ISH Frankfurt

 

İklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli fuarı ISH, 17-21 Mart 2025 tarihleri arasında Almanya Messe Frankfurt fuar alanında düzenlenecektir. Messe Frankfurt GMBH tarafından organize edilen ve 2 yılda bir yapılan fuar, sektöre yön veren lider firmalarla kullanıcıları bir araya getirecek. Binaların ısıtma, soğutma teknolojileri ile sürdürülebilir su sistemleri ISH ticaret fuarıyla dünyaya tanıtılacak.

Bu fuar, sektörün geleceğini şekillendiren yenilikleri ve trendleri takip etmek için önemli bir fırsattır. İklim değişikliği ve enerji verimliliği gibi küresel sorunlara odaklanan ISH fuarı, yeşil teknolojilerin gelişimini teşvik etmekte ve sürdürülebilirlik alanında ilham verici çözümleri ortaya koymaktadır.

 

Dünya Yararına Teknoloji ISH Frankfurt Fuarı’nda

Yenilenebilir enerji, sürdürülebilirlik ve kaynakların korunmasına odaklanan fuar, dünya geleceğinin şekillendiği ender fuarlardandır. İki bölüm olan fuar, enerji ve su kombinasyonunu harika bir uyum ile buluşturuyor. 2025 yılı enerji temaları arasında yeşil anlaşma, gıdamız hava ve bina sistemlerinde otomasyonun gerekliliği konu ediliyor. ISH 2025 su temaları arasında banyoda hijyen ve modernleşme, içme suyu teknolojileri önceliği alıyor.

ISH Frankfurt Fuarı, özellikle sıhhi tesisat, yenilikçi bina çözümleri, banyo tasarımları, akıllı ev projeleri konularında trend belirleyici rol oynuyor. 1960 senesinden beri düzenlenen fuar, özel yatırım ve iş birliklerine imkan veriyor. Kullanıcılardan tedarikçilere, mimarlardan yatırımcılara, şirket yöneticilerinden stajyerlere kadar sektörü var eden herkes, bu benzersiz etkinlikte bir araya geliyor.

Banyo ekipmanları, lavabo, duş, küvet, havuz, içme suyu, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma, yalıtım, iklimlendirme sistemlerinin bütün alt konularını kapsayan geniş ürün segmentine sahip fuar, her sene artan sayıda ziyaretçi ve katılımcı ağırlıyor.

 

Sayılarla ISH Frankfurt Fuarı

2023 yılı verileri,

 

2021 dijital fuar sonuçlarına göre,

 

Fuarın 2019 sunumunda,

 

Fuarın 2017 sunumunda,

 

ISH Fuarı Katılımcı Listesi

İki yılda bir düzenlenen ISH Fuarı 17-21 Mart 2025 tarihleri arasında düzenlenecektir. Düzenlendiği her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısını artıran bbir fuardır. ISH Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son düzenlenen ISH Fuarı’na %44'ü yurt dışından olmak üzere toplamda 152 bin 468 ziyaretçi ilgi göstermiştir. 2.025 firma katılım sağladı ve bunların 1.463'ü yurt dışındaki ülkelerden geldi.

ISH Fuarı 2023 katılımcı listesine göz atmak için tıklayınız.

 

DixiFuar ile Hedeflerinize Zahmetsiz Ulaşın

Avrupa ve Asya su, enerji ve iklimlendirme teknolojisinde kaynakların etkin kullanımına önem veren güçlü bir pazardır. Bu pazarda kendi markanızla yer alabilmeniz için gereken tüm hazırlığa odaklanırken ulaşım ve konaklama ihtiyaçlarınızı DixiFuar’a bırakabilirsiniz. DixiFuar sizi hedeflediğiniz uluslararası fuarlara zahmetsizce ulaştırır.

 

ISH Fuarı Hakkında Bilgiler

İklimlendirme ve Tesisat Sektörü’nün önemli fuarı ISH, 22- 26 Mart 2021 tarihlerinde Frankfurt’ta düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce ISH Frankfurt
Fuar Adı Türkçe Uluslararası İklimlendirme ve Su Teknolojisi Fuarı
Tarihler 17 - 21 Mart 2025
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Alanı Messe Frankfurt 
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main 
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail stefan.seitz@messefrankfurt.com ,
simone.doerr@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt GMBH
Organizatör e-mail  info@messefrankfurt.com
Sektörler  Su Enerjisi,Banyo Tasarımı,İklimlendirme Teknolojisi,Akıllı Ev Sistemleri
Ürün Grupları Banyo Ekipmanları, Lavabolar,Tuvaletler,Klozet Kapakları, Pisuarlar, Küvetler, Duş Tekneleri, Duş Kabinleri, Banyo Mobilyaları, Banyo Aksesuarları, Banyo Armatürleri, Özel Musluklar ve Bağlantı Parçaları, Vanalar, Armatür Aksesuarları, Mutfak Durulama Aksesuarları, Evye Destekleri, Çeşmeler, Mutfak Tezgahları, İçme Suyu Tesisatı İçin Boru Parçaları, Gömme Borular İçin Tuvalet Mafsalları ve Branşman Parçaları, Duş Kanalları, Çıkış ve Taşma Armatürleri, Çatı Drenajı İçin Malzeme ve Aksesuarlar, Kapaklar,İçme Suyu Tesisatı İçin Borular, Boru Bağlantıları, Atık Su Boruları, Drenaj Sistemleri, Isıtma Suyu Boruları, Gaz Tesisatı İçin Borular, Soğutma Teknolojisi İçin Borular, Borular için Yangından Korunma, Ses ve Isı Yalıtım, Sızdırmazlık Malzemesi, İçme suyu Arıtımı, Yüzme Havuzu Su Arıtma, Yağmur Suyu ve Proses Suyu Kullanımı, Isıtma Suyu Arıtımı, Klima ve Soğutma Teknolojisi için Su Arıtma
Fuar Metrekare Bilgisi  275.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.025
Son Ziyaretçi Sayısı 152.468
Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuar Alanının Şehre Mesafesi 3,8 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Twitter
Facebook
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği), İSEDA (İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırma Derneği), SOSİAD (Soğutma Sanayii İş İnsanları Derneği), ISKAV (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı), ESSİAD (Ege Soğutma Sanayicileri İş Adamları Derneği), DOSİDER (Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Tesisat Dergisi, Termo Klima Dergisi, Dtk Dergisi, Isk Teknik

 

ISH Fuarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

ISH Frankfurt katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

İklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli fuarı ISH Frankfurt katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

ISH Frankfurt gerçekleşecek mi?

17-21 Mart 2025 tarihleri arasında Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

ISH Frankfurt fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

ISH Frankfurt tarihleri nelerdir?

17-21 Mart 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

ISH Frankfurt fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde Messe Frankfurt'a hava, tren veya araba ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

ISH Frankfurt fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Bristol Hotel, Frankfurt, Capri By Fraser Frankfurt, Fleming’s Hotel, Frankfurt Messe, Fleming’s Hotel Frankfurt- Hamburger Allee, Hampton By Hilton Frankfurt City Centre Messe, Novotel Frankfurt City otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

ISH Frankfurt fuar biletini nasıl temin edebilirim?

ISH Frankfurt 2025 fuarının biletleri henüz satışa sunulmamıştır. Ayrıntıları takip edebileceğiniz ilgili sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

ISH Frankfurt Milli Katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

ISH Frankfurt stant kiralamak için ne yapmalıyım?

ISH 2025 fuarında stant kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor