IDS Köln Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

IDS Köln Turları

 

IDS Köln Fuarı, Almanya’nın en büyük kozmopolit şehirlerinden biri olan Köln’de yapılmaktadır. 25-29 Mart 2025 tarihleri aralığında planlanan Uluslararası Dişçilik Fuarı, Koelnmesse Fuar Alanı’nda düzenlenecektir. Fuar tüm diş endüstrisi için benzersiz gösteri, bugünün ve yarının muayenehaneleri ve laboratuvarları için en önemli konseptleri ve teknolojileri sunmaktadır. IDS, inovasyon ve pazar trendleri için bir platform olarak sürdürülebilir başarıyı garanti etmektedir.

Dental topluluk için lider küresel ticaret fuarı olan IDS Fuarı’nda sektörün geleceği büyük oranda şekillenmektedir. Pratik uygulamaların da yer aldığı bu ticari etkinlik, katılımcıları için sayısız iş fırsatını bir arada sunmaktadır.

 

Dişçilik ve Diş Teknolojileri Sektörü

Dişçilik ve diş teknolojileri sektörü, diş sağlığı ile alakalı her türlü tedavi ve hizmet faaliyetlerinin yürütüldüğü bir sektör ve tıp dalıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte tedavi yöntemlerinde değişiklik yaşanmaktadır. Bu değişimler daha kolay bir tedavi aşaması ve daha iyi bir sonuç kazandırmaktadır. Bireylerin dış güzelliklerine ve diş sağlığına verdikleri önem sonucunda sektöre verilen önem ve yatırım rakamları artmıştır. Bu da sektörün hızlı bir şekilde büyümesine sebep olmuştur.

Türkiye’de gelişen diş teknolojileri ve malzemeleri, uluslararası alanda ilgi görmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak bu sektörde birçok uluslararası şirket Türkiye pazarına girmeye başlamış ve bununla birlikte sektör daha da gelişmiştir.

 

Köln Hakkında Bilgi

Kozmopolit bir yapısı olan Köln, Almanya’nın dördüncü büyük şehridir. Her ülkeden insanın yaşadığı bir yer olması daha renkli ve canlı bir şehir olmasını da beraberinde getirmektedir. Köklü tarihi olan şehrin geçmişi Roma dönemine kadar uzanmaktadır. Kurulduğu günden beri ticaret, kültür ve sanat anlamında gelişmeye devam etmiştir. Günümüzde şehir, dünyanın ticaret merkezlerinden biri olarak görülmektedir.

Bu nedenle Köln mimarisi muhteşem bir güzelliktedir ve şehir modernlik kazanırken sahip olduğu kendine has tarihi izleri de harmanlamaktadır. Köln'ün en ünlü ve önemli simgelerinden biri, Gotik tarzdaki muhteşem Kölner Dom'dur. 248 yılında yapımına başlanmış olan katedralin, 632 yıl boyunca yapımı devam etmiştir. Gotik tarza sahip bir katedraldir ve 1880 yılında hizmete açılmıştır. Şehrin kendine özgü görüntüsünü büyük oranda tamamlayan yapıların başında gelmektedir.

 

Koelnmesse Fuar Alanı

Koelnmesse, 1922 yılında yapılmış bir ticaret merkezidir. Almanya’nın kozmopolit şehri Köln’de yer alan fuar alanı merkezi bir şehir konumundadır ve fuara gelenler için avantajlı bir durumdur. Katılımcı ve ziyaretçiler fuar alanının sahip olduğu konum nedeniyle şehrin her yerine kolay bir ulaşımla gidebilmektedir.

284.000 m² alana sahip olan fuar, 1924 yılından beri faaliyet göstermektedir. Kuruldu günden beri ticaret fuarlarını organize etme konusunda kendine oldukça güvenmektedir. Köln Messe’de farklı özelliklere sahip birbiriyle bağlantılı 11 salon, 2 özel tasarım kongre merkezi, konferans ve etkinlik alanları bulunuyor. Uluslararası ticaret fuarları, sergiler ve çeşitli etkinlikler düzenleyen kuruluş, uluslararası firmalar için önemli bir iş ağı merkezidir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor