ISH Frankfurt Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ISH Frankfurt Turları

 

İklimlendirme sektörünün önemli ticari etkinliklerinden biri ISH Frankfurt Fuarı 17-21 Mart 2025 tarihleri arasında yapılacaktır. Dünyanın önde gelen ticaret fuarı ISH her iki yılda bir, Almanya’nın Frankfurt şehrinde ve Messe Frankfurt Fuar Alanı’nda yapılmaktadır. Binalarda su ve enerji yöntemine odaklanan bir ticaret fuarıdır. Modern banyo tasarımı, sürdürülebilir ısıtma ve klima teknolojisi ile akıllı ev sistemlerine için trendleri belirlemektedir.

ISH Frankfurt Fuarı için seçilmiş olan sergi alanı, büyük bir mekan olması ile öne çıkmaktadır. Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektörü için oldukça uygun bir fuar merkezidir. ISH Fuarı yaşanan çevre ve iklim problemleri için birçok çözüm sunuyor; iklim koruma hedeflerine ulaşılması, yenilenebilir enerjilerin kullanımı yoluyla kaynakların korunması, artan dijitalleşme ve akıllı teknolojiler bu çözümlerden öne çıkanlarıdır. Fuar, sektörün bir araya gelerek yeni iş bağlantılarına sahip olabilmesi için iyi bir platform sunmaktadır.

 

İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma Sektörü

İklimlendirme, ısıtma ve soğutma sektörü; günümüzde önemli gelişmeler gösteren sektörlerden biridir. Binaların uygun sıcaklık ve nem koşullarını sağlama amacı ile kullanılan sistem ve teknolojilerin tamamını kapsamaktadır. Binalara göre değişiklik gösteren sistemlerin tasarım, üretim, kurulum ve bakımını bu sektör yapmaktadır.

İklimlendirme, ısıtma ve soğutma sektörü genel olarak iklim koşullarına bağlı şekilde değişen sıcaklık veya soğukluk taleplerini karşılamaktadır. Teknolojiyle birlikte değişen ve gelişen bu sektör yatırımcı ve girişimciler için cazip sektörlerden biri olmuştur. Sektördeki dijitalleşme ve otomasyon trendleri alıcıların dikkatini çekmektedir ve pazar buna göre şekil almaktadır. Sahip olduğu bu özellikler nedeni ile yatırımın yapıldığı iş alanlarından biridir ve enerji tüketimi konusunda çevreci bir yaklaşım benimsemektedir.

 

Frankfurt Hakkında Bilgi

Frankfurt şehri Main nehri kıyısında kurulmuş olan Almanya’nın beşinci büyük şehridir. Frankfurt, silüetinde gökdelenlerin yer aldığı tek Alman şehirlerindendir ve bu nedenle Main Nehri üzerindeki konumundan dolayı "Mainhattan" takma adını almıştır. Almanya'daki en yüksek on binanın tümü Frankfurt şehrinde bulunmaktadır. Ülkenin en önemli kent merkezlerinden biridir. Merkezi konuma ve Avrupa’nın üçüncü büyük havalimanına sahip olması nedeniyle Avrupa’nın trafik merkezidir.

Frankfurt sadece Almanya için değil, aynı zamanda Avrupa için de önemli bir finans ve fuar şehridir. Frankfurt yaklaşık 800 yıldır ticaret fuarlarıyla tanınmaktadır. Küresel bir finans merkezi olan şehir, Avrupa Merkez Bankası ile başka birçok ulusal ve uluslararası finans kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin sahip olduğu bu özellik iş piyasası anlamında iyi fırsatlar sunmaktadır.

 

Messe Frankfurt Fuar Alanı

Messe Frankfurt, dünyanın en büyük ve en tanınan fuar merkezlerinden biridir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında etkinliklere organizatörlük ve ev sahipliği yapmaktadır. Frankfurt şehrinde bulunan fuar merkezi, Messe Frankfurt’un ana faaliyet alanıdır. 590.000 m² bir kullanım alanına sahiptir.

Messe Frankfurt Almanya’da her yıl 3,6 milyar Euro'luk bir satın alma gücü yaratmaktadır ve bunun büyük bir kısmı Frankfurt’a aittir. Yıl içinde yaklaşık olarak 250 etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Fuar alanının alt yapısı esnek, son teknolojiye uygun ve özelleştirilmiş farklı hizmetleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. İyi ulaşım bağlantılarına sahip Messe Frankfurt; birbirinden farklı temaları olan ticaret fuarları, sergiler ve konferanslar düzenlemektedir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor