INA PAACE Automechanika Meksiko

 

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı, her yıl Meksika’nın başkenti Meksiko’da düzenlenen otomotiv ve yedek parça fuarıdır. Fuar bu yıl, 10-12 Temmuz 2024 tarihlerinde düzenlenecektir. Centro Citibanamex fuar alanında gerçekleştirilecek olan INA PAACE; otomotiv, yedek parça, onarım, imalat, onarım ve hizmetler dahil olmak üzere sektörün tüm yönlerini kapsamaktadır.

INA PAACE Automechanika fuarı, Güney Amerika ve Amerika kıtasından birçok ülkeyi buluşturan bir fuardır. Bu fuarda Güney Amerika kıtası otomotiv ve yedek parça sektörünün paydaşlarıyla buluşmak mümkündür. Farklı sahalarda yeni girişimler ve kârlı yatırımlar için INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı, doğru bir seçim olabilir.

INA PAACE Automechanika Meksiko Fuarı ve Otomotiv Dünyası

Automechanika fuarları, dünyanın pek çok ülkesinden Messe Frankfurt organizatörlüğünde yürütülen bir otomotiv ve yan sanayi fuarıdır. Bu organizasyonun Meksika ayağı ise INA PAACE Automechanika fuarıdır. INA PAACE Automechanika Meksiko, özellikle Latin Amerika'daki otomotiv sektörünü hedeflemektedir.

Katılımcı ve ziyaretçi profili; otomotiv üreticileri, parça ve aksesuar üreticileri, teknik servis sağlayıcıları, otomotiv endüstrisi profesyonelleri, distribütörler ve satıcılar gibi birçok daldan oluşmaktadır.

Otomotiv endüstrisindeki son teknolojik gelişmelerin ve inovasyonların sergilendiği INA PAACE Automechanika Meksiko, son düzenlendiği yıl 27 binin üzerinde ziyaretçiyi ve 511 katılımcıyı ağırlamıştır. Otomotiv adına yepyeni fırsatlara gebe olan bu fuarda birçok iş birliği şansı bulunmaktadır.

Fuarda ayrıca birçok eğitici program da düzenlenmektedir. Fuardaki eğitimler; “Future Forum”, “Automechanika Akademi” ve “Cedva Eğitimleri” olarak 3 bölümde gerçekleşecektir.

Future Forum: Uzmanlar tarafından Üretimde Uzmanlaşma; Dağıtımı Yönlendirme ve Onarımı Yeniden Tanımlama konularına odaklanan içerikler sunulacak.

Automechanika Akademi: Otomotiv yenileme pazarı profesyonelleri için Meksika'daki en büyük ve en önemli eğitimdir. Eğitim sonrasında sertifika da verilmektedir.

Cedva Eğitimleri: Otomotiv eğitiminin önde gelen kurumu Grupo CEDVA tarafından sunulur. Uygulamalı bir eğitimdir.

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı, Uluslararası Kaporta Endüstrisi Sempozyumu IBIS ile de ortaktır. Yani fuarda bu değerli sempozyuma da katılabilirsiniz. Özellikle çarpışma onarım teknolojileri ile ilgiliyseniz bu etkinlik tam size göre.

INA PAACE Automechanika Meksiko Fuarı Verileri

INA PAACE Automechanika Meksiko 2023 verileri,

 

INA PAACE Automechanika Meksiko 2022 verileri,

 

INA PAACE Automechanika Meksiko Katılımcı Listesi

INA PAACE Automechanika Meksika 2024 fuarının katılımcı listesi açıklanmıştır. Bu fuar, Latin Amerika ve Kuzey Amerika kıtasın otomotiv pazarı için büyük değer taşımaktadır. Fuarda sektörün her yönü ile ilgili ürün ve hizmetler sergilenecek. Ayrıca birçok eğitici ve uygulamalı eğitim de gerçekleştirilecektir.

2024 INA PAACE Automechanika Meksika fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız. Ayrıca bu linkten fuar salonu planını da görebilirsiniz.

 

INA PAACE Automechanika Meksiko Fuarı ve DixiFuar

Otomotiv ve yedek parça sektörünün önemli temsilcisi Automechanika, dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenmektedir. Meksika’daki bu fuar için DixiFuar ile iletişime geçebilir ve fuar turunuzu planlayabilirsiniz. DixiFuar ile uçak, otel, transfer dahil uygun fuar turlarına erişmeniz mümkündür.

 

INA PAACE Automechanika Meksiko Fuarı Hakkında Bilgiler

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı, Meksiko'da gerçekleşecek olan otomotiv ve yan parça sektöründen bir fuardır.

 Fuar Adı İngilizce

INA PAACE Automechanika Mexico

 Fuar Adı Türkçe INA PAACE Automechanika Meksiko
 Tarihler 10-12 Temmuz 2024
 Ülke  Meksika
 Şehir Meksiko 
 Fuar Alanı Centro Citibanamex
 Fuar Alanı Adresi Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo, 5268-2000
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail Tıklayın
 Organizatör Messe Frankfurt Mexico S. de R.L. de C.V. 
 Organizatör e-mail  info@mexico.messefrankfurt.com
 Sektörler  Otomotiv ve Yan Sanayi
 Ürün Grupları Aksesuarlar & Özelleştirme, Gövde & Boya, Araba Yıkama, Bakım ve Detaylandırma, Bağlanabilirlik ve Otonom Sürüş, Teşhis ve Onarım, Dijital Çözümler & Hizmetler, Elektrik ve Elektronik, Yağlar, Madeni Yağlar ve Yakıtlar, Parçalar ve Bileşenler, Lastikler ve Jantlar, Lastik, Kar Zinciri, Çocuk Koltuğu, Araba Paspasları, Araba Yatakları, Taşıma Sistemleri, Motor-Şasi-Egzoz Ayarları, Farlar, Şanzıman, Evcil Hayvanlar için Aksesuarlar, Yıkama İstasyonları, Nesnelerin İnterneti, Aküler, Römorklar, Çekme Ekipmanları, Klimalar, Koltuk Isıtıcıları, E-Power, Voltaj Sistemleri, Soğutucular, Dolum İstasyonu Ekipmanları, Alternatif Yakıtlar, LPG, CNG, Etanoller, Atık Bertarafı, Kokpitler ve Düğmeler, Tahrik Teknolojileri (Elektrikli Mobilite (Bataryalı Elektrikli Tahrik BEV), Hibrit Varyantlar (Hibrit Tahrik HEV, Plug-in Hibrit PHEV)
 Fuar Metrekare Bilgisi  29.180 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 511
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 27.200 + 
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri -
 Fuarın Şehre Mesafesi

11,5 km

 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Twitter

Facebook

Instagram

Linkedin
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar OSD (Otomotiv Sanayi Derneği), ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği), OSS (Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği), OMD (Otomotiv Mühendisleri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Oto Yedek Parça Dergisi, Auto World - Uluslararası Otomobil ve Yedek Parça Dergisi, Auto SHOW, Autocar, Auto Express


 

INA PAACE Automechanika Meksiko Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız. İlgili linkte tüm katılımcılar ve fuar alanındaki stant yerleri gösterilmektedir.

2024 INA PAACE Automoechanika Meksiko fuarı ne zaman gerçekleşecek?

INA PAACE Automechanika Meksiko, 10-12 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı nerede gerçekleşecek?

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı, Meksika’nın başkenti Meksiko’da gerçekleşecektir. Fuar alanı ise Centro Citibanamex’tir.

INA PAACE Automechanika Meksiko fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Centro Citibanamex fuar alanına şehir merkezinden 20 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma için şehir merkezinden 2 numaralı metro hattını kullanarak Tacuba durağına gitmeli, oradan da 23A otobüsü ile Industria Militar - Gral. Ildefonso Vazquez durağına varmalısınız. 8 dakikalık bür yürüyüş sonra fuar alanına ulaşabilirsiniz. DixiFuar’ın fuar katılımcılarına özel transfer hizmetleri için bilgi alabilirsiniz.

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

4 yıldızlı Fiesta Americana Mexico Toreo oteli, fuara 3 km uzaklıkta yer alır. Hotel Centenario Del Ejército Mexicano ise fuar alanına en yakın otel seçeneğidir, yürüyerek 12 dakikada buraya ulaşabilirsiniz.

INA PAACE Automechanika Meksiko 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

INA PAACE Automechanika Meksiko 2024 fuar biletleri hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

INA PAACE Automechanika Meksiko fuarı milli katılım listesinde var mı?

INA PAACE Automechanika Meksiko, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

INA PAACE Automechanika Meksiko 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve başvuru formunu doldurmak için tıklayınız. Daha fazla bilgiye pamsales@usa.messefrankfurt.com mail adresi yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor