IMM Köln TurlarıBu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

IMM Köln Fuar Turları

 

IMM Köln Fuarı mobilya ve ev içi dekorasyon ürünleri alanında lider olan fuarlardan biridir. Fuar bu yıl, 14-18 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecektir. IMM Cologne, 1949 yılından beri her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen uluslararası çapta olan bir ticari fuardır. Sektör fuarları arasında en köklü buluşma etkinliklerinden biridir ve sektör pazarına oldukça büyük bir canlılık katmaktadır. Bütün bir yılın trendleri, tasarımları ve yaşanan teknolojik gelişmeler IMM Köln Fuarı’nda sergilenmektedir.

 

Mobilya ve Dekorasyon Sektörü

Mobilya ve dekorasyon sektörü; mobilya, ev eşyaları ve dekor ürünleri başta olmak üzere birçok ürünün tasarım, üretim ve satışını kapsamaktadır. Küresel ekonominin önemli bir kısmı bu sektörden beslenmektedir. Pazar her zaman canlı ve büyüme odaklıdır. Sektörün tasarladığı ve ürettiği ürünler genel olarak ofis ve ev gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Ürünler kullanıldığı mekana konfor ve estetik gibi katkılarda bulunmaktadır. İnsan yaşamının önemli bir parçasını kapsamaktadır. Küresel pazarda etkili bir alanı olan mobilya ve dekorasyon sektörü, Türkiye’de de hızla büyümektedir.

 

Köln Hakkında Bilgi

Köln, Almanya’nın en büyük dördüncü şehridir. Ren Nehri kıyısında bulunan Köln; önemli bir ticaret, kültür, sanat ve ulaşım merkezi olarak bilinmektedir. Köln’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Köln Katedrali UNESCO tarafında korunma altına alınmıştır. Bunun gibi Köln’de birçok görülmesi gereken yer vardır.

Şehirde çok fazla yabancı insan yaşamaktadır. Bu da şehrin karakteristik yapısını oluşturan özelliklerdendir. Şehrin karakteristik yapısını oluşturan başka bir özellik de, Almanya’nın en önemli fuar merkezlerinden biri olmasıdır. Fuar merkezi olması ile çıkan şehir, bu özelliği sayesinde dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir.

 

Köln Messe Fuar Alanı

Köln Messe Fuar alanı birçok sektör için oldukça önemli bir ticari etkinlik merkezidir. 1924’ten beri faaliyette olan bu fuar merkezi, Almanya’nın Köln şehrinde bulunmaktadır. Merkezi bir konumda bulunması fuar katılımcı ve ziyaretçileri içim avantajlı bir durumdur. Uluslararası ticaret fuarları ve sergiler düzenleyen küresel bir kuruluştur. Sektör pazarlarını ve insanları oldukça iyi bir şekilde bir araya toplayabilen bir ticari fuar alanıdır.

Birbiri ile bağlantılı olan 11 salon toplamda 284.000 m²'lik bir alandır. Aynı zamanda 100.000 m²'lik açık alan da fuara dahil şekildedir. Fuar alanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

 

IMM Köln Fuarı Tur Programları

 

IMM KOLN 2024 | 4 GECE | THY | IST:

14.01.2023 tarihinde saat 09.20 Türk Hava Yolları uçağı ile İstanbul Havalimanı’ndan kalkış, 10.45’te Köln Bonn’a iniş yapılacaktır. 4 gecelik olan bu tur programında, 739,00 EUR’dan başlayan fiyatlarla cazip otel seçeneklerine otelde alınan açık büfe kahvaltıları gibi avantajlar da dahildir. Turun dönüş uçağı 18.01.2024 tarihinde saat 17.55’te Köln Bonn Havalimanı’ndan kalkacak ve saat 23.10’da İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

IMM KOLN 2024 | 6 GECE | THY | IST:

IMM Köln 6 gece Fuar turu 14-18 Ocak 2024 tarihleri arasındadır. Turun uçağı Türk Hava Yolları’dır. Kalkış uçağı 09.20’de İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkacak, 10.45'te Köln Bonn’a iniş yapacaktır. Köln’de kaldığınız 6 günü, 899,00 EUR’dan başlayan otel seçeneklerinden birinde geçirebilirsiniz. Dönüş vaktinde Köln Bonn’dan 17.55'te kalkan uçak ile 23.10'da İstanbul Yeni Havalimanı'na iniş yapılacaktır.

Mobilya ve dekorasyon sektörü kapsamında düzenlenen fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Bu fuarlara katılmak için DixiFuar ile iyi bir seyahat planlaması yapabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçin.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor