London Build Expo

 

London Build Expo, inşaat sektörünün uzmanlarını ve profesyonellerini 20-21 Kasım 2024 tarihlerinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Her yıl Birleşik Krallık’ın Londra kentinde düzenlenen fuar; dünyanın dört bir yanından mimarlar, mühendisler, müteahhitler, geliştiriciler ve tedarikçiler dahil olmak üzere 25.000’den fazla ziyaretçiyi çekmektedir.

London Build Expo, 350’den fazla katılımcı ve 500’den fazla konuşmacı ile Birleşik Krallık’taki en büyük inşaat fuarlarından biridir. Etkinlikte seminerler, atölye çalışmaları, ağ kurma oturumları ve interaktif gösteriler de dahil olmak üzere bir dizi etkinlik yer almaktadır. Amaç, katılımcılara sektörle ilgili en son bilgileri ve trendleri sunarken aynı zamanda yeni ürün ve hizmetleri de sergilemektir. London Build Expo 2024, inşaat sektörünün uzmanlarını ve profesyonellerini 20-21 Kasım 2024 tarihlerinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Her yıl Birleşik Krallık’ın Londra kentinde düzenlenen fuar; dünyanın dört bir yanından mimarlar, mühendisler, müteahhitler, geliştiriciler ve tedarikçiler dahil olmak üzere 25.000’den fazla ziyaretçiyi çekmektedir.

 

İnşaat Sektöründe En Yenilikçi Adımlar London Build Expo ile Atılıyor

London Build Expo, Londra Ticaret ve Sanayi Odası tarafından resmi olarak desteklenmektedir ve Birleşik Krallık inşaat sektörü genelinde güçlü ortaklıklara sahiptir. London Build Expo 2024, arkasına aldığı bu güçlü destekle birlikte sektöre yönelik birçok önemli etkinlik düzenleyecektir. Bu etkinlikler; sürdürülebilirlik, yenilikçilik, ağ oluşturma, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi önemli konuları kapsamaktadır.

2024 London Build Expo fuarı yeşil binalar, yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir malzemelere odaklanarak inşaat sektöründeki sürdürülebilir uygulamaları aktarmaya hazırlanıyor. Bunun yanında fuar katılımcılarına, inovasyon ve teknoloji açısından inşaat sektöründe öne çıkan bina otomasyonu, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) ve sanal gerçeklik gibi alanlardaki yeni gelişmeleri gösterebilecek bir dizi fırsat da sunuyor.

Fuar bünyesinde düzenlenen Women in Construction Networking adlı etkinlik sektördeki kadınların bağlantı kurmaları ve birbirlerini desteklemeleri için bir platform sağlamaktadır. Kadınların inşaat sektöründe, özellikle de liderlik pozisyonlarında yeterince temsil edilmemesi nedeniyle önemli bir girişimdir. Etkinlik, çeşitliliğin ve kapsayıcılığın teşvik edilmesine ve kadınların tam potansiyellerine ulaşmaları için güçlendirilmesine yardımcı olmaktadır.

2024 London Build Expo’daki bir diğer alan olan The Architect’s Hub (Mimar Merkezi), Londra ve Birleşik Krallık merkezli heyecan verici projelerin çok çeşitli 3D modellerini ve tasarımlarını içermektedir. Bu özel alan, saygın mimarlık firmalarının yenilikçi çalışmalarını herkesin görebilmesine imkân sağlamaktadır. Fuar ayrıca Londra’nın yapılı çevresindeki en etkili ve ilham verici profesyonelleri kutlayan Construction Idols 2024 ile sektördeki başarıları, gelişmeleri ve yenilikleri ödüllendiren Londra İnşaat Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak.

London Build Expo 2024, sektörün her yönünü keşfetmeye olanak sağladığı gibi ziyaretçi ve katılımcılarının eğlenmesine de imkân tanımaktadır. Fuar süresince düzenlenecek Festival of Construction ile canlı müzik, DJ’ler, ünlü konuklar, sanatçılar, tiyatro grupları, sokak yemekleri, hediyeler ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

 

London Build Expo Fuarı Verileri

London Build Expo 2020 verileri,

 

London Build Expo 2021 verileri,

 

London Build Expo 2022 verileri,

 

İnşaatın Geleceği Bu Fuarda, Seyahat Planınız ise DixiFuar’da

İnşaat sektöründeki en son gelişmeler ve yeniliklerle ilgileniyorsanız London Build Expo 2024’e katılmalısınız. İster mimar ister inşaatçı, mühendis veya başka bir yapı profesyoneli olun; London Build Expo, alanındaki uzmanlardan bilgi edinmek, diğer profesyonellerle bağlantı kurmak ve inşaat sektöründeki yenilikler hakkında fikir edinmek için değerli bir fırsattır. Bu fırsatı kaçırmamak ve seyahatinizin iyi geçmesi için DixiFuar, size en uygun planlamalarla yanınızda.

 

London Build Fuarı Hakkında Bilgiler

London Build Expo, 15-16 Kasım 2023 tarihlerinde Londra'da yapı ve inşaat sektörünün liderlerini keyifli bir buluşma için bekliyor. Fuar turları hakkında bilgi almak için Dixifuar ile iletişime geçiniz.

 Fuar Adı İngilizce London Build Expo
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı
 Tarihler 20-21 Kasım 2024
 Ülke  İngiltere
 Şehir Londra
 Fuar Alanı Olympia London   
 Fuar Alanı Adresi Hammersmith Road, Kensington, Londra, Birleşik Krallık
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail info@londonbuildexpo.com
 Organizatör Oliver Kinross Ltd.  
 Organizatör e-mail  info@oliverkinross.com
 Sektörler  Yapı ve İnşaat
 Ürün Grupları İnşaat Makineleri, Yapı Malzemeleri, Yalıtım ve Döşeme, İnşaat Teknolojileri, Alet ve Ekipmanlar, Hafriyat Makineleri, Yeraltı Mühendisliği ve İnşaatı, Yol İnşaatı, İç yapı, 3D Modelleme Yazılımı, Sıhhi Tesisat ve HVAC, Elektrik ve Aydınlatma, Akıllı Ev Teknolojisi Ürünleri, Yenilenebilir Enerji, Emniyet ve Güvenlik, Koruyucu Ekipmanlar, Şantiye Güvenlik Sistemleri, Emniyet Kemerleri, Sürdürülebilir Yapı
 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 350+
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 30.000+
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 7 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Instagram
Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar

TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği), TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği), İMO (İnşaat Mühendisleri Odası), İMSİAD (İnşaat Müteahhitleri ve Sanayicileri İş Adamları Derneği)

 Sektöre Ait Dergiler İnşaat Dünyası Dergisi, Yapı İnşaat Dergisi, Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi, ST İnşaat Yapı ve Malzeme Dergisi, İnşaat Dünyası Dergisi, Teknik Dergi

 

London Build ExpoFuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

London Build Expo 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düzenlenmiş olan London Build Expo 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

London Build Expo fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Fuar, 20-21 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 London Build Expo nerede gerçekleşecek?

Yapı ve inşaat sektörünün önde gelen fuarı London Build Expo, Londra’daki Olympia London fuar alanında gerçekleşecektir.

London Build Expo fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Olympia London fuar alanına, London Heathrow Havalimanı’ndan 40 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Londra şehir merkezinden ise otobüs, metro veya taksi ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

London Build Expo fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hilton London Olympia, St Paul’s Hotel, Brook Green Hotel ve ibis London Shepherds Bush - Hammersmith Hotel seçeneklerinde konaklayabilirsiniz.

London Build Expo 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve ön kayıt formu için tıklayınız.

2024 London Build Expo milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

London Build Expo 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor