Boot Düsseldorf

 

Boot Düsseldorf, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yapılan ve uluslararası platformda önem verilen bir denizcilik endüstrisi fuarıdır. Her yıl düzenlenen ve denizcilik sektörünün ilgi gören Boot Düsseldorf Fuarı, bu yıl 18-­26 Ocak 2025 tarihleri arasında Messe Düsseldorf'da yapılacaktır.

Boot Düsseldorf Fuarı, 1969 yılında bot, tekneler ve su sporları amacı ile kurulmuş bir fuardır. Dünyanın en büyük uluslararası kapalı fuar etkinliği olarak görülen Boot Düsseldorf, 220.000 m²’lik sergi alanına sahip olan Dusseldorf Messegelande fuar alanında gerçekleşecektir. Her yıl halka açık olarak düzenlenen fuar, dünyanın dört bir yanından ilgi görmektedir. Bu geniş kapsamlı etkinlikte, fuar katılımcıları denizcilik sektörüne ait birçok ürün ve hizmet hakkında bilgi alabilmektedir. Birçok ülkeden ilgi gören fuarda öne çıkan nokta, sektör yenilikleri olmaktadır.

 

Denizcilik Sektörü Boot Düsseldorf Fuarı’nda Toplanıyor

Boot Düsseldorf 2024 Fuarı’nda sergilenen her bir ürün sektörde öne çıkan ürünlerdir. Uluslararası pazarda ürünlerini sergilemek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar, bu fuar etkinliğine katılım sağlayarak iş anlamında gelişim kaydedebilir. Bu fuar, denizcilik sektöründe olan trendleri belirleme konusundan etki sahibidir. Pazarda oluşan talebi karşılarken yeni trendleri de belirlemektedir. Sektörde yaşanan gelişim ve ürün çeşitliliği Boot Düsseldorf Fuarı’nda görülebilir.

Fuar, ürün sergilemesinin yanı sıra özel birçok sunum da yapmaktadır. Boot Düsseldorf’ta su sporları tutkunları için çeşitli uzmanlık seminerleri bulunmaktadır. Deneme dalışı, sörf akademisi gibi birçok farklı faaliyet, bu etkinlik kapsamında yapılmaktadır. Boot Düsseldorf Fuarı, sunduğu ticari imkanlarıyla birlikte bireysel deneyimler de sunmaktadır. Bu ticari etkinliğe gelen katılımcı ve ziyaretçiler farklı su sporlarını deneme imkanına da sahip olabilir.

 

Boot Düsseldorf Fuar Verileri

Boot Düsseldorf 2019 verileri,

 

Boot Düsseldorf 2020 verileri,

 

Boot Düsseldorf 2023 verileri,

Boot Düsseldorf 2024 verileri,

 

Boot Düsseldorf Fuarı Katılımcı Listesi

Boot Düsseldorf Fuarı için 220.000 m² bir fuar alanı kullanılmaktadır. Her yıl düzenlenen bu fuar sektörde büyük bir ilgi görmektedir.

2023 Boot Düsseldorf Fuarı, 68 ülkeden katılım görmüştür. 1.467 kişi fuara katılım sağlamıştır ve toplam 236 bin 795 kişi ziyaretçi olarak gelmiştir. Bu ziyaretçilerin %16’sı ticari amaçla gelen ziyaretçilerdir. Ayrıca 588 ülkeden gazeteci de fuara ilgi göstermiştir. 43 ülkeden 1.891 akredite gazeteci fuarda olan gelişmeleri yakından takip etmiştir.  Türkiye 58 firma ile fuara katılım sağlamıştır.

Boot Düsseldorf Fuarı 18-26 Ocak 2025 tarihinde yapılacaktır. Her yıl düzenlenen bu fuarın son katılım listesi için tıklayınız.

 

Boot Düsseldorf Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Uluslararası Tekne ve Su Sporları Fuarı olan Boot Düsseldorf, sektör trendlerini ve yeniliklerini yakından takip etmek için çok iyi bir fırsattır. Denizcilik sektöründe belirlenen trendleri öğrenmek ve yaşanan değişimleri takip etmek için DixiFuar tur program hizmetinden yararlanabilirsiniz. Boot Düsseldorf Fuar etkinliği için DixiFuar’ın hazırladığı uygun ve kişiye özel planlardan kendinize en uygun olanı seçin.

 

Boot Düsseldorf Fuarı Hakkında Bilgiler

Boot Düsseldorf 2024, 20­28 Ocak 2024 tarihleri arasındadır. Uluslararası Tekne ve Su Sporları Fuarı olan bu ticari etkinliğe dair tur programları Dixifuar’da.

 Fuar Adı İngilizce Boot Düsseldorf
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Tekne ve Su Sporları Fuarı
 Tarihler 18-26 Ocak 2025
 Ülke  Almanya 
 Şehir Düsseldorf
 Fuar Alanı Messe Düsseldorf
 Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail BeckmannL@messe-duesseldorf.de
 Organizatör Messe Düsseldorf GMBH
 Organizatör e-mail  infoservice@messe-duesseldorf.de
 Sektörler  Denizcilik
 Ürün Grupları

Sandal ve Yat Malzemeleri, Motorlar, Spor Giyim, Su Sporları, Su Sporları Ürünleri, Eğlence Giyim, Turizm, Navigasyon Teknolojisi, Tekne Bakım, Gemi Ekipmanları, Boş Vakit, Tekne Aksesuarları, Kiralama, Dalış Ekipmanları, Motor Yatlar, Motorlu Tekneler, Yelkenliler, Sörf Yapmak, Sörf Ekipmanları, Su Kayağı, Su, Kayağı Ekipmanları, Tekne Yapımı, Tekne Römorkları, Kanolar, Dalış Turizmi, Tekneler İçin Motorlar, Yelkenli Yatlar, Su Sporları Tesisleri, Olta Çeşitleri, Dağcılık Ekipmanları, Deltakanat, Spor Balıkçılığı, Rüzgar Sörfü

 Fuar Metrekare Bilgisi  220.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.500
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 214.000
 Düzenlenme Sıklığı Her yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Belli değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 5.7 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

İnstagram
Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar

Deniz Ticaret Odası (DTO), Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği (TURKAPDER), Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği (TKKD), Deniz Otobüsleri Kaptan Ve Baş Mühendisleri Derneği (İDOKABAD), Türkiye Denizcilik Vakfı (TDV), TMMOB Gemi Makinaları İşletme Mühendisleri Odası (GEMİMO), TMMOB Gemi Mühendisleri Odası (GMO), Tüm Denizciler Derneği (TÜMDER)

 Sektöre Ait Dergiler Denizcilik Dergisi, Deniz Taşımacılığı ve Lojistiği Dergisi, Deniz Ticareti Dergisi, Tersane Dergisi, Deniz Kuvvetleri Dergisi, NEA SEA

 

 

Boot Düsseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Boot Düsseldorf Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Uluslararası Tekne ve Su Sporları Fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayın.

Boot Düsseldorf 2025 Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Boot Düsseldorf 2025 Fuarı, 18-26 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Boot Düsseldorf Fuarı 2025 nerede gerçekleşecek?

Denizcilik sektöründe öne çıkan Boot Düsseldorf Fuar etkinliği, Dusseldorf Messegelande fuar alanında gerçekleşecektir.

Boot Düsseldorf fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Dusseldorf Messegelande, sahip olduğu merkezi ve elverişli konumu sayesinde araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile fuar alanına hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Boot Düsseldorf Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hilton Dusseldorf, Airport Fashion Hotel, Air-Hotel Wartburg gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Boot Düsseldorf 2025 Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Uluslararası Tekne ve Su Sporları Fuarı bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayın.

Boot Düsseldorf Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Boot Düsseldorf Fuarı 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Boot Düsseldorf stant kiralama amacıyla daha fazla bilgiye ulaşmak ve stant yeri kiralamak için tıklayın.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor