Texprocess Frankfurt Turları

Texprocess Frankfurt Turları

 

Teknik Tekstil Fuarı olan Texprocess Frankfurt, 23-26 Nisan 2024 tarihlerinde yapılacaktır. Almanya’nın finans merkezi şehirlerinin başında gelen Frankfurt’ta yapılacak fuar dünyanın dört bir yanından iş profesyonellerini bir araya getirmektedir. İki yılda bir düzenlenen fuarda tekstil sektörüne dair birçok ürün ve teknoloji tanıtılmaktadır.

Texprocess Frankfurt Fuarı’nda uluslararası katılımcılar, giyim, tekstil ve esnek malzemelerin üretimi için en son makineleri, sistemleri, süreçleri ve hizmetleri sunacaktır. Teknik tekstiller ve dokunmamış kumaşlar için önde gelen uluslararası ticaret fuarı Techtextil, Texprocess'e paralel olarak gerçekleştirilmektedir. Tekstil sektörünü büyük oranda canlandıran bu fuar, sektör öncüleri tarafından ilgiyle beklenmektedir.

 

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörü tarihin ilk zamanlarında geleneksel üretim ile başlamış ve sanayi devrimi ile birlikte kitle üretimine geçmiş olan bir sanayi dalıdır. Zaman içinde teknolojik gelişmelerin desteği ile çeşitliliği artmış ve işlevsel ürünleriyle tüm dünya için önemli bir sektör haline gelmiştir. Tekstil sektörü alanında yapılan üretim çoğu zaman elyaf ve iplik gibi malzemelerden üretilen ve bir tasarımla şekillenerek ürünün son haline getirilmesi işlemidir. Buna göre sektör elyaf hazırlama, iplik, dokuma, örme, boyama, baskı, terbiye, kesim ve dikiş üretim gibi işlemleri kapsamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi olan sektöre giyim başta olmak üzere; evler ve iş yerleri gibi farklı mekanlarda da ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt şehri U-Bahn, tramvay ve otobüs gibi ulaşım sistemlerine sahip olan gelişmiş bir şehirdir. Bu toplu taşıma araçlarını kullanabilmek için günlük, haftalık veya tek binişlik bilet satın almak gerekmektedir. Ayrıca şehir ulaşım için bisiklet kullanımına da oldukça uygun olan geniş yollara sahiptir. Gitmek istenilen ve yakın mesafede bulunan yerlere bisiklet ile kolayca gidilebilir.

Turistik bir gezi için birçok seçenek olan şehirde Frankfurt Katedrali öne çıkmaktadır. Rönesans freskleriyle dekore edilmiş, şehir manzaralı kulesiyle Gotik tarzda olan Katolik Katedrali her yıl binlerce turisti şehre çekmektedir. Römerberg, Hauptwache, Frankfurt Eski Opera Binası ve Palmengarten Botanik Bahçesi şehrin diğer güzelliklerindendir.

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Messe Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde bulunan popüler bir fuar ve sergi merkezidir. Boyutu oldukça büyük olan bu fuar alanı dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden biri olarak bilinmektedir ve yıl içerisinde birçok uluslararası fuara ev sahipliği yapmaktadır. Almanya’nın finansal merkezi olan şehirlerinden olan Frankfurt, sahip olduğu Messe Frankfurt ile dünyanın dört bir yanından iş profesyonellerini şehre çekmektedir. Frankfurt Havalimanı’na ve şehir merkezine kolay ulaşılabilir olmasıyla öne çıkan bir fuar alanıdır.

400.000 m² fuar alanı ile farklı temalardaki fuar etkinliklerinin ihtiyacı olan alanı sunmaktadır. Messe Frankfurt, yaklaşık olarak 800 yıldır hem Frankfurt hem de dünyanın farklı yerlerinde hizmet veren bir organizatör topluluğuna sahiptir.

 

Texprocess Frankfurt Tur Programları

 

TEXPROCESS FRANKFURT 2024 | 3 GECE | LUFTHANSA | IST:

23.04.2024 tarihinde saat 14:00’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan LUFTHANSA uçağı, saat 16:10’da Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. 3 gecelik bu turda uçak, otel, transfer ve kahvaltı gibi avantajlar dahil şekildedir. 26.04.2024 tarihinde saat 17:20’de Frankfurt Havalimanı’ndan kalkış yapan LUFTHANSA dönüş uçağı, saat 21:15’te İstanbul Havalimanı’na varış yapacaktır.

TEXPROCESS FRANKFURT 2024 | 3 GECE | THY | IST:

23.04.2024 tarihinde saat 08:00’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:15’te Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. Tur planlamasına uçak, otel ve transfer gibi seçenekler dahildir. 26.04.2024 tarihinde Frankfurt Havalimanı’ndan saat 19:05’te kalkış yapan Türk Hava Yolları dönüş uçağı, saat 23:05’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

TEXPROCESS FRANKFURT 2024 | 5 GECE | LUFTHANSA | IST:

Texprocess Frankfurt turu 5 gecedir. 22.04.2024 tarihinde saat 14:00’da İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan LUFTHANSA uçağı, saat 16:10’da Frankfurt Havalimanına iniş gerçekleştirecektir. Tur programına transfer ve otellerde verilen kahvaltılar gibi avantajlar dahildir. 27.04.2024 tarihinde saat 17:20’de Frankfurt Havalimanı’ndan kalkış yapan LUFTHANSA dönüş uçağı, saat 21:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş gerçekleştirecektir.

TEXPROCESS FRANKFURT 2024 | 5 GECE | THY | IST:

22.04.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:40’da Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 5 gece sürecek olan tur programına uçak, otel, transfer hizmetleri ve kahvaltı avantajları dahildir. 27.04.2024 tarihinde saat 18:10’da Frankfurt Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları dönüş uçağı, saat 23:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır. 

 

Tekstil sektörü bağlamında düzenlenecek olan Texprocess Frankfurt Fuarı’na katılarak iş dünyasındaki yeni fırsatlardan yararlanabilir, etki alanınızı genişletebilirsiniz. Tekstil fuarları başta olmak üzere katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamanızın olması sizi bir adım öne taşır. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamasını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçin.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor