IBA Munich

 

IBA Munich 18-22 Mayıs 2025 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde 26. kez kapılarını açacak. 1949 senesinden beri yapılan organizasyon Unlu Mamuller, Pastacılık ve Fırıncılık Endüstrisi için önemli fuarların başında geliyor. Gelecek yıl fuar, Messe Münih fuar alanında 5 gün boyunca gıda endüstrisinin ihtiyaçlarına odaklanacak.

IBA Munich fuarı, sektördeki yenilikleri, trendleri ve yeni ürünleri keşfetme fırsatı sunar. Fuar, geniş bir ürün yelpazesini sergileyen katılımcıları ağırlar ve yeni iş bağlantıları kurma imkanı sağlar. Yenilikçi ekipmanlar, teknolojik çözümler, malzemeler, hamur işleri üretimi ve pastacılıkla ilgili birçok ürün IBA Munich 2025 fuarının odak noktaları arasındadır.

 

IBA Munich Fuarı’nda Sahne Sizin

İBA, unlu mamuller endüstrisi profesyonellerini buluşturan uluslararası öneme sahip bir etkinliktir. En yeni teknolojilerin tanıtıldığı fuar, sektör uzmanları için üst düzey bilgi paylaşımı sağlar. Fırınlardan endüstriyel üretim kanallarına, pasta şeflerinden restoran sahiplerine, otel profesyonellerinden yiyecek tedarikçilerine uzanan bir pazarda karar vericiler için küresel bir ağdır.

Endüstride mevcut üretim makinaları ile birlikte geliştirilmiş teknolojilerin canlı olarak deneyimleneceği fuar aynı zamanda büyük şirketlerin yeni ürünlerini tanıttıkları platformdur. Pişirmeden kesmeye, hammaddeden hijyene, paketlemeden nakliyeye sektörü birbirine bağlayan her firmanın katıldığı fuar potansiyel iş anlaşmalarına sahnedir.

Ürün grupları; fırıncılık teknolojileri ve ekipmanları, kek, kurabiye, ekmek yapım ürünleri, şekerlemeler, tohumlar, tahıllar, yağlar, kahveler, dondurmalar, donduruluş gıdalar ve teknolojileri, makarna, pizza yapımı, üretim gereçleri, mağaza donanım ve ekipmanlarıdır.

IBA Munich Fuarı ilgiyle beklenen ödüllü yarışmaları, tanıtım ve panelleriyle katılımcılara dopdolu bir organizasyon yaşatır.

Sayılarla IBA Munich Fuarı

IBA Münich 2018 yılı verileri,

 

IBA Munich Katılımcı Listesi

IBA Munich fuarı, 2018 yılında 1.373 katılımcıyı 173 ülkeden 77’binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. 22-26 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşen IBA Munich, 800’ün üzerinde katılımcıyı ve binlerce ziyaretçiyi ağırlamıştır. Almanya’da düzenlenen Unlu Mamuller ve Fırıncılık Fuarı olan IBA Munich’e 48 Türk firması katılmıştır.

IBA Munich 2023 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Yurt Dışı Fuar Turları Ayrıntıları İle Zaman Kaybetmemeniz İçin Dixifuar Yanınızda

Fırıncılık ve Unlu Mamuller Endüstrisi profesyoneller ve karar alıcıların büyük buluşma noktası IBA Munich Fuarı ile dünyaya açılırken, organizasyon ayrıntıları ile zaman kaybetmemek için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz. Kendiniz ve şirketiniz için en avantajlı fuar tur paketini seçebilirsiniz.

 

IBA Munich Fuarı Hakkında Bilgiler

IBA Munich 22-26 Ekim 2023  tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde 25. kez kapılarını açacak. Bu fuara özel olan turları Dixifuar'da bulabilirsiniz. Daha fazla iş bağlantısı için hemen Dixifuar ile iletişime geç.

Fuar Adı İngilizce Iba Munich
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Unlu Mamuller ve Fırıncılık Fuarı
Tarihler 18-22 Mayıs 2025
Ülke  Almanya
Şehir Münih
Fuar Alanı Messe Munich
Fuar Alanı Adresi Am Messeturm, 81829, München
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail visitor@iba.de
Organizatör GHM
Organizatör e-mail  kontakt@ghm.de
Sektörler  Unlu Mamuller ve Fırıncılık
Ürün Grupları Şekerlemeler, Fırıncılık Teknolojileri, Fırınlar, Tepsiler, Ekmek Yapım Ürünleri, Atıştırmalıklar, Kek ve Hamur İşleri, Glutensiz Ürünler, Meyveler, Boya Ürünleri, Premiksler, İşlenmiş Unlar, Fırın Ürünleri, Katkı Maddeleri, Öğütülmüş Ürünler, Tohumlar, Tahıl Ürünleri, Ekşi Hamurlar, Yağlar, Gıda Katkı Maddeleri, Dondurmalar, Enzimler, Aromalar, Hazır Ürünler, Uzun Ömürlü Pastane Ürünleri, Kurabiyeler, Donutlar, Kızarmış Hamur İşleri, Ekmek Makineleri, Hamur Hazırlama Makineleri, Soğutma ve Fermentasyon Teknolojisi, Hamur Taşıma Sistemleri, Fırın Yükleme ve Boşaltma, Erişte ve Pizza Yapımı, Ekmek Sanayi Ekipmanı, Bileşenler ve Makine Aksesuarları
Fuar Metrekare Bilgisi  132.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.358
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 77.020
Düzenlenme Sıklığı Üç Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın Şehre Mesafesi 9,2 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Youtube
Linkedin

Facebook
Sektöre Ait Birlik ve Odalar EFSİAD(Endüstriyel Fırın Sanayicileri ve İş Adamları Derneği), Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu, NÜD(Nişasta ve Glikoz Üreticileri Derneği), ŞEMAD(Şekerli Mamul Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler BBM Dergisi,Gıda Vizyon Dergisi,Tatlı Dünyası

 

 

IBA Munich Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

IBA Munich fuarının katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Unlu mamuller endüstrisi profesyonellerini buluşturan fuarın katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

IBA Munich gerçekleşecek mi?

18-22 Mayıs 2025 tarihleri arasında Messe München’de gerçekleşecektir.

IBA Munich nerede gerçekleşecek?

Messe Münih fuar alanında gerçekleşecektir.

IBA Munich ne zaman gerçekleşecek?

IBA Münih, 18-22 Mayıs 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

IBA Munich fuar alanına nasıl ulaşım sağlarım?

Araba, taksi, toplu taşıma ve tren ile fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

IBA Munich fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

H4 Hotel München Messe, Novotel Muenchen Messe, Hotel Motel One München-Messe, H2 Hotel München Messe, MyRoom - Top Munich Serviced Apartments yürüme mesfesinde bulunmaktadır.

IBA Munich fuar biletini nasıl temin edebilirim?

IBA Munich fuarının biletleri için bilgiler ilerleyen dönemlerde açıklanacaktır.

IBA Munich milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

IBA Munich 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

IBA Munich fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor