The London Textile Fair Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

The London Textile Fair Turları

 

The London Textile Fair Fuarı, 09-10 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecektir. Ev tekstil sektörünün önem verilen fuarları arasında gösterilen bu ticari etkinlik, İngiltere’nin finans merkezi olan Londra şehrinde yapılmaktadır. Ocak ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenlenen bu fuar, Business Design Centre’da düzenlenecektir. Fuara Avrupa’dan yoğun bir ilgi gösterilmekte ve büyük küçük her türlü üreticiyi ağırlamaktadır. Fuardaki masalar çekiliş ile seçilir bu nedenle daha iyi bir pozisyon sipariş etme imkanı yoktur. Bu basit sistem aracılığıyla, fuarın düşük maliyete mal olması ve tüm katılımcıların eşit şartlarda olması amaçlanmaktadır.

 

Ev Tekstil Sektörü

Ev tekstili sektörü, ev için kullanılan çeşitli tekstil ürünlerini kapsayan, yaygın kullanım alanı olan bir sektördür. Halı, perde, nevresim takımı, masa örtüsü ve mobilya döşemeleri gibi eşyalar ile ilgili ürünlerin tasarım, üretim ve pazarlama süreçlerinin tamamı ile ilgilenmektedir. Sektör firmaları, yatak odası ve banyo gibi evin farklı bölümlerinde kullanılan tekstil ürünlerinin tasarım, üretim, dağıtım ve pazarlanmasını gerçekleştirmektedir. Bu sektör, teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyüyüp gelişmektedir. Yeni tasarımlar, farklı ve kaliteli malzemeler kullanarak farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. 

 

Londra Hakkında Bilgi

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkentidir. Şehir Büyük Britanya adasının güneydoğusunda ve Thames Nehri üzerinde yer almaktadır. Ticaret, sanat, moda, eğlence, turizm gibi konularda dünyanın önde gelen şehirleri arasındadır. İngiltere’nin en kalabalık şehri Londra; dünyanın en büyük finans merkezlerinin başında gösterilmektedir. İki bin yıldır büyük bir yerleşim yeri olan bu şehir, dünyanın en eski kentlerinden biridir ve kurulduğu ilk günden beri dünyanın önemli şehirleri arasındadır. Ayrıca çok fazla tarihi ve kültürel yapısı vardır. Bu özellikleri sebebiyle şehir çok sayıda turist almaktadır.

 

Business Design Centre Fuar Alanı

Business Design Centre, İngiltere’nin Londra şehrindedir. İkinci Dünya Savaşı sonrası hükümet tarafından el konulan bina, bir hava saldırısına uğramıştır. Bir süre boş bırakılan mekan, 1986 yılında biri tarafından satın alınarak bugünkü kullanımına kavuşmuştur. İlk inşa edildiği zaman dünyanın en büyük sergi salonlarından biri olmuştur. Showroom ve ofislerin bulunduğu bir sergi alanı ve konferans merkezi olarak, her yıl 100’den fazla işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Business Design Centre, Kraliyet Turnuvası’na ev sahipliği yapmış bir mekandır. 

 

Ev tekstili sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok yeni iş avantajına sahip olabilirsiniz. The London Textile Fair Fuarı ile geleceğin trendlerini keşfedebilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuara uygun bir seyahat programını, DixiFuar sizlere özel şekilde planlar. Fuar tur programları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor