Plast Milano Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plast Milano Turları

 

Plast Milano Fuarı 5-8 Eylül 2023 tarihleri arasında, İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenmiştir. Üç yılda bir yapılan bu ticari etkinlik için Fiera Milana Rho fuar alanı seçilmiştir. Gelecek Plast Milano Fuarı, 2026 yılında yapılacaktır. Fuar; günlük hayatın her alanında yer alan plastik ve kauçuk sektör ürünlerine dair birçok ürünü kapsamaktadır. Burada sektöre dair yaşanan değişim ve gelişimler yakından takip edilebilmektedir.

Fuar plastik ve kauçuk sektörü için önemli buluşma noktalarından biridir ve uluslararası pazar alanını büyük ölçüde canlandırmaktadır. Öncü firma ve yeni girişimciler Plast Milano Fuarı’nda buluşarak kendileri için iş bağlantıları yaratmaktadır.

 

Plastik ve Kauçuk Sektörü

Plastik ve kauçuk sektörü, genel olarak ara mal üretimi yapan bir sektördür. Üretilen bu ara mal ürünleri; günlük hayatı büyük oranda kolaylaştıran ve sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte hızla büyüyen bu sektör, üreticilerin ilgisini çekmektedir. Plastik ve kauçuk ürünler birçok farklı alanda kullanılmaktadır ve bu nedenle pazarda oluşan talep süreklilik hali taşımaktadır.

Ambalaj, inşaat, otomotiv, tıbbi cihazlar, tarım ve mobilya gibi birçok sektör için, plastik ve kauçuk ürünleri oldukça önemli bir tedarikçi konumunda yer almaktadır. Önemli sektörlerin başında yer alan plastik ve kauçuk, ülke ekonomilerin etkili bir kısmını oluşturmaktadır.

 

Milano Hakkında Bilgi

Finansal anlamda İtalya’nın en önemli şehirleri arasında yer alan Milano, tarihi ve modern yapıların bir arada yer aldığı görkemli bir şehirdir. Bu özellikleri Avrupa’nın keşfedilmeye değer şehirlerinden biri olması için oldukça yeterlidir.  Fakat bu özelliklerinin yanı sıra yılın her döneminde bolca etkinliklerin düzenlendiği bir şehirdir. Sizler de bu etkinlikleri takip ederek, şehri ziyaret ettiğiniz zamanda katılabilirsiniz.

Yürüyerek keyifle kolayca gezebileceğiniz Milano’nun gelişmiş bir ulaşım ağı vardır. Böylece şehrin bir uç noktasına bile dilediğiniz gibi gidebilirsiniz. Yıl boyunca binlerce turistin geldiği şehir; metro, tramvay, otobüs ve banliyö treni şehir içinde kolay bir ulaşım imkanı sağlar. Dört farklı metro hattında 111 istasyonu vardır. Milano metrosunun haritasını, havalimanlarında bulunan turizm ofislerinden alabilirsiniz. Bu ulaşım ağı şehirdeki en hızlı ulaşımı sağlar. Gece hayatının yoğun yaşandığı bölgelerde ise hizmet veren gece otobüsleri bulunur. Gece yarısından sabah saatlerine kadar hizmet veren otobüsler sayesinde dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

 

Fiera Milano Rho Fuar Alanı

Uluslararası pazar alanlarını doğrudan etkileyen ticari fuarların uğrak noktası olan Fiera Milano Rho, 1920 yılında yapılmıştır. 399.000 m² bir alan olan bu fuar merkezi, 65 konferans salonuna sahiptir. Dünya sektörleri bu fuar alanında bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurmaktadır. Şirket yıl içinde birçok farklı organizasyon düzenlemektedir.

Açıldığı günden beri aralıksız olarak faaliyet gösteren Fiera Milano Rho fuar alanı, aslında 1906 yılında Sempione Park’a kurulan bir fuar alanıydı ve 2005 yılında ismi değiştirilerek tekrar açıldı. Sahip olduğu bu geçmişinde dolayı köklü bir fuar alanıdır. Fuar alanı Milan Metro Hattı durağına Rho Fiera ile şehir merkezine bağlanmaktadır.

 

Plastik ve kauçuk sektöründe düzenlenen bu fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Bu ticari fuarlara katılım sağlamak için ihtiyacınız olan en uygun seyahat planlamasını DixiFuar sizler için düzenlemektedir. Kişiye özel ve uygun fiyatlı seyahat planlamaları için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor