ProWein Düsseldorf TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Prowein Düsseldorf Turları

 

Prowein Düsseldorf, dünyanın en büyük ve prestijli şarap ve alkollü içecekler fuarlarından biridir. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen fuar, her yıl binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Prowein Düsseldorf fuarı, 10-12 Mart 2024’te düzenlenecek ve en yeni şarapları, içecekleri, trendleri sergilemeye odaklanacaktır. Sektördeki önemli üreticiler, distribütörler ve uzmanlar; Prowein’de bir araya gelerek iş bağlantıları kuracak, bilgi alışverişi yapacak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip edecektir.

 

Gıda ve İçecek Sektörü 

Gıda ve içecek sektörü, insanların temel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen ve tüketilen ürünlerin oluşturduğu geniş bir endüstri dalıdır. Bu sektör; tarım, üretim, işleme, dağıtım ve tüketim aşamalarını içerir. İnsanlığın temel bir ihtiyacını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda kültürel ve sosyal anlamda da önemli bir rol oynar. Gıda ve içecek sektörü, insanların hayatını etkileyen birçok şekilde katkı sağlar. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye erişimi kolaylaştırarak insanların daha sağlıklı yaşam biçimleri sürmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda farklı kültürleri bir araya getirerek insanları birleştirir. Sektör, ekonomilere büyük katkıda bulunarak istihdam yaratır ve gelir dengesini sağlar.

Gıda ve içecek sektörünün fuarları, sektördeki en son gelişmelerin ve trendlerin sergilendiği, yeni ürünlerin tanıtıldığı ve iş bağlantılarının kurulduğu önemli etkinliklerdir.

 

Düsseldorf Hakkında Bilgi

Düsseldorf; modern mimarisi, sanatsal dokusu ve tarihi zenginlikleriyle herkesi etkileyen bir Avrupa şehridir. Ren Nehri kıyısında yer alması, şehre romantik bir hava katarken, parlak cam yapıları ve yüksek binalarıyla çağdaş bir şehir izlenimi verir. Alışveriş caddeleri, butikleri ve lüks mağazalarıyla alışveriş tutkunlarının gözdesi olurken; renkli festivalleri ve etkileyici müzeleri ile sanatseverleri büyüler. Düsseldorf’ın restoranları ve kafe kültürü, eşsiz lezzetleri ve dünya mutfaklarıyla damakları şenlendirir. Enerjik gece hayatı ve canlı sokakları, şehre kendine has bir enerji verir.

 

Düsseldorf Messe Fuar Alanı

Düsseldorf Messe, Almanya’nın en büyük fuar ve etkinlik alanlarından biridir. Modern mimarisi, geniş iç mekânları ve olanaklarıyla dünyanın dört bir yanından katılımcıları ağırlar. Toplamda 305.000 metrekarelik sergi alanı bulunan Düsseldorf Messe’de her yıl 40’tan fazla uluslararası fuar düzenlenmektedir. Fuar alanı, her sektöre ve endüstriye yönelik çeşitli fuarları barındırır. 17 ayrı salonu sayesinde her türlü etkinlik için ideal bir mekândır. Yılda 1,5 milyondan fazla ziyaretçi, burada düzenlenen fuarların ve etkinliklerin tadını çıkarırken, 20.000’den fazla katılımcı firma ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatı bulur. Uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapması sayesinde şehrin ekonomisine önemli bir katkı sağlamakta ve iş dünyasına büyük fırsatlar sunmaktadır. 

 

ProWein Düsseldorf Fuarı Tur Programları

 

PROWEIN DUSSELDORF 2024 | 2 GECE | THY | IST:

2 gecelik konaklama içeren bu tur programı için 10.03.2024 günü, saat 08.15’te İstanbul Yeni Havalimanı’ndan THY uçağı ile kalkılacaktır. Saat 09.30’da Düsseldorf Havalimanı’na varılması beklenmektedir. 729 EUR’dan başlayan tur paketine uçak, otel, transfer ve otel kahvaltıları dahildir. 12.03.2024 tarihinde ve saat 18.10’da yine THY ile Düsseldorf Havalimanı’ndan ayrıldıktan sonra saat 23.15’te İstanbul Yeni Havalimanı’na varılacaktır.

PROWEIN DUSSELDORF 2024 | 4 GECE | THY | IST:

Bu paket 929 EUR’dan başlayan 4 gece konaklamalı bir turdur. Fuara gidiş için 09.03.2024 günü, 08.15’te THY ile İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ayrıldıktan sonra saat 09.30’da Düsseldorf Havalimanı’na varılacaktır. Uçak biletleri, transfer hizmetleri, otel konaklaması ve kahvaltısını dert etmenize gerek yok çünkü bu pakete hepsi dahildir. Dönüş yolculuğu ise 13.03.2024 günü THY uçağı ile Düsseldorf Havalimanı’ndan saat 18.10’da gerçekleşecektir. Saat 23.25’te İstanbul Yeni Havalimanı’na varılması planlanmaktadır.

 

 

Gıda ve içecek sektörü fuarları, sektörün büyümesine katkı sağlayarak tüm dünya için besin güvenliğini ve kaliteli ürünlerin erişilebilirliğini arttırır. Bu fuarlarda, tedarikçiler, üreticiler, distribütörler ve diğer sektör profesyonelleri bir araya gelerek iş birliği fırsatları yakalar. Bu fuarlara katılmak ve fırsatları yakalamak için DixiFuar size yardım eder. DixiFuar en iyi stant alanlarına ve katılımcılarla etkileşim kurabileceğiniz uygun ortamlara ulaşmanızı sağlar. Unutulmaz bir fuar deneyimi için bizimle adımlarınızı atın. İşletmenizin başarısını artırmak için şarap ve alkollü içkiler sektörünün kalbinde yerinizi alın.

Whatsapp İletişim