Anuga Köln Turları

Bu kategoride fuar turu bulunamamıştır.
Güncel tur programları hakkında detaylı bilgi almak için 0216 504 16 80 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anuga Köln Turları

 

Anuga Köln fuarı, gıda ve içecek sektörünün dünyadaki en önemli ve büyük fuarlarından biridir. Her iki yılda bir binlerce ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlayan Anuga Cologne fuarı, bu sene 04-08 Ekim 2025 tarihlerinde Köln Messe’de düzenlenecektir. Köln şehrinin kalbinde yer alan fuar alanında düzenlenecek etkinlik, 10 farklı gıda kategorisinde sergilenecek binlerce ürün ile ziyaretçi ve katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanmaktadır.

 

Gıda ve İçecek Sektörü 

Dünyada milyarlarca dolarlık bir pazar payına sahip olan gıda ve içecek sektörü, insanların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen ve tüketilen ürünleri kapsayan geniş bir sektördür. Gıda ürünlerinin üretiminden, işlenmesine, paketlenmesine, dağıtımına ve son tüketiciye sunulmasına kadar birçok aşamayı içermektedir.

 

Köln Hakkında Bilgi

Köln, Almanya’nın kuzeybatısında, Ren Nehri kıyısında bulunan; tarihi, kültürü ve sanayisiyle ünlü bir şehirdir. Tarihi boyunca ticari bir liman olarak kullanılmış olan Köln dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Bunun yanında bir kültür merkezi olan şehirdeki en önemli merkezler arasında Gotik mimarisiyle ünlü UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Kölner Dom Katedrali, Avrupa’nın en önemli müzelerinden biri olan Köln Ludwig Müzesi yer almaktadır. Avrupa’nın en eğlenceli etkinliklerinden biri olan Köln Karnavalı’na ev sahipliği yapan şehir ayrıca sanat galerileri, parkları ve eğlence mekânlarıyla da zengin bir kültürel yaşama sahiptir.

Aynı zamanda Köln, Almanya’nın en önemli fuar merkezlerinden biridir. Dünyanın birçok ülkesinden gelen katılımcılar ve ziyaretçiler, Köln’deki fuarlar için şehre gelmektedir.

 

Köln Messe Fuar Alanı

Köln Messe, Almanya’nın Köln şehir merkezinin hemen yanında, Rhein Nehri kıyısında yer almaktadır ve dünya çapında tanınan bir fuar merkezidir. Fuar alanı, Köln Havalimanı’na araba ile sadece 15 dakika uzaklıkta ve Köln Merkez İstasyonu ile Deutz İstasyonu’na 10 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca fuar alanına yürüme mesafesinde yer alan Rheinpark, botanik bahçeleri ve hayvanat bahçesi gibi doğal alanlar da ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 11 ayrı salondan oluşan Köln Messe fuar alanı, yılda 80’den fazla fuar ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl, ziyaretçilerin ve katılımcıların yoğun ilgisini çeken birçok fuara ev sahipliği yapmakta ve onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor