Integrated Systems Europe

 

Dünyanın en gelişmiş profesyonel AV sistemleri entegrasyon fuarı Integrated Systems Europe (ISE), 04-07 Şubat 2025 tarihlerinde Fira Barceolan Gran Via Fuar Alanı'nda düzenleniyor. Bu büyük organizasyon sektör farkı gözetmeksizin her tür şirket için ticari ya da keyfi görsel ve işitsel sistemleri üreten, tasarlayan, planlayan ve pazarlayanlarla alıcıları buluşturuyor. 2004 senesinden beri düzenlenen fuar, her yıl artan sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlıyor. 4 gün boyunca geleceğin teknolojileri sunumlar, konferanslar ve stant etkinlikleriyle tanıtılıyor.

ISE fuarı, dünya genelinden binlerce katılımcıyı ve ziyaretçiyi bir araya getiren bir platformdur. AV sistem entegratörleri, teknoloji tedarikçileri, üreticiler, perakendeciler, mimarlar, tasarımcılar ve endüstri profesyonelleri; ISE fuarında en son teknolojileri keşfedebilir, yeni iş ortaklarıyla tanışabilir ve sektördeki güncel gelişmeleri takip edebilir.

 

Fikir Liderleri, Ses ve Görüntü Uzmanları Bu Fuarda!

ISE Barcelona, AVIXA ve CEDIA olarak bilinen iki derneğin ortak girişimiyle başladı. Bugün yeni teknolojilerini sergilemek isteyen endüstri liderleri ve uzmanlarını ağırlayan fuar, ziyaretçilerine kapsamlı bilgi birikimi sunuyor. Fuara; üretici, dağıtıcı, tasarımcı, yazılımcıları, son kullanıcılarından; konuşmacı, yaratıcı ajanslar, toplantı planlamacıları kabul ediliyor. Dikey bir sektör çeşitliğine sahip organizasyon sadece ticari ziyaretçiler için düzenleniyor.

Dünyanın her noktasından etkili karar vericileri çeken ISE, ürün ve hizmetlerini sergilemek, yatırım gelirlerini artırmak, yeni iş bağlantıları kurarak sınırlarını genişletmek isteyen katılımcılar için birebirdir. Etkinlikte 9 özel teknolojik alan ziyaretçileri bekliyor. Ses, eğitim, yayın ve içerik oluşturma, dijital tabela, konut, canlı etkinlikler, akıllı binalar, birleşik iletişim ve VR / AR / XR.

 

ISE Barcelona Fuarı Verileri

 

ISE Barcelona 2024 verileri,

 

ISE Barcelona 2023 verileri,

 

ISE Barcelona 2022 verileri,

 

ISE Barcelona 2020 verileri,

 

Integrated Systems Europe Katılımcı Listesi

Integrated Systems Europe 2023’e toplamda 1005 firma katılım sağlamıştır. Katılımcılardan 50’si Almanya, 50’si Çin, 48’si İtalya ve 43’ü Fransa’dır. Fuara Türkiye’den ise 9 firma katılım göstermiştir.

Integrated Systems Europe Fuarı 2024 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar, Sizi Nitelikli Fuarlara Hazırlar!

ISE Barcelona yaratıcı ve geliştirici bir ortamda iş bağlantıları kurmak ve hedeflerinize ulaşmak için ideal bir ortamdır. İşbirlikçi atmosferde daha iyi tanınmak ve geleceğin dünyasına uyum sağlamak için fuarda yerinizi ayırtın. Nitelikli fuarlara sizi zahmetsizce ulaştıran DixiFuar’ın birbirinden ayrıcalıklı turlarından birini seçin ve organizasyonun tadına varın.

 

ISE Fuarı Hakkında Bilgiler

ISE Barcelona 30 Ocak - 2 Şubat 2024 tarihlerinde, Fira Barcelona Gran Via'da düzenlenecek. En uygun fiyatlı fuar turları için Dixifuar.com

Fuar Adı İngilizce ISE 2024
Fuar Adı Türkçe Entegre Sistemler Fuarı
Tarihler 04- 07 Şubat 2025
Ülke  İspanya
Şehir Barcelona
Fuar Alanı Fira Barcelona Gran Via
Fuar Alanı Adresi Av. Joan Carles I, 64, 08908 L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona
Fuar Web Sitesi   Tıklayın
Fuar İletişim e-mail office@iseurope.org
Organizatör Integrated Systems Events, BV
Organizatör e-mail  office@iseurope.org
Sektörler   Bilgisayar, Teknoloji, Görüntüleme Sistemleri
Ürün Grupları Sesli Rehberlik, Ses İşleme, Ses Sistemleri, Akustik Sistemler, Akıllı Bina Yönetim Sistemleri, Kablolama, Konektörler ve Sinyal Yönetim Sistemleri, Konferans Sistemleri, İçerik Üretim ve Yönetim Sistemleri,Kontrol Sistemleri, Dijital Sinema, Dijital Sinyal, Eğitim Teknolojileri, Enerji Yönetim Sistemleri, Mobilya Raflar Kılıflar Montaj Parçaları, Ev Yönetim Sistemleri, Ev Sinema Sistemleri, Havalandırma, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Görüntü işleme, Interaktif Görüntüleme, IP ve Ağ Dağıtım, Büyük Ekran Görüntüleme, Işıklandırma ve Işıklandırma Sistemleri, Media Dağıtım Kanalları, Çağrı ve Tahliye Sistemleri, Güç Yönetim ve Dağıtım Sistemleri, Sunum , Presentasyon Sistemleri, Projeksiyon Ekranları, Güvenlik Sistemleri, Yayın akışı sistemleri, Sanal gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik, Wireless ve Ağ Sistemleri
Fuar Metrekare Bilgisi  56.870
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1,052
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 58,107
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Ücretsiz
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 10 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TÜBİTAK
Sektöre Ait Dergiler Chip Online, Hardware Plus, Technoklik, Türkiye Fotogrametri Dergisi

 

ISE Fuarı hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Integrated Systems Europe katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Integrated Systems Europe 2025 fuarının katılımcı listesi için tıklayınız.

Integrated Systems Europe nerede gerçekleşecek?

Barcelona Gran Via’da gerçekleşecektir.

Integrated Systems Europe tarihleri nelerdir?

04 -07 Şubat 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

Integrated Systems Europe fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Fira Barcelona Gran Via mekanı, tek bir çatı altında ve Barselona şehir merkezine yakın sonsuz konumlar sunmaktadır. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Integrated Systems Europe fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Eurohotel Gran via Fira, Hotel Fira Congress Barcelona, Hotel Porta Fira, Travelodge Barcelona Fira, Apartment Barcelona-Congress ve Hotel Barcelona yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Integrated Systems Europe fuar biletini nasıl temin edebilirim?

ISE fuarına katılım ücretsizdir.

Integrated Systems Europe fuarı, milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Integrated Systems Europe 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşma talebiniz için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor