London Build Expo Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

London Build Expo Turları

 

London Build Expo Fuarı, Birleşik Krallık’ın Londra şehrinde 15-16 Kasım 2023 tarihlerinde Olympia London fuar alanında yapılan fuar, her yıl düzenlenmektedir. Yapı ve inşaat sektörünün öncü firmaları ve yeni girişimcileri, bu ticari etkinliği sektör için bir avantaj olarak görmektedir. London Build Expo Fuarı’nda her yıl yeni iş bağlantıları kurularak uluslararası pazar canlı tutulmaktadır.

 

Yapı ve İnşaat Sektörü

Barınma ihtiyacı başta olmak üzere yaşamla ilgili olan her alanı geliştirme konusunda etkin bir rol alan yapı ve inşaat sektörü, ülke ekonomilerinde geniş bir etki alanına sahiptir. Bu nedenle ülke ekonomilerinin gelişmesi, kalkınma ve istihdam gibi konularda önem verilen sektörlerden biridir. Yapı sektörü; konut, ticari ve sanayi yapıların inşası, şehir altyapıları ve planlaması gibi alanları içine almaktadır.

Yapı ve inşaat sektörü, sürekli artan nüfusla beraber sürekli ihtiyaç duyulduğu için her daim gelişmeye ve büyümeye açıktır. Aynı zamanda gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve ürün gruplarıyla teknolojiye ayak uydurabilen bir sektördür.

 

Londra Hakkında Bilgi

İki bin yıllık tarihiyle dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Londra, Birleşik Krallık’ın başkentidir. Şehirde bulunan Thames Nehri, şehrin kendine has özelliklerinden biridir. İngiltere’nin en büyük şehri olan Londra, canlı atmosferi ile bilinir. Şehrin etnik bir yapısı vardır. Bu yapı farklı mutfak lezzetlerinin bir araya gelmesine neden olur. Şehirde neredeyse her mutfağa ait yemek bulunabilir.

Londra’nın simgesi olan Big Ben, ünlü saat kulesidir. Şehre kazınan özelliklerden biri olan saat kulesi, sahip olduğu büyüklüğü ve güzelliği ile görenleri etkiler. Big Ben saat kulesinin yakınlarında bulunan Buckingham Sarayı; İngiltere Kraliyet Ailesi’nin resmi ikametgah yeridir. Saray önünde her gün bekçi değişim töreni yapılır ve bu tören binlerce turistin ilgilini çeker. Londra’nın gelişmiş bir ulaşım ağı vardır ve böylece şehrin birçok noktasına kolayca gidebilirsiniz.

 

Olympia London Fuar Alanı

Londra'nın Kensington bölgesinde bulunan Olympia London fuar alanı, bugüne kadar ilham verici birçok uluslararası ticari etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Farklı temalara sahip ticari fuar, etkinlik ve konferansa göre şekil alabilen esnek bir altyapıya sahiptir. Fuar alanının 10 bin kişilik kapasitesi vardır.

İlk olarak 1886'da açılan mekana zamanla eklemeler yapıldı ve bugünkü halini aldı. Olympia London, sahip olduğu mimari görünümü ile dikkat çekmektedir. Günümüzde her yıl 12 milyon kadar ziyaretçiyi ağırlayan bir fuar alanıdır. Burada düzenlenen her bir ticari fuar, uluslararası pazarda yeri olan katılımcıları ve ticari ziyaretçileri bir araya getirerek iş birlikleri ve iş ağı oluşturma fırsatları yaratmaktadır.

 

London Build Expo Fuarı Tur Programları

 

LONDON BUILD 2023 | 3 GECE | THY | IST:

London Buid 2023 tur programı, w3 gece olarak düzenlenmiştir. 14.11.2023 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan saat 08:55’te kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 09:55’te Heathrow Havalimanı’na iniş yapacaktır. Sizler için hazırlanan tur programlarına uçak, otel ve kahvaltı hizmetleri dahildir. Bu avantajlı tur paketleri 719 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır. 17.11.2023 tarihinde Heathrow Havalimanı’ndan saat 22:35’te kalkış yapan dönüş uçağı, saat 05:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

LONDON BUILD 2023 | 1 GECE | THY | IST:

15.11.2023 tarihinde ve İstanbul Havalimanı’ndan saat 08:55’te kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 09:55’te Heathrow Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 1 gece boyunca konaklayacağınız bu tur paketleri 549 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarladır ve uçak, otel, transfer dahil şekildedir. 16.11.2023 tarihinde ve Heathrow Havalimanı’ndan kalkış yapan dönüş uçağı, saat 05:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş gerçekleştirecektir.

 

Yapı ve inşaat sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamanız olursa zaman kaybı yaşamazsınız. Sizler için özel olarak hazırlanan ve uygun fiyatlara sahip seyahat planlamalarını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor