Light + Building Frankfurt Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Light + Building Frankfurt Turları

 

Light & Building Frankfurt Fuarı 03-08 Mart 2024 tarih aralığında ve Almanya’nın en önemli kent merkezlerinden biri olan Frankfurt şehrinde yapılacaktır. Aydınlatma ve yapı hizmetleri teknolojisi sektörünün uluslararası buluşma yeri olarak belirlenen ticari etkinliklerinden biridir ve fuar için Messe Frankfurt Fuar Alanı seçilmiştir. Fuarda tüm yönleriyle aydınlatma trendlerine, ev ve bina hizmet teknolojisine odaklanılmaktadır. Light + Building Frankfurt’un ilk kuruluş yılı 2000 senesidir ve kurulduğu günden beri iki yılda bir düzenlenmektedir. Bu geniş çaplı etkinlik dünyanın her yerinden mimarlar, elektrik mühendisleri, teknisyenler, planlamacılar ve perakendeciler için büyük bir değer yaratmaktadır. Fuar yeni iş bağlantıları ve uluslararası pazar alanında etkinlik kazanma gibi farklı iş fırsatları sunmaktadır.

 

Aydınlatma Sektörü

Aydınlatma sektörü; aydınlatma ürünlerini tasarlayan, üreten, satışı ve dağıtımını yapan bir sektördür. Başlarda yalnızca lamba üretiminin yapıldığı sektör zaman içerisinde ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir. Yakın zamanda hızlı bir büyüme yaşayan sektör; ev, iş yerleri, sokaklar ve diğer birçok iç ve dış mekan için ürün üretmekte ve aynı zamanda sistem hizmeti yapmaktadır. Sektör bununla birlikte kişiye göre değişen özel hizmetler de sunmaktadır.

Son yıllarda aydınlatma teknolojilerinde ileri düzey LED teknolojilerinin kullanımı ve enerji verimliliği odaklı çözümlerin arayışı, sektörün büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan başlıca etkenlerden biridir. Ayrıca artan yapılaşma ve perakende sektörüne bağlı olarak daha estetik ve güvenli aydınlatma çözümlerine olan talep de artmıştır.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt Main Nehri kıyısına kurulmuş Almanya’nın beşinci büyük şehridir. Kozmopolit bir şehrin yoğunluğu Frankfurt’ta tam anlamı ile hissedilmektedir. Şehir ziyaretçileri için çok çeşitli kültürel ve yaratıcı seçenekler sunmaktadır. Geleneksellik ve modernliğin bir arada harmanlandığı bu şehirde 38 müze gezisinden, keyifli kültürel aktivitelere kadar birçok farklı etkinlik planlanabilmektedir. Almanya ve Avrupa’nın önde gelen konferans merkezlerinden biri olan şehre iş amacı ile de çok fazla iş insanı gelmektedir.

Frankfurt Avrupa’nın en büyük havalimanlarından birine sahiptir. Binlerce yoldu bu havalimanından geçmektedir. Ayrıca şehir hızlı tren, metro ve omnibüs gibi farklı ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Messe Frankfurt, sektörlerin güven duyduğu bir fuar alanıdır ve yılda yaklaşık olarak 250 etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Farklı fuarlar için yenilikçi ağ platformları sunan Messe Frankfurt Fuar Alanı, bünyesinde düzenlediği etkinliklerin çapı ve çeşitliliği ile popüler bir iş mekanıdır. Esnek, son teknolojiye uygun ve özelleştirilmiş hizmetleri ile düzenlediği her fuar etkinliği için başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Avrupa ve Almanya’nın iyi ulaşım bağlantılarına sahip olmasıyla da düzenlenecek olan ticari fuarlar, kongreler, sergiler ve diğer etkinlikler için öne çıkan bir fuar alanıdır. Aynı zamanda Messe Frankfurt lojistik, stant yapımı, pazarlama, yemek hizmetleri ve catering gibi farklı hizmetler de sunmaktadır.

 

Light + Building Frankfurt Tur Programları

 

LIGHT & BUILDING FRANKFURT 2024 | 5 GECE | THY | IST:

Light & Building Frankfurt Fuar turu 5 gece olarak planlanmıştır. 03.03.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan saat 09:20’de kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:40’da Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. 939 EUR’dan başlayan uygun fiyatlarla olan tura uçak, otel, transfer ve kahvaltı gibi avantajlı seçenekler dahildir. 08.03.2024 tarihinde Frankfurt Havalimanı’ndan saat 18:10’da kalkış yapan THY dönüş uçağı, saat 23:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

LIGHT & BUILDING FRANKFURT 2024 | 7 GECE | THY | IST:

02.03.2024 tarihinde saat 09:20’de İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları uçağı, saat 10:40’da Frankfurt Havalimanı’na iniş yapacaktır. Toplamda 7 gece süren Light & Building Frankfurt Fuar turuna uçak, otel, transfer ve kahvaltı gibi avantajlar dahil şekildedir. 09.03.2024 tarihinde Frankfurt Havalimanı’ndan saat 18:10’da kalkış yapan THY dönüş uçağı 23:15’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Aydınlatma sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok yeni iş avantajına sahip olabilir ve etki alanınızı genişletebilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuarlar için iyi bir seyahat planlamasına ihtiyacınız vardır. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamalarını DixiFuar yapar. Mükemmel düşünülmüş fuar tur programlarını kaçırma ve DixiFuar sitesinden hemen incele.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor