Mipim Cannes Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mipim Cannes Turları

 

Emlak ve gayrimenkul fuarı olan Mipim Cannes Fuarı, şehir planlaması ve konut piyasasının geleceğini şekillendirmektedir. Fuar bu yıl içerisinde 14-17 Mart 2023 tarihleri arasında, Fransa’nın Cannes şehrinde yapılmıştır. Gelecek fuar ise; 12-15 Mart 2024 tarihindedir. Mipim, emlak ve gayrimenkul fuarlarının arasında prestij sahibi olması ile ön plana çıkmaktadır. Sektörün içinde etkili olan birçok ismi bir araya getiren Mipim Cannes Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilere profesyonel bir deneyim sunmaktadır. Etkinlik her yıl mart ayında yapılmaktadır. Sektörün önde gelen isimleri bu ticari etkinliği yakında takip eder ve katılım sağlayarak girişimlerini ileri taşır.

 

Gayrimenkul Sektörü

Emlak sektörü konut, arsa vb mülklerin alım, satım ve kiralama gibi faaliyetlerin yapıldığı bir sektördür. Bu faaliyetler belli kurallara bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Gayrimenkul sektörü, ekonomide yaşanan krizlerden çok fazla etkilenmediği için en güvenilir yatırım alanlarından biri olarak görülmektedir. Bu sektör aynı zamanda gayrimenkul ve inşaat sektörü olarak da geçmektedir. Bu iki sektörün ayrıldığı noktalar olsa da birbiri ile oldukça iç içe olan sektörlerdir.

 

Cannes Hakkında Bilgi

Cannes Fransa’nın güneyinde yer alan bir şehirdir. Buraya ''Fransız Rivierası'' şehri denmektedir. Şehirde çeşitli fuar ve festivaller yapılmaktadır. Cannes’ta en popüler ve ünlü olan etkinlik “Cannes Film Festivali” olarak bilinmektedir. Yaz aylarında yapılan festivalle birlikte şehir çok kalabalık bir hale gelmektedir. Film festivaliyle bütünleşen bir şehir olmasıyla birlikte şehrin her köşesinde sinemaya dair bir iz bulmak çok mümkündür. Ayrıca lüks ve zenginlikleriyle öne çıkan Cannes şehri, birbirinden lüks otel yapılarına da sahiptir. 

 

Palais des Festivals et des Congrès Fuar Alanı

Palais des Festivals et des Congrès fuar alanı, Cannes şehrinde bulunan müzik vb etkinlikler için kullanılan bir fuar alanıdır. Etkinlik zamanlarından dünyanın dört bir yanından insanlar buraya toplanmaktadır. Fuar alanı şehrin göbeğinde ve denizin kenarında yer almaktadır. Sahip olduğu konum fuar alanını daha görkemli bir hale getirmektedir. Şehrin önem verilen, film festivali başta olmak üzere, kültür fuarlarının yapıldığı bir yerdir. 1959 yılında Eurovision Şarkı Yarışması burada yapılmıştır. Fuar alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

 

Mipim Cannes Fuarı Tur Programları

 

MIPIM CANNES 2024 | 2 GECE | THY | IST:

12.03.2024 tarihinde başlayan Mipim Cannes turu, 08:05’de Türk Hava Yolları uçağı ile İstanbul Havalimanı’ndan kalkacak ve 09:20’de Paris Havalimanı’na iniş yapacaktır. 2 gece süren bu tur için 539,00 EUR’dan başlayan otel seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Tur dönüşü 14.03.2024 tarihinde, saat 18:05’te Paris Havalimanı’ndan olacak, iniş ise 23:00’da İstanbul Havalimanı’na yapılacaktır.

MIPIM CANNES 2024 | 4 GECE | THY | IST:

Mipim Cannes turu 4 gecedir. 12.03.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan kalkan Türk Hava Yolları uçağı, saat 09:20’de Paris Havalimanı’na iniş yapacaktır. 4 gece boyunca kalacağınız yeri seçmek için tur programında yer alan 689,00 EUR’dan başlayan otel seçeneklerine göz atabilir ve kendiniz için en uygun olan otele karar verebilirsiniz. 16.03.2024 tarihinde 18:05’te Paris Havalimanı’ndan kalkan uçak, 23:00’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Gayrimenkul sektörü, dünyanın her yerinde önemli olan değerli bir sektördür. Bu nedenle Mipim Cannes Fuarı gibi uluslararası fuarlara katılmak, sektördeki yerinizi korumak ve geliştirmek için önemlidir. Mipim Cannes Fuarı’nda sektör geleceğine dair yeni fikirleri keşfedin, DixiFuar ile yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor