ArabPlast Dubai Fuar Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ArabPlast Dubai Turları

 

ArabPlast Dubai, iki yılda bir BAE’nin Dubai şehrinde düzenlenen bir fuardır. Uluslararası Arap Plastik ve Kauçuk Fuarı olan ArabPlast Dubai, 13-15 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. İki yılın ardından düzenlenecek olan ArabPlast 2023 fuarı, Dubai World Trade Centre’da sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

ArabPlast Dubai Fuarı; petrokimya, plastik, ambalaj ve kauçuk sektörlerini tek çatı altında toplamaktadır. Ayrıca ArabPlast, MENA bölgesinin en büyük plastik, petrokimya ve kauçuk sektör fuarıdır.

 

Plastik ve Kauçuk Sektörü

Plastik ve kauçuk sektörü üreticilerin önem verdiği geniş bir sektördür. Son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmeler sektöre direkt olarak etki etmiştir ve sektör bu gelişmeler ile beraber büyük bir büyüme kaydetmiştir. Bu özellikleri nedeniyle plastik ve kauçuk sektörü üreticilerin her zaman ilgi gösterdiği sektörlerden biri olmuştur.

Plastik ve kauçuk ürünler, tarım sanayisinden savunma sanayisine kadar, hayatın birçok farklı alanında kullanılmaktadır. Bu sektör çoğunluklu olarak ara mal üretimi yapar ve üretilen ürünler hayatı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Ambalaj, inşaat, otomotiv, tıbbi cihazlar, tarım ve mobilya gibi birçok sektör için, plastik ve kauçuk sektörünün ürettiği ürünler önemli bir tedarikçi konumundadır.

 

Dubai Hakkında Bilgi

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin bir şehridir. Orta Doğu’da gezilip görülecek en popüler şehirler arasında gösterilmektedir. Sahip olduğu lüks ve modernizmle ilgi gören, popüler bir şehirdir. Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali ve Deira Adaları gibi dünya çapında tanınan ve popüler olan insan yapımı adaları bulunmaktadır. Dubai yapay adaları sayesinde dünya çapında büyük bir turistik ilgi görmektedir. Aynı zamanda şehirde devasa gökdelenler vardır. Gökdelenler arasında en popüler olan yapılardan biri Burj Khalifa'dır. Dünyanın en yüksek binası olarak bilinmektedir. Marina Torch, Emirates Towers ve Princess Tower gibi farklı gökdelen yapıları da şehirde yer almaktadır.

Dubai World Trade Centre Fuar Alanı

Dubai World Trade Centre, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticaret merkezlerinden olan Dubai şehrinde yer alan dünyanın en büyük fuar merkezlerinden biridir. 121.000 m² bir kullanım alanına sahip bu fuar alanı 1979 yılında yapılmıştır. Dubai gökdelenlerinden biri olan Dubai World Trade Centre, modern ticaret merkezleri arasında gösterilmektedir.

Orta Doğu’nun ticaret üssü olarak yıl boyunca birçok farklı sektörün fuar etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Bölgenin en büyük ve kapsamlı fuar alanıdır. Dubai World Trade Centre, farklı fuar temalarına ev sahipliği yapmaya oldukça uygun bir altyapıya sahiptir. Dünya sektörlerinin bir araya geldiği bu fuar alanı şehrin ana caddelerinden biri olan Sheikh Zayed Road üzerinde yer almaktadır. Metro istasyonlarına olan yakınlığı ile fuar ziyaretçi ve katılımcılarının ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

 

Plastik ve kauçuk sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Arabplast Dubasi Fuarı başta olmak üzere diğer ticari fuarlara katılmak için DixiFuar’ın hazırladığı uygun ve özel seyahat planlamalarına göz atabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor