MIMS Automechanika Moskova

 

Otomotiv endüstrisi ve otomobil bileşenleri alanında uluslararası ticaret fuarı olan MIMS Automechanika Moskova Fuarı bu yıl, 19-22 Ağustos 2024 tarihlerinde Moskova Expocentre fuar alanında düzenlenecektir. 26. kez gerçekleştirilecek fuar, 4 gün boyunca ticari ziyaretçiler ve sektör profesyonellerini buluşturan bir merkez olacaktır. Her yıl 30’dan fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşen MIMS Automechanika Moskova 2024, uluslararası ticarette Rusya, Avrupa ve Doğu Avrupa pazarlarına erişim için harika bir iş platformu yaratmaktadır. 

MIMS Automechanika Moskova Fuarı, otomotiv sektörünün yanı sıra yedek parça üreticileri, otomotiv servis ekipmanları sağlayıcıları, otomotiv aksesuarları üreticileri, bakım ve onarım hizmetleri gibi birçok alt sektörü kapsamaktadır. Bu geniş ürün yelpazesi sayesinde fuar, kapsamlı bir ticari platform özelliği kazanmaktadır. Geleceğin otomotiv sektörüne yön veren teknolojik ve yenilikçi çözümlerle dolu MIMS Automechanika Moskova Fuarı'na katılarak sektörün nabzını tutabilir, iş bağlantıları kurabilir ve en son trendleri keşfedebilirsiniz.

 

MIMS Automechanika Moskova Fuarı, Satış Hacminizi Artırır!

Otomotiv ekipmanları, araç bakım ürünleri, yedek parça ve satış sonrası hizmet alanında uluslararası öneme sahip MIMS Automechanika Moskova, sektörde yeniliklerin tanıtımı, yeni pazarların yaratılması ve geliştirilmesi için mükemmel bir fırsat. Çoğunlukla Rusya ve Doğu Avrupa ülkelerinden gelen distribütör, ithalatçı, tedarikçi ve perakendecilerle yakın temasa geçebileceğiniz fuar, markanızın coğrafi alanlarını genişletecek potansiyeli size sunuyor.

MIMS Automechanika Moskova, 50 bin metrekareden fazla alanda otomotiv endüstrisinin bugününe ve yarınına yenilikçi teknolojilerle kaynak yaratıyor. Lider iş platformunun ziyaretçilere sunduğu hizmet alanlarında; otomobil parça ve bileşenlerinden onarıma, yıkama, yağlama, bakım istasyonlarından aksesuarlara, akülerden elektronik ürünlere, elektrikli araçlardan otonom araçlara, alternatif sürücü sistemlerinden alternatif yakıtlara, kamera sistemlerinden hareket kontrol sistemlerine, dijital çözümlerden satış sonrası desteğe kadar sektörün tüm bileşenleri yer alıyor.

Fuar süresince profesyonel sunumlar düzenleniyor ve alanında uzman isimlerden danışmanlık alınabiliyor.

 

Sayılarla MIMS Automechanika Moskova

 

Fuar 2018 sunumunda,

 

Fuarın 2019 sunumunda,

 

2020 yılı dijital sunumunda,

 

MIMS Automechanika Moskova 2022 verileri,

 

MIMS Automechanika Moscow Katılımcı Listesi

Otomotiv üretim, satış sonrası ve hizmet sektöründe düzenlenen MIMS Automechanika Fuarı 19-22 Ağustos 2024 tarihleri arasındadır. Katılımcı ve ticari ziyaretçileri tarafından merakla beklenen MIMS Automechanika Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son 2023 yılında düzenlenen MIMS Automechanika Fuarı’na 7 Türk firması katılmıştır. Pazardaki pasta dilimini daha büyük bir şekilde alan bu firmalar 2024 yılında yapılacak olan fuara da katılmayı beklemektedir. Türk firmalarının katılımın da artması beklenen 2024 yılında uluslararası firmalardan daha büyük bir ilgi beklenmektedir.

En son düzenlenen MIMS Automechanika Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Yurt Dışı Seyahatlerinizi DixiFuar Ayrıcalığı ile Planlayın

Otomotiv sektöründe uluslararası bağlantılarınızı artırmak ve mevcut ilişkileri güçlendirmek için bölgenin lider iş platformu MIMS Automechanika Moskova’da yerinizi alın. Her yıl daha fazla katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapan organizasyona katılmak için ulaşımdan konaklamaya ihtiyacınız olan her şey DixiFuar’da. Siz de prestijli fuarlara seyahatinizi DixiFuar ayrıcalıklarıyla planlayın, rahat edin.

 

MIMS Fuarı Hakkında Bilgiler

21-24 Ağustos 2023 tarihinde MIMS Automechanika Moskova Fuarı için en uygun paket program alternatifleri Dixifuar.com'da

Fuar Adı İngilizce MIMS Automechanika Moscow
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Yedek Parça Fuarı
Tarihler 19-22 Ağustos 2024
Ülke  Rusya
Şehir Moskova
Fuar Alanı Expocentre
Fuar Web Sitesi   Tıklayın
Fuar İletişim e-mail Sergey.Ribchak@itemf.ru
Organizatör ITEMF EXPO
Organizatör e-mail  info@itemf.ru
Sektörler   Otomobil, Yedek Parça, Ekipman ve Araç Bakım Ürünleri
Ürün Grupları Güç Aktarım Organları, Şasi, Aks, Direksiyon, Fren, Tekerlek, Karoser, Gövde, Sac Metal Parçalar, Çatı Sistemleri, Montaj Parçaları, Oto Camı, Tampon, Sabitleyici Elemanlar, Sigorta Elemanları,Keçe, Rulmanlar, Kokpit, Enstrümanlar, Hava Yastıkları, Koltuk, Isıtma Sistemleri, Klima Sistemleri, Elektrikli Eksperleri, İç Filtreler, CNG, LNG, LPG, Hidrojen, Şarj Aksesuarları, Motor Elektroniği, Araç Aydınlatma, Akıllı Trafik Sistemleri, Otomotik Klima Sistemleri, Koltuk Isıtıcıları ve Koltuk Havalandırması, Elektrikli Koltuk Ayarı, Anahtarsız Çalıştırma, Direksiyon Sistemleri, Araçlar için Aksesuarlar, Spor Egzoz Sistemi, Spor Hava Filtresi, Spor Şasi, Çip ve Motor Tuning, Ses Tasarımı, Koltuk, Clubsport, Ses Sistemi, Navigasyon, Multi-Medya, Boyama ve Korozyon Önleme, Akaryakıt ve Madeni Yağlar
Fuar Metrekare Bilgisi   40.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.403
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 28.900
Düzenlenme Sıklığı Her Sene
Fuar Giriş Ücretleri €5
Fuarın Şehre Mesafesi 5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Linkedin
Youtube
Sektöre Ait Birlik ve Odalar OSD (Otomotiv Sanayi Derneği), ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği), OSS (Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği), OMD (Otomotiv Mühendisleri Derneği), OİB (Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği)
Sektöre Ait Dergiler Auto Spare Parts World, Commercial Vehicles World, Auto World, Autocar, Autoshow

 

MIMS Automechanika Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

MIMS Automechanika Moscow katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Asya ve Orta Doğu'nun en büyük otomotiv yedek parça fuarı MIMS Automechanika 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen MIMS Automechanika Fuarı 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

MIMS Automechanika Moscow ne zaman gerçekleşecek?

19-22 Ağustos 2024 tarihleri arasında Rusya Moskova'da gerçekleşecektir.

MIMS Automechanika Moscow Fuarı nerede gerçekleşiyor?

Rusya Moskova WTC Expocentre fuar alanında düzenlenecektir.

MIMS Automechanika Moscow fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Fuar alanına tren, otobüs, taksi ve vip ile ulaşım vardır.

MIMS Automechanika Moscow fuarına yakın mesafedeki oteller nelerdir?

COURTYARD BY MARRIOTT MOSCOW CITY CENTER, IMPERIA CITY HOTEL, MERCURE ARBAT MOSCOW, PETER 1 HOTEL MOSCOW, THE ROOMS BOUTIQUE MOSCOW gibi fuar alanına yürüme veya yakın mesafede oteller bulunmaktadır.

MIMS Automechanika Moscow fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

MIMS Automechanika milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

MIMS Automechanika Moscow fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor