Integrated Systems Europe Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Integrated Systems Europe Turları

 

Integrated Systems Europa Fuarı 30 Ocak - 02 Şubat 2024 tarihleri arasında, İspanya’nın Barselona şehrinde 4 gün boyunca devam edecektir. Dünyanın önde gelen Entegre Sistemler Fuarı için Fira Barceolan Gran Via Fuar Alanı seçilmiştir.

Ülkelerin önde gelen teknoloji mucitlerini ve çözüm sağlayıcılarını bu fuarda sergileyerek, büyük ve ilham verici konferans, etkinlik ve deneyimler bir arada düzenlenmektedir. Fuarda sergilenen ürünlerin yanı sıra teknoloji turları da düzenlenmektedir. Geleceğin teknoloji sunumlarının yapıldığı bu fuara katılım sağlayan büyük ya da küçük ölçekli firmalar, çok sayıda iş bağlantısı kuma fırsatı yakalayabilmektedir.

 

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü

Hızla gelişen sektörlerin başında gelen bilgi ve iletişim teknoloji sektörü; yazılım geliştirme, bulut teknolojisi, bilişim güvenliği, mobil uygulamalar, veri depolama ve dağıtımı, sosyal medya ve diğer teknolojik çözümler gibi alanlarda hizmet vermektedir. İş dünyası başta olmak üzere birçok farklı alanda kendisini gösteren bir sektördür.  Dijitalleşen dünya büyük oranda bu alandan beslenmektedir. Sektörün son zamanlarda hızla büyümesinin temel nedeni artan taleptir. Buna göre her alana hitap etmek ve artan talebi karşılayabilmek için sektör kendini sürekli olarak geliştirir.

 

Barselona Hakkında Bilgi

Barselona İspanya'nın Akdeniz kıyısındaki en önemli limanı ve ticaret merkezidir. Katalonya özerk bölgesinin başkenti olan Barselona şehri, dünyanın en çok turist çeken şehirlerinden biridir. Barselona’yı dolaşırken gittiğiniz her yerde farklı turist grupları görebilirsiniz, bu da size daha rahat hissettirebilir. Yaklaşık olarak şehrin %20’si yabancılardan oluşmaktadır ve bu sayı da her geçen gün artıyor. Şehrin harika mimarisini, doğasını, plajlarını ve sunduğu dünya mutfağını keşfedebilirsiniz.

Barselona bisiklet dostu bir şehirdir ve burada rahatça bisiklet turu yapabilirsiniz. Şehir 2019 yılında dünyanın en iyi 13. bisiklet dostu şehri seçilmiştir. Her zaman yapılacak bir şeylerin olduğu Barselona’da renkli gece hayatı, festivaller ve farklı içeriklere sahip etkinlikler de vardır.

 

Fira Barcelona Gran Via Fuar Alanı

İspanya’da bir sergi ve ticaret merkezi olan Fira Barcelona Gran Via Fuar Alanı, Avrupa’nın en büyük ve modern ticaret merkezlerindendir. Pritzker Mimarlık Ödülü sahibi Toyo Ito tarafından tasarlanan bir mekandır. Özellikle endüstriyel ve profesyonel fuarlar açısından İspanya’da bulunan ticaret fuarı pazarına öncülük etmektedir. Her yıl kendi sektöründe uzmanlığı olan fuarlara ev sahipliği yapmaktadır.

Gelişmiş teknik ve lojistik özelliklerine sahip fuar alanı, birbirine bağlanan 8 salona sahiptir. Ziyaretçiler bağlantılı ama farklı olan bu salonlara yürüyüş yollarından ulaşabilmektedir. Farklı temalara sahip etkinlikler için çeşitli alanlar içermektedir. Bu alanlardan öne çıkanı; Salon 8'de yer alan ve 3.000 ila 12.000 kişilik oturma kapasitesine sahip tamamen modüler ve çok yönlü bir alan olan Kongre Merkezi'dir. Havalimanına çok yakın ve Barselona toplu taşıma ağına bağlı bir konumda yer almaktadır.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor