Hannover Messe Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hannover Messe Turları

 

Almanya’nın en büyük fuar kenti Hannover’da düzenlenecek olan Hannover Messe, 22- 26 Nisan 2024 tarihleri arasındadır. Hannover Messegelande Fuar Alanı’nda yapılan etkinlik, yenilikleri ve sıra dışı ürünleri ile sektörün en önemli platformlarından biri olarak görülmektedir. Katılımcı ve ziyaretçiler için sektör bilgisi ve mükemmel iş birlikleri sunmaktadır.

Sanayi ve endüstri sektörü için bir buluşma yeri olan Hannover Messe, kapsamlı ve deneyimli ağı ile katılımcılarına benzersiz iş fırsatları sunmaktadır. Büyüyen ya da büyümeyi hedefleyen pazarlar etkili iş platformlarına ihtiyaç duymaktadır. Hannover Messe Fuarı sektörün bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ticari fuarlardan biridir. Bu fuara katılarak dünya çapındaki firmaların yer aldığı platformda yer sahibi olabilirsiniz.

 

Sanayi ve Endüstri Sektörü

Sanayi ve endüstri sektörü ülkelerin ekonomik faaliyetlerinin büyük bir parçasıdır. Bu alanda üretim, hammadde işleme ve montaj gibi faaliyetler yapılmaktadır. Üretime odaklanan bir sektördür ve sektör firmaları hammaddeleri kullanarak tüketime hazır mal üretmektedir. Sektörün üretim aşamasında son teknolojiye uygun şekilde olan ekipman ve makineler kullanılmaktadır.

Sanayi ve endüstri sektörü, ekonomik kalkınmalar için önemli bir adımdır. Bu nedenle sektöre yapılan yatırımlar ülkeler tarafından destek görmektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar genel olarak büyük ölçekli üretim yapmakta ve çeşitli endüstriyel sektörlere hizmet vermektedirler. Buna bağlı olarak sektörde yaşanan değişim ve gelişimler diğer birçok sektöre de doğrudan etki etmektedir. Bunun başlıca nedeni sanayi ve endüstri sektörünün diğer sektörlere ürün tedariği yapmasıdır.

 

Hannover Hakkında Bilgi

Hannover Almanya ülkesinin Aşağı Saksonya eyaletinin başkentidir ve en kalabalık şehirlerinden biridir. Eskiden salcı ve balıkçıların yaşadığı küçük bir yer olan Hannover, 13. yüzyıl ile birlikte ticaretin kalbinin attığı bir şehir olarak şekil değiştirmeye başlamıştır. Günümüzde Hannover, farklı ülkelerden binlerce katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapan Hannover Messe’ye sahip olması ile ününü artıran bir şehirdir. Bu nedenle fuar kenti olarak da anılmaktadır.

Hannover köklü geçmişi, kültürü ve her zaman canlı olan yaşam tarzıyla şekillenen bir şehirdir. Aynı zamanda şehirde iyi bir ulaşım sistemi vardır. Bu sayede şehrin birçok farklı noktasına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Hannover Messegelande Fuar Alanı

Dünyanın en büyük fuar merkezlerinden biri olan Hannover Messegelande, dünyanın her yerinden katılımcı ve ziyaretçilere yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. 392.453 m² alana sahip 24 adet sergi salonu vardır. Ayrıca 58.000 m²’lik ek bir açık alan sunmaktadır. Cam geçitler ve birçok yeşil alan mevcuttur. Farklı mekansal gereksinimleri karşılayabilecek altyapıya sahip olduğu için farklı temalardaki etkinlikler Hannover Messegelande’de son derece iyi bir şekilde düzenlenebilmektedir.

Hannover Messegelande bünyesinde sayıda özel ve halka açık sergi bulundurmaktadır ve bu özellik de mekanın büyük popülaritesini artırmaktadır. Fuar alanında gerçekleştirilen diğer etkinlikler ise büyük konser ve spor aktiviteleridir. Fuar merkezinde bulunan konferans konukları her zaman kozmopolit bir ortamda kendilerini bulmaktadır.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor