CES Las Vegas Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

CES Las Vegas Turları

 

CES Fuarı, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarında biridir ve her yıl  Las Vegas, Nevada’da düzenlenmektedir. Fuarın yapılış tarihi 09-12 Ocak 2024 olarak belirlenmiştir. Bu ticari etkinlik birçok büyük ve küçük şirketin yeni ürünlerini tanıttığı, yenilikçi teknolojileri sergilediği ve gelecekteki trendleri keşfettiği bir platformdur.

CES Fuarı’nda güncel uluslararası pazar araştırması, teknoloji trendleri ve girişimcilik gibi konulara değinilecektir. Her yıl binlerce katılımcı ve ziyaretçi, CES Fuar’ına gelerek teknoloji dünyasının nabzını tutmaktadır. Tüketici elektroniği sektörünü gelecekte neyin beklediğine odaklanan bir fuardır. CES, dünya çapında teknoloji çözümlerini hızlandırmak ve yeniliği ilerletmek için 5000'den fazla Fransız girişimciyi, yatırımcıyı, medya ve teknoloji yöneticisini bir araya getirecektir.

 

Tüketici Elektroniği Sektörü

Tüketici elektroniği sektörü, tüketiciler tarafından bireysel ve günlük kullanımı için elektronik cihazlar üreten ve pazarlayan sektördür. TV, akıllı telefon, tablet bilgisayar, akıllı saat, video oyunları gibi geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır.

Genel olarak gündelik şekilde kullanılan tüketici elektroniği sektör ürünleri, Türkiye’de “kahverengi eşya” olarak da adlandırılmaktadır. Dijitalleşmeye doğru giden dünyada sektör ürünlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Pazarda gördüğü yüksek talep ve dijitalleşme ile günümüzde hızla gelişen sektörler arasındadır. Sektörde yaşanan gelişme ve inovasyon direkt olarak tüketici tarafından yönlendirilmektedir.

 

Las Vegas Hakkında Bilgi

Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletine bağlı olan bir şehridir. Ünlü ve her zaman canlı olan Las Vegas, Nevada eyaletinin en kalabalık şehridir. Mojave Çölü üzerine kurulmuş şehirde kumar ve eğlence oldukça ünlüdür. ABD’nin en çok ziyaretçi alan altıncı şehridir.

Las Vegas kendisini “Dünyanın Eğlence Merkezi” olarak tanıtmaktadır. Lüks ve büyük kumarhaneleri olan otelleri ve gece hayatı seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Las Vegas, müzikal gösteriler, sihirbazlık gösterileri ve komedi dahil olmak üzere çok çeşitli şovlar ve performanslar sunmaktadır. Aynı zamanda şehir, dünyanın dört bir yanından mutfaklar sunan restoranlarla sahiptir. Birçok ünlü şefin Las Vegas'ta restoranı bulunmaktadır. Dünya mutfağından yemekleri, o ülkenin şeflerinden tadabilirsiniz.

 

Las Vegas Convention Centre Fuar Alanı

Las Vegas Convention Centre, Las Vegas, Nevada'da bulunan Amerika Birleşik Devletleri'nin en önemli ve en çok tercih edilen iş mekanlarından biridir. Ziyaretçiler ve katılımcılar için kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Bu da kongre merkezinin tercih edilmesine neden olan başka bir özelliğidir. Çeşitli fuarlara, etkinliklere, konferanslara, ticari gösterilere ve sergilere ev sahipliği yapan geniş bir komplekstir. Mekan büyüklüğü, son teknoloji tesisleri ve büyük etkinlikleri ağırlayabilen altyapısı ile bilinmektedir. Popüler ve en etkili markaların bir araya geldiği bir etkinlik alanıdır.

Las Vegas Convention Centre, baştan sonra Las Vegas şehrinin ruhunu tanıyan bir mekandır. Yapılan iş seyahatlerinin dinamiklerini tamamen değiştiren bir fuar alanı olan Las Vegas, yeni bir toplantı ve kongre çağında liderlik etmeye hazır olduğu mesajının yanı sıra, yenilikçi mekanları, çığır açan ulaşımı ve yeni teknolojiyi sergilemektedir.

 

Tüketici elektroniği sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlamak, sektör firmaları için önemlidir. Fuarların sağladığı iş platformlarında birçok yeni iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamanız olması gerekir. Sizler için en uygun fiyatlı ve özel seyahat planlamasını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor