Fruit Logistica Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fruit Logistica Turları

 

Fruit Logistica Fuarı, her yıl Berlin’de düzenlenen, meyve ve sebze ticareti fuarıdır. Sektör içerisinde Avrupa’nın en büyük fuarı olan Fruit Logistica, sektörün öncü firmaları ve yeni girişimcilerini bu ticari etkinlikte bir araya getirmektedir. Fuar bu yıl 07-09 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu ticari etkinlik yapıldığı ilk günden beri önde gelen ticaret fuarları arasında yer almaktadır ve uluslararası pazara doğrudan etki etmektedir. Ürünler her yıl birçok fuara ev sahipliği yapan Messe Berlin fuar alanında sergilenecektir.

 

Yaş Meyve ve Sebze Sektörü

Yaş meyve ve sebze sektörü, tarım sektörünü oluşturan alt sektörlerden biridir. Bu sektör uluslararası pazarda tarımsal katma değerin oldukça önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Yaş meyve ve sebze sektörü, gerçekleşen üretimle beraber yetiştirilen ürünlerin bozulmadan işleme, paketleme, tedarikçilere, perakendecilere ya da doğrudan tüketiciye ulaştırılmasını kapsamaktadır.

 

Berlin Hakkında Bilgi

Avrupa’nın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Berlin Almanya’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Berlin, Kuzey Almanya’da Spree ve Havel nehirleri arasına kurulmuştur. Şehir bilim, teknoloji ve kültür gibi alanlarda kendini oldukça geliştirmiştir ve Berlin Film Festivali’ne ev sahipliği yapar. Aynı zamanda üç opera binası, filarmoni ve tiyatro binaları ile sanat anlamında en önemli şehirlerin başında gelmektedir. Kentte olan kültürel etkinliklerin yanı sıra birçok farklı ticari faaliyet de yapılmaktadır. Şehrin sunduğunu çeşitli imkanlar nedeniyle, dünyanın dört bir yanından insanları burada görmek mümkündür.

 

Messe Berlin Fuar Alanı

Messe Berlin fuar alanı, Berlin şehrinde bulunan ve uluslararası çapta popüler bir fuar alanıdır. Resmi olarak 1924’ten beri fuar alanı olarak görülen Berlin Messe, 26 fuar hal ile beraber toplamda 160.000 m² büyüklüğündedir. 1997 yılından yapılan büyütme ile ortalama büyüklüğü 550.000 m² olmuştur. Fuar alanındaki her hal birbiriyle bağlantılı şekildedir ve her türlü fuar etkinliğinin yapılması için oldukça elverişli olan bir alandır. Messe Berlin ticaret fuarları, kongreler ve sergiler için popüler bir mekan olmuştur. Messe Berlin etkinliklerindeki katılımcıların üçte ikisi yabancı ülkelerdendir ve bu durum fuar alanını uluslararası bir fuar merkezi yapmaktadır.

 

Fruit Logistica Fuarı Tur Programları

 

FRUIT LOGISTICA BERLIN 2024 | 2 GECE | THY | IST:

07.02.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan saat 08:45’te kalkan Türk Hava Yolları uçağı, saat 09:40’da Berlin Havalimanı’na iniş gerçekleştirecektir. 2 gece şeklinde olan bu tur planında, 569,00 EUR’dan başlayan otel seçenekleri ve transfer gibi hizmetler bulunmaktadır. Turun dönüşünde ise; 09.02.2024 tarihinde Berlin Havalimanı’ndan 19:05’te kalkan Türk Hava Yolları uçağı, saat 23:55’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

FRUIT LOGISTICA BERLIN 2024 | 4 GECE | THY | IST:

Fruit Logistica turu 4 gece şeklinde planlanmıştır. 06.02.2024 tarihinde İstanbul Havalimanı’ndan saat 08:45’te kalkan Tük Hava Yolları uçağı, saat 09:40’da Berlin Havalimanı’na iniş yapacaktır. Bu tur programı içerisindeki otel seçenekleri 709,00 EUR’dan başlayan otel seçenekleriyledir. Dahil sabah kahvaltıları ve transfer gibi ekstra hizmetler de mevcuttur. Dönüş uçağı saat 19:05’te Berlin Havalimanı’ndan kalkacak ve 23:55’te İstanbul Havalimanı’na iniş yapacaktır.

 

Yaş meyve ve sebze sektörü kapsamında düzenlenen fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok farklı iş avantajına sahip olabilirsiniz. Bu fuarlara katılmak için DixiFuar ile iyi bir seyahat planlaması yapabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçin.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor