LiveablecitiesX Dubai

 

2030 yılından itibaren dünyanın daha yaşanabilir bir noktaya taşınmasını hedefleyen LiveablecitiesX, küresel etkinlikleriyle dikkat çeken DMG Events’in en yeni organizasyonlarından biridir. Yaşam kalitesini artıran yeni şehir tasarımlarıyla modern hayatın sorunlarına çözüm getirme amacı taşıyan LiveablecitiesX, dünya kentlerinin daha sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çehreye kavuşmasını sağlayabilecek uzman ve yetkili kişileri bir araya getirecektir. 26 - 28 Kasım 2024 tarihleri arasında Dubai’de, Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan etkinlik; ülke yöneticilerinin, STK liderlerinin, küresel yatırımcıların, çevre düzenleme ve kentsel dönüşüm uzmanlarının katılımına açık olacaktır.

 

LiveablecitiesX: Daha Yaşanabilir Şehirler

Dünya üzerinde nüfusun giderek artması, çevresel kaynakların azalması, artan fiziksel ve psikolojik sağlık sorunları gibi konular, dünyanın ortak problemleri arasında yer alır. Yapılan araştırmalara göre 2080 yılında dünya nüfusunun yaklaşık olarak %80’inin şehirlerde yaşayacağı öngörülür. Mevcut şehirlerin yapısı ise bu insan yoğunluğuna ideal bir yaşam kalitesi sunmaktan uzaktır.

 

LiveablecitiesX Fuarı Hangi Alanlarda Katılım Sağlayacak

Modern yaşamların sorunlara çözüm getirmek, sürdürülebilir kaynaklardan güç alan ve şehir sakinlerinin yaşam kalitesini artıran tasarımlara imza atmak amacıyla düzenlenen LiveablecitiesX; çevre düzenleme, şehir planlama, mimarlık ve inşaat firmalarıyla politikacıları ve sivil toplum kuruluşu önderlerini bir araya getirecektir. Küresel şehir sorunlarının farklı bakış açılarına göre geniş bir perspektiften tanımlanması amacıyla düzenlenen LiveablecitiesX, sektör uzmanlarının uygulanabilir çözüm stratejilerini masaya yatırmalarına da olanak tanır.

 

LiveablecitiesX: Uluslararası İşbirliklerinin Adresi

LiveablecitiesX, uluslararası işbirlikleri gerçekleştirmek için ideal bir zemin hazırlaması sebebiyle de büyük önem taşır. Şehir tasarımı alanında fayda sağlayabilecek tüm profesyonellere açık olan fuara farklı Arap ülkelerinden, İslam coğrafyasından, Avrupa’dan ve Türkiye’den çok sayıda firma ve STK’nın katılım gösterecektir. Şimdiden dünya genelinden yoğun bir ilgi gördüğü belirtilen etkinliğe katılacak kurum ve kuruluşlar arasında Suudi Arabistan, Mısır, Güney Afrika, Hindistan, Singapur, Kanada ve İngiltere firmaları ve resmi yetkilileri de sayılabilir.

Fuarın Birleşik Arap Emirlikleri’nde faaliyet göstermek ya da bu ülkeyle işbirliği gerçekleştiren küresel yatırımcılarla ortaklık kurmak isteyen mimarlık, teknolojik inovasyon, inşaat ve çevre planlama şirketleri için önemli fırsatlar doğuracak bir etkinlik olması beklenmektedir. Fuara katılacak firmalar, bir yandan kendi şehirlerinin daha yaşanabilir hâle gelmesine katkı sağlarken diğer yandan uluslararası iş bağlantıları kurma avantajı da elde edebilecektir.

 

LiveablecitiesX Fuarı Hakkında Merak Edilenler

Dünya üzerindeki en büyük etkinlik organizatörlerinden biri olan DMG Events tarafından düzenlenen LiveablecitiesX hakkında bilmeniz gereken en önemli noktalar şöyledir:

Siz de geleceğin şehirlerini dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla birlikte tasarlamak için bize hemen ulaşabilir, LiveablecitiesX fuarında yerinizi alabilirsiniz.
 

Dixifuar Sizi Hedefinize Ulaştırır

Geleceğin şehirleşme alt ve üstyapı tesislerini, konut ve yaşam alanları projelerini sektöre tanıtacak olan Orta Doğu’nun bir numaralı fuarı olması beklenen LivecitiesX Fuarı’na katılmak  için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz. Dixifuar ulaşımdan konaklamaya her alanda sahip olduğu know-how ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu fuar planını size sunar. Hemen Dixifuar'dan kendinize en uygun tur paketini güvenle seçin; hedefinize zahmetsizce ulaşın.

 

LiveablecitiesX Fuarı Hakkında Bilgi

Liveablecitiesx Şehircilik ve Şehir Planlama Fuarı

Fuar Adı İngilizce

LiveablecitiesX

Fuar Adı Türkçe Şehircilik ve Şehir Planlama Fuarı
Tarihler 26-28 Kasım 2024
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Center 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail alexandriarobinson@dmgevents.com
Organizatör DMS Events
Organizatör e-mail  sales@dmsglobal.net
Sektörler  Şehircilik, Şehir Planlama,Alt-Üstyapı,Belediyecilik
Ürün Grupları Şehir planlamacıları, Çevre uzmanları, Sürdürülebilirlik uzmanları, Mobilite uzmanları, Teknoloji uzmanları, Akademi, Geliştiriciler, Mimarlar, Tesis yöneticileri, Danışmanlar, Mühendisler, Yükleniciler,Küresel ve merkez bankaları, Emeklilik fonları, GYO'lar, Davetler, Özel sermaye şirketleri, Konaklama, eğitim ve sağlık yatırım grupları, Devlet varlık fonları
Fuar Metrekare Bilgisi  89.250 metrekare
Fuar Katılımcı Sayısı 6000
Beklenen Ziyaretçi 50.000
Düzenlenme Sıklığı İlk Fuar
Fuar Giriş Ücretleri Ücretsiz
Fuarın Şehre Mesafesi 3,5 km.
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar -
Sektöre Ait Dergiler -

 

 

Liveablecitiesx Dubai Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

LiveablecitiesX 2024 Dubai Katılımcı Listesi 

Dünyanın en büyük şehircilik ve Şehir Planlama fuarı olacak olan Liveablecitiesx 2024 yılı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

LiveablecitiesX Dubai Fuarı gerçekleşecek mi?

26-28 Kasım 2024 tarihinde , Dubai’de World Trade Center Dubai’de gerçekleşecektir.

LiveablecitiesX  Dubai fuarı nerede gerçekleşiyor?

World Trade Center Dubai’de gerçekleşecektir.

LiveablecitiesX Dubai ne zaman yapılacak?

Dünyanın en büyük Şehircilik ve Planlama Fuarı, 26-28 Kasım 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

LiveablecitiesX Dubai fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Dubai World Trade Center’a metro ve taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

LiveablecitiesX Dubai fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer almaktadır. Sheraton Grand DubaiCrowne Plaza DubaiThe H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi bir çok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

LiveablecitiesX Dubai fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletiniz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak fuar anasayfası iletişim bölümüne gitmek için tıklayınız tıklayınız. 

Liveablecitiesx Dubai Milli katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Liveablecitiesx Dubai stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant yeri kiralamak hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve stant yeri kiralama talebiniz için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor