Mebel Moskova TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mebel Moscow Turları

 

Mebel Moscow Fuarı Rusya’nın Moskova şehrinde, yılda bir defa düzenlenmektedir. Her yıl sonbahar mevsiminde yapılan fuar bu yıl, 20-24 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Sektörün en önemli ticari etkinlikleri arasında gösterilen Mebel Fuarı, Moskova Expocentre Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

Uluslararası Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Fuarı olan Mebel Moskova, Rusya ve Doğu Avrupa’da bulunan en büyük mobilya fuarı olarak bilinmektedir. Mebel Rusya Fuarı klasik mobilya, iç mekan ve mobilya tasarımı, mobilya parçaları ve bileşenleri, döşeme malzemeleri ve iç tekstiller, iç cam ve seramik ürünler, iç aydınlatma gibi birçok farklı içeriklere sahiptir.

 

Mobilya ve Dekorasyon Sektörü

Mobilya ve dekorasyon sektörü; ev ve ofis eşyaları, aksesuarları ve dekor ürünlerin tasarım, üretim ve pazarlamasını yapan dinamik bir sektördür. İnsan yaşamının önemli bir parçası olan bu sektörle birlikte yaşam alanları daha konforlu hale gelmektedir. Türkiye’de mobilya sektörü genel hatlarıyla küçük işletmeler bazında üretim sağlamıştır. Fakat son zamanlarda orta ve büyük ölçekli firmalar da varlık göstermeye başlamıştır.

Sektörün önemi ev ve ofis dekorasyonuna verilen önemle birlikte artmıştır. Sektör, insanların farklı tercih ve taleplerine cevap verebilmek adına sürekli olarak değişim göstermektedir. Yenilikçi ve farklı tarzda ürünler sunmak, sektörün başlıca amaçlarından biri haline gelmiştir. Hızla gelişen teknoloji de mobilya ve dekorasyon sektörüne doğrudan etki etmektedir.

 

Moskova Hakkında Bilgi

Moskova, köklü geçmişe sahip olan bir şehirdir. Tarihi 12. yüzyıla kadar uzanan bu şehir 1147 yılında kurulmuştur. Moskova zaman içerisinden Rusya’nın merkezi haline gelmiştir ve bugün Rusya’nın en büyük şehri konumundadır. Moskova ülkenin ekonomik, politik ve kültürel merkezi olarak gösterilmektedir.

Kültürel açıdan kendinde birçok zenginlik barındıran bu başkent, Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden biridir. Sahip olduğu kendine has mimarisi ve zengin geçmişi ile her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Kremlin Sarayı, hem siyasi bir güç merkezi hem de büyüleyici bir Rus mimari örneğidir. İvan Kulesi, Kremlin Sarayı’nın en tanınmış yapısıdır ve Rusya’nın sembolü olarak görülmektedir. Ayrıca Aziz Vasil Kadetrali ise en ikonik yapılar arasındadır ve sahip olduğu renkli kubbeleri ile ünlüdür.

 

Moskova Expocentre Fuar Alanı

Moskova Expocentre yapım yılı :1959 olan, köklü bir ticaret merkezidir. Bu fuar alanı Rusya ve Doğu Avrupa’da yer alan en büyük fuar organizatörü olarak bilinmektedir. 250.000 m² bir kullanım alanına sahiptir. Popüler bir iş mekanı olan Moskova Expocentre sahip olduğu geniş alanı ile büyük ürünleri olan fuar etkinliklerini rahatça ağırlayabilmektedir.

Moskova Expocentre, Rusya‘nın Moskova şehrinde bulunan anonim bir şirkettir. Uluslararası pazar alanında faaliyet gösteren firmalar için önemli ticaret merkezlerinden biri olan Moskova Expocentre, 60 yılı aşkın süredir uluslararası fuar organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

 

Mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik gerçekleştirilen ticari fuarlara katılarak, birçok farklı iş imkânına sahip olunabilmektedir. Yeni iş bağlantıları kurmak ve uluslararası pazar alanında söz sahibi olmak için bu fuarlar çok etkili ve önemlidir. Katılmak istediğiniz fuarlar için iyi bir seyahat planlamanızın da olması gerekir. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamalarını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor