Heimtextil Rusya Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Heimtextil Rusya Turları

 

Heimtextil Rusya fuarı ev tekstili ve dekorasyonuna odaklanan uluslararası bir fuardır. Ev tekstili ürünleri, mobilya kumaşları, döşemelik kumaşlar, perde ve stor ürünleri, halılar, yatak ve banyo tekstilleri gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsayan fuar, isim değiştirmiş ve yeni ismi Hometextile & Design Moskova olmuştur. Hometextile & Design Moskova 2023 fuarı, 19-21 Eylül 2023 tarihleri arasında Expocentre fuar alanında düzenlenecektir. Üreticileri, tasarımcıları, toptan-perakende satışçıları ve diğer pek çok ilgiliyi bir araya getirecek olan fuar, sektördeki gelişmeleri takip etmek açısından önemli bir duraktır. Hometextile & Design Moskova fuarı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Ev Tekstili Sektörü 

Ev tekstili sektörü evlerde kullanılan tekstil ürünlerinin üretimini ve ticaretini yapan bir sektördür. Bu sektör; yatak odası, banyo, mutfak, oturma odası gibi evin çeşitli alanlarına yönelik tekstil ürünlerini üretir. Örnek olarak yatak çarşafları, nevresim takımları, havlular, perde ve storlar, masa örtüleri, minderler gibi ürünler ev tekstili sektörü kapsamına girer. Ev tekstili sektörünün fuarları; sektördeki üreticiler, tedarikçiler, tasarımcılar ve alıcılar için önemli platformlardır. Fuarlar yeni ürünlerin tanıtımı, trendlerin paylaşımı, iş bağlantılarının kurulması ve sektörün gelişimine katkı sağlar.

 

Moskova Hakkında Bilgi

Rusya’nın başkenti olan Moskova aynı zamanda ülkenin en çok nüfusa sahip olan şehridir. Rusya sahip olduğu tarih ve kültürel zenginliğiyle Avrupa’nın ve dünyanın en önemli şehirlerinden birisidir. Moskova; Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı, St. Basil Katedrali, Bolşoy Tiyatrosu, Aziz İsa Katedrali gibi öne çıkan tarihi ve kültürel mekânlara sahiptir. Ayrıca Arbat Caddesi, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı gibi popüler bölgeleri ve parkları da vardır. Burada tadabileceğiniz yemekler arasında borş çorbası, pelmeni gibi hamur işleri ve şaşlık isminde et yemeği bulunur. Ulaşım açısından da Moskova oldukça gelişmiştir. Geniş metro ağı, otobüs hatları ve taksi sayesinde şehir içinde işlevsel bir ulaşım ağı vardır.

Şehir, dünya çapında büyük etkinliklere de ev sahipliği yapar. Moskova Expocentre ve Crocus Expo fuar alanları, şehirde bulunan ve uluslararası pek çok fuara ev sahipliği yapan alanlardır.

 

Moskova Expocentre Fuar Alanı

60 yılın üzerindeki tarihi ve tecrübesiyle Moskova Expocentre fuar alanı; dünyaca ünlü birçok kongre, fuar, konferans, konser ve benzeri etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Fuar alanının 105 bin metrekaresi kapalı ve 60 bin metrekaresi açık olan 9 sergi alanı, 38 farklı salonu bulunmaktadır. Düzenlenen etkinlikler boyunca internet erişimi, yeme-içme, stant kurulumu, teknolojik hizmetler gibi birçok hizmet sunan Expocentre, 30’un üzerinde ülkede uluslararası fuar firmalarıyla da iş birliği yapmaktadır. Moskova Nehri’nin kıyısında bulunan fuar alanı, şehir merkezine sadece 8,7 km uzaklıkta yer almaktadır. Metro, otobüs ve tren gibi toplu ulaşım araçları sayesinde kolayca ulaşım sağlanmaktadır. 

 

Fuar Turları

Heimtextil Rusya, kendi içinde değişiklikler yaparak ve yeni konseptler belirleyerek “Hometextile & Design Moskova” adını almıştır ve artık bu isimle düzenlenmektedir. DixiFuar’ın Hometextile & Design Moskova fuarı için oluşturduğu uygun fiyatlı ve kişiye özel ayarlanabilen tur paketlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor