar alanına yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Leonardo Hotel Verona’dan ise fuar alanına 5 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

Marmomac 2024 Verona Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Marmomac 2024 Fuarı'na katılmak için öncelikle buraya tıklayarak üye olmanız ve promosyon kodu almanız gerekmektedir. Daha sonra buraya tıklayarak kodunuzu girebilir ve biletinizi yazdırabilirsiniz.

Marmomac Verona Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Marmomac Fuarı, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Marmomac 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Marmomac 2024 Fuarı'nda stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor