Medic East Africa Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Medic East Africa Turları

 

Medic East Africa, her yıl Kenya’nın başkenti Nairobi’de düzenlenen önemli bir sağlık fuarıdır. Bölgedeki sağlık sektörünün önde gelen profesyonellerini ve sağlık hizmeti sağlayıcılarını bir araya getirmeyi amaçlar. Medic East Africa, sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmaların, tedarikçilerin, sağlık teknolojisi şirketlerinin, medikal ekipman üreticilerinin ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının bir araya geldiği bir platformdur. Fuar, bu sene 04-06 Eylül 2024 tarihlerinde Kenyatta International Convention Centre fuar alanında düzenlenecektir.

 

Medikal ve Sağlık Sektörü

Medikal ve sağlık sektörü; insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve tedavi etmek için tıbbi ürünler, hizmetler ve teknolojilerin üretildiği bir sektördür. Bu sektör; hastaneler, klinikler, tıp merkezleri, laboratuvarlar, sağlık hizmeti sağlayıcıları, medikal cihaz üreticileri, ilaç firmaları ve diğer sağlık sektörü paydaşlarını kapsar. Sektör; istihdam yaratma, ekonomik büyüme ve inovasyon alanında da büyük bir öneme sahiptir. Medikal ve sağlık sektörü fuarlarına katılmak; şirketler için marka bilinirliğini artırma, yeni müşterilerle bağlantı kurma, ürün ve hizmetlerini tanıtma ve sektördeki yenilikleri keşfetme fırsatı sunar. Aynı zamanda fuarlarda düzenlenen seminerler, konferanslar ve eğitim programları sayesinde sektördeki profesyonellerin bilgi ve becerilerini güncellemeleri sağlanır.

 

Nairobi Hakkında Bilgi

Nairobi, Kenya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Doğu Afrika’da bulunan bu modern ve gelişmiş şehir; ticaret, finans, kültür ve turizm açısından önemli bir merkezdir. Nairobi, doğal güzellikleri ve çarpıcı doğasıyla ünlüdür Nairobi Ulusal Parkı, şehir merkezine yakın bir konumda bulunan bir ulusal parktır. Bu parkta çeşitli vahşi hayvanlar, yırtıcılar ve kuşlar gibi çeşitli türler bulunur. Nairobi’de ayrıca David Sheldrick Wildlife Trust ve Giraffe Centre gibi vahşi yaşamı koruma merkezleri de bulunur.

Şehir, çeşitli kültürel ve tarihi mirasa sahiptir. Kazı Sanatları Merkezi, Kenya’nın yerli halk gruplarının sanat ve el sanatlarını sergileyen bir müzedir. Karen Blixen Müzesi, ünlü Danimarkalı yazar Karen Blixen’in yaşadığı evdir ve ünlü “Out of Africa” kitabının da yazıldığı yerdir.

Nairobi, ticari ve finansal bir merkez olması nedeniyle iş dünyası için önemli bir cazibe merkezidir. Konferans ve fuarlar için de popüler bir destinasyondur. Uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapan Kenyatta International Convention Centre’de; ticari fuarlar, konferanslar ve sergiler düzenlenir.

 

Kenyatta International Convention Centre

Kenyatta International Convention Centre (KICC), Nairobi, Kenya’da bulunan önemli bir kongre ve konferans merkezidir. Adını Kenya’nın ilk başkanı Jomo Kenyatta’dan almıştır.KICC, şehir merkezinde yer alan yüksek bir yapıdır ve Nairobi’nin sembolik simgelerinden biridir. 28 katlı bir gökdelen olan bu merkez, 1973 yılında tamamlanmıştır. Burası en büyüğü 4 bin kişi kapasiteli; çok sayıda toplantı salonu, konferans salonu ve sergi alanına sahiptir. Ayrıca 360° dönerek şehrin panoramik manzarasını sunan döner bir restoran da bulunur. KICC, uluslararası bir etkinlik merkezi olarak Nairobi’nin turizm ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur. Farklı sektörlerden profesyoneller, akademisyenler ve diğer ilgili kişiler, burada düzenlenen etkinliklere katılarak iş bağlantıları kurabilir ve ticari fırsatlar arayabilirler. 

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor