FHC Şanghay Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

FHC China Turları

 

26 yıllık bir büyüme ile yiyecek ve içecek sektöründe ilgi gören ticari etkinliklerden biri olan FHC Şanghay Fuarı, 08-10 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. İsmi en geniş kapsamlı gıda ticaret fuarları arasında anılan FHC, Çin’in Şanghay şehrinde ve yılda bir kez olacak şekilde düzenli olarak yapılmaktadır.

Küresel Gıda Ticaret Fuarı, tüm sektörün ilgi ile beklediği bir buluşma noktasıdır. FHC Fuarı, büyük ve büyümekte olan uluslararası şirketler için önemli bir platformdur. Her firma için yeni iş fırsatlarının olduğu ve sahip olunan iş ilişkilerinin güçlendirilebildiği bir etkinliktir. Genişleyen gıda pazarını sahip olduğu deneyim ile çok iyi bir şekilde yönetebilmektedir. Geleneksel yiyecek ve içecek seçeneklerinden, popüler olanlara kadar sektöre her şey bu fuarda sergilenmektedir. Ayrıca bu fuardan gıda tedarik zincirine dair de birçok bilgi edinilmektedir.

 

Gıda ve İçecek Sektörü

Gıda ve içecek sektörü, her çeşit yiyecek ve içeceğin üretim, dağıtım ve tüketim aşaması ile ilgilenmektedir. Sektör içerisinde catering şirketleri, oteller ve restoranlar gibi yeme-içme hizmeti veren işletmeleri kapsamaktadır. Pazardaki talebin hiçbir zaman azalmadığı sektörlerden biridir ve zamanla dönüşüm yaşamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı tat seçenekleri de ortaya çıkmaktadır. Bu da her zaman pazarlanması gereken yeni bir ürün olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca son yıllarda sağlıklı beslenmenin popüler olması ile birlikte, bu alanın üzerine daha çok eğilen bir sektör haline gelmiştir.

Çeşitli yiyecek ve içecek seçeneği sunan sektör, temel gıda ürünleri ve işlenmiş gıda ürünlerini de içermektedir. İnsanların günlük gıda ihtiyaçlarını karşılayan sektör aynı zamanda farklı tatlara uygun olan seçenekler de hazırlamaktadır.

 

Şanghay Hakkında Bilgi

Şanghay dünyaca ünlü bir liman kentidir ve Çin Halk Cumhuriyeti’ne bağlı doğrudan yönetilen bir şehirdir. Kurulduğu zaman küçük bir balıkçı kasabası olan Şanghay, bugün dünyanın en büyük metropol şehirleri arasında yer almaktadır. Şanghay Çin’in en fazla nüfusuna sahip şehridir ve bununla birlikte ülkenin ekonomik, finansal, ticaret ve nakliye merkezi olarak gösterilmektedir.

Şanghay 1000’den fazla gökdelene sahiptir ve bu özelliği nedeni ile gökdelenler kenti olarak da adlandırılmaktadır. Oriental Pearl TV Kulesi, Asya'daki en yüksek TV kulesidir. Buradan şehrin panoramik manzarasını görebilirsiniz. 468 metre yüksekliğinde olan Oriental Pearl TV içerisinde alışveriş alanları ve restoranlar da bulunmaktadır.

 

Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Alanı (SNIEC)

SNIEC, Çin’in Şanghay şehrinde bulunan bir fuar merkezidir. Batılı yönetime sahip Çin ve Alman ortak olan bir fuar alanıdır. 25 milyondan fazla nüfusu olan bir metropol olan Şanghay'ın kalbindeki önde gelen uluslararası sergi mekanıdır. 300.000 m²’lik bir alanda her yıl 7 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi, dünyanın önde gelen fuar merkezileri arasında anılmaktadır. Yılı %70 bir doluluk oranı ile kapatmaktadır. En iyi yerel ve küresel fuar ve kurumsal organizatörler ile birlikte çalışmalarını yürüten fuar merkezi, 20 yıllık bir deneyime sahiptir. Bilgi birikimi sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli ve çeşitli temalarda olan etkinlikleri en iyi şekilde düzenlemektedir. Karşılıklı olarak kurduğu kazan-kazan dengesini her zaman korumaya odaklanmaktadır.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor