MIMS Automechanika Moskova Fuar TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MIMS Automechanika Moskova Turları

 

MIMS Automechanika Moskova Fuarı, otomotiv endüstrisi ve otomobil alanında uluslararası bir ticaret fuarıdır. Rusya’nın Moskova şehrinde olan bu etkinlik, 19-22 Ağustos 2024 tarihleri arasındadır ve bu yıl 26. kez düzenlenecektir. Fuara 30’dan fazla ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçiler ilgi göstermektedir. MIMS Automechanika Moskova Fuarı uluslararası pazarda Rusya, Avrupa ve Doğu Avrupa pazarlarına erişim için harika bir iş platformu yaratmaktadır. Her yıl burada sektör profesyonelleri bir araya gelmektedir.

 

Otomotiv ve Yan Sanayi Sektörü

Ülke ekonomileri otomotiv ve sanayi sektöründen direkt olarak etkilenmektedir. Bu nedenle bu alanda yapılan ticari fuarlar büyük bir ilgi görmektedir. Yurt dışı fuarlarının teşvik rakamları otomotiv ve yan sanayi fuarlarında oldukça büyüktür. Türkiye bu sektörde etkin bir rol sahibidir ve ülke için büyük bir ekonomik gelir kaynağıdır. Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’nun önde gelen otomotiv üreticilerinin büyük bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır. Otomotiv ve yan sanayi sektörü, ülkedeki iş imkanlarını artırarak büyük bir istihdam sağlamaktadır.

 

Moskova Hakkında Bilgi

Moskova, Rusya’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Ülkenin Avrupa bölgesinde yer alan şehir, Oka ve Volga nehirleri arasındadır. Şehir Rus kültürünü her anlamda iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Bunu şehrin mimarisinden ulaşım ağına kadar her yerde görebilirsiniz. Şehrin sahip olduğu metro ağı görsel bir şölendir ve her metro istasyonu için farklı bir konu seçilmiştir. Resim ve heykellerle işlenmiş olan metro istasyonları sayesinde şehrin birçok yerine ulaşım sağlanabilmektedir. Şehrin sahip olduğu düzenli yapı elverişli ulaşımın yanı sıra kolay bir şehir turu imkanı da sunar. İyi bir şehir turun sonunda Moskova’nın hareketli gece hayatını da deneyimleyebilirsiniz.

 

Expocentre Fuar Alanı

Expocentre, merkezi Rusya’da yer alan anonim bir şirkettir. Uluslararası birçok etkinlik bu fuar alanında yapılmaktadır. Rusya’da düzenlenen ticari etkinlikler için genel olarak Expocentre fuar alanı tercih edilmektedir. Burası dünya ticareti için önemli pazar merkezlerinden biridir. Moskova Expocentre, ilk sergisini 1959 yılında yapmıştır ve uluslararası statüye 1964 yılında kavuşmuştur. Expocentre fuar alanı 250 bin m² toplan alana sahiptir ve 165 bin m²’si sergi alanıdır. Yılda 100’den fazla ülkeden katılımcı bu fuar merkezine gelmektedir.

 

MIMS Automechanika Moskova Tur Programları

 

MIMS AUTOMECHANIKA MOSKOVA 2023 | 5 GECE | THY | IST:

20.08.2023 tarihli Türk Hava Yolları uçağı, İstanbul Havalimanı’ndan 01:10’da kalkış yapacaktır ve saat 05:00’da Moskova Havalimanı’na iniş yapacaktır. 1.119,00 EUR’dan başlayan fiyatlarla birden fazla otel seçeneklerine göz atabilirsiniz. Havalimanı-otel-havalimanı arası transferler de tur paketine dahil şekildedir. 25.08.2023 tarihinde 01:30’da kalkış yapan uçak, 05:25’de İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

MIMS AUTOMECHANIKA MOSKOVA 2023 | 3 GECE | THY | IST:

Mims Automechanika Moskova turu 3 gecedir. 21- 24 Ağustos 2023 tarihleri arasındadır. İstanbul Havalimanı’ndan saat 07:10’da kalacak olan Türk Hava Yolları uçağı, saat 11:00’da Moskova Havalimanı’na varacaktır. Tur içerisindeki oteller 979,00 EUR’dan başlayan fiyatlar ile kahvaltı dahil gibi avantajlı seçeneklerledir. Otel seçeneklerinden kendinize en uygun olan oteli seçebilirsiniz. Dönüş zamanında 19:35’te Moskova Havalimanı’ndan kalkış yapan uçak, 23:35’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Otomotiv ve sanayi sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. MIMS Automechanika Moskova Fuarı başta olmak üzere diğer ticari fuarlara katılmak için DixiFuar’ın hazırladığı uygun ve özel seyahat planlamalarına göz atabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor