Munich Fabric Start Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Munich Fabric Start Turları

 

Yılda iki defa düzenlenen Munich Fabric Start Fuarı, 23-25 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Almanya’nın canlı şehirlerinden biri olan Münih’te düzenlenmektedir. Fuar kumaşla ilgili iş yapan her işletmeyi dolaylı yoldan da olsa ilgilendirmektedir. İşletmeler bu fuarın sunduğu iş fırsatlarından, fuara katılım sağlayarak yararlanabilir.

Munich Fabric Start Fuarı dünyanın sayılı fuarları arasında gösterilmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan fuar, tekstil ve moda sektöründe olan markalar, tasarımcılar ve üreticiler için iyi bir iş platformu sağlamaktadır. Birçok moda profesyoneli koleksiyonu için burada kendine kaynak bulmaktadır. Geniş kitlesi sayesinde sektörün canlı pazarları arasında gösterilmektedir. Aynı zamanda sadece bu tarihe özel işletme odaklı “Kumaş Günleri” konseptiyle katılımcı ve ajanslara yeniliklerini sunma şansı verilmektedir. Munich Fabric Start Fuarı’na katılarak sektördeki son trendleri keşfedebilir ve sektördeki öncü firmalarla bir araya gelerek yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz.

 

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörü; giyim, ev tekstili, teknik tekstiller ve diğer birçok farklı alanda kullanılan ürünlerin tasarımını, üretimini ve tedariğini kapsamaktadır. Sektör hammaddesini hayvansal, bitkisel ya da kimyasal olarak sağlamaktadır. Giyilen her türlü ürünü içine alan sektör, bazı dekorasyon ürünlerinin üretimini de yapmaktadır. Moda sektörü ile oldukça ilişkili bir sektördür ve bu nedenle değişen modaya göre de üretim çeşitlerinde değişiklik yapmaktadır.

Geçmiş yıllardan beri faaliyetini artırarak devam ettiren tekstil, pazar alanını genişleterek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bu nedenle ülke ekonomilerinin oldukça önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Tekstil sektörü gelişen teknoloji ışığında gelişmeye devam ederek uluslararası pazar alanında sahip olduğu alanı genişletmeyi hedeflemektedir. Geniş alana sahip olan tekstil sektörü, dünya genelinde büyük bir istihdam da sağlamaktadır. Birçok ülkede tekstil fabrikaları ve işletmeleri binlerce kişiye iş imkanı sunmaktadır.

 

Münih Hakkında Bilgi

Münih Almanya’nın önemli şehirlerinden biridir. Ülkenin güneyinde yer alan şehir tarihi ve kültürü ile öne çıkmaktadır. Şehrin Ortaçağ’dan kalma yapıları Münih’in karakteristik yapısını büyük oranda oluşturmaktadır ve bu özelliği ile her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır.

Münih’te toplu ulaşım U-Bahn ya da metro, S-Bahn ya da banliyö trenleri, tramvay, otobüs ve taksiyle sağlanmaktadır. Bu ulaşım seçeneklerinin yanı sıra bisiklet ve scooter da seçenekler arasındadır. Münih’te yemek seçenekleri klasik Alman tatları ve modern dünya mutfaklarını bir arada barındırmaktadır. Bol et, sosis, patates ve bira ağırlıklı lokal yemekleri vardır. Lezzetli lokal bira markaları da şehre gelen turistlerin en çok denediği tatlardandır. Birçok farklı ülkeden turist çeken şehir, Oktoberfest etkinliği ile de bütünleşmiştir. Bazı turistler şehre özellikle bu festival için gelmektedir.

 

MOC München Fuar Alanı

1998 yılında yapılan MOC München Fuar Alanı; Münih şehrinde dört büyük alana yayılan Messe Munich Fuar Alanı’nın bir parçasıdır. MOC bölümünde çok amaçlı salonlar, sergi alanları ve toplantı odaları gibi farklı mekanlar bulunmaktadır. Burası Almanya’nın en büyük finans merkezleri arasında gösterilmektedir.

Toplamda 30.000 m²'ye kadar geniş bir alan fuar katılımcılarının kullanımına sunulmuştur. Dört geniş sergi salonu ve 13.000 m²’den fazla bir alana sahiptir. Klasik kongre oturma düzeninde salon başına 1.800 kişilik yer bulunmaktadır. Yılda yaklaşık olarak 310.000 ziyaretçi ağırlamaktadır. Salonların iyi bir şekilde ışık alması için yan kısımları pencereli şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu esnek altyapısı sayesinde farklı fuar temalarına uyum gösterebilmektedir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor